در Leimert پارک, جشن Juneteenth است مهم تر از همیشه همه گیر یا نه

Leimert پارک ساکنان رعایت شده اند Juneteenth — روز در سال 1865 در هنگام تگزاس برده belatedly آموخته بودند free — پس از 19 ژوئن سال 1949 زمانی که تاجر محلی Jonathan لئونارد شروع به میزبانی سنتی باربیکیو در حیاط خلوت خود را.

این جشن خواهد بود پیچیده نامرئی بازدید: مخوف coronavirus. اما آن را متوقف نمی کند هزاران نفر از مردم از جمع آوری پنج شنبه در Leimert پارک, حتی اگر بسیاری از آنها را به تن ثبتشده ماسک از COVID-19 عصر.

A woman dances during a Juneteenth celebration in Leimert Park.

رقص در Juneteenth جشن در Leimert پارک.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

غیر رسمی آمریکایی تعطیلات Juneteenth اعلام شده رسمی در برخی از ایالات آمریکا در پاسخ به این کشور خشم پس از مرگ جورج فلوید که پس از کشته شدن دستبند و دوخته شده به زمین توسط گردن سیاه و سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

تبلیغات

Moza Mjasiri Cooper, بنیانگذار , سیاه, هنرهای لس آنجلسشده است برگزاری Juneteenth جشنواره میراث در جنوب لس آنجلس جامعه برای بیش از 10 سال اما تا به حال تصمیم به لغو این سال در دو روز جشنواره با توجه به کوروناویروس. اما زمانی که کشتار فلوید reinvigorated سیاه زندگی مهم جنبش تونی با نشاط که با این نسخهها کار با کوپر غیر انتفاعی اعلام کرد که مردم سیاه و سفید مورد نیاز Juneteenth رویداد این سال بیشتر از همیشه.

Tony Jolly, owner of Hot and Cool Cafe during Juneteenth celebration

تونی نشاط صاحب سرد و گرم کافه طول Juneteenth باش در Leimert پارک.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

“من تصمیم گرفتم به دلیل آب و هوای فعلی که ما نیاز به برگزاری این همایش گفت: نشاط صاحب سرد و گرم کافه بود که کانون جمعه ، “مردم تشنه هستند برای جامعه در حال حاضر.”

این رویداد را سال بود به نام Leimert پارک افزایش x دعا برای هود ادغام دو طرح منجر به ترتيب با نشاط و 45 و الیاس Simmons, 23, که, محلی, رپ, هنرمند, طراح لباس و سازمان جامعه. دو کارآفرینان گفت: آنها می خواستند را به همه نسل ها به جشنواره به جشن سیاه تاریخ و فرهنگ.

تبلیغات

“من می خواستم برای ایجاد یک روز که نسل های قدیمی تر می آیند و بچه ها مثل 12 سال و زیر می تواند خود را جشن فرهنگ و سپس ترک الهام به تلاش برای استقلال” او گفت:.

Kirikou Muldrow, 8, left, walks with Nia Amir-Jolly, 4, at Juneteenth event

Kirikou Muldrow, 8, پیاده روی با نیا امیر-نشاط, 4, در Juneteenth رویداد در Leimert پارک.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

این جشنواره که از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر برجسته اعمال زنده توسط نوازندگان محلی و دی جی مانند خواننده Mereba DJ Battlecat و بیشتر. یک مجری رقصید و آواز می خواند در بالای یک پارک اتوبوس مدرسه. Stenciled وارد اتوبوس شد کلمات رینگ جهان یکپارچه حلقه منطقه. از پنجره اتوبوس پوشش داده شد با نشانه های, فهرست اسامی افرادی مانند Tamir برنج و آلتون استرلینگ که فوت کرده اند در برخورد با افسران پلیس. کودکان heaved بسکتبال در یک حلقه متصل به پشت اتوبوس مدرسه.

چند صاحبان کسب و کار افتتاح شد درهای خود را برای شرکت کنندگان به فروشگاه و مواد غذایی کامیون پارک شده در کنار Leimert پلازا پارک.

تبلیغات

A basketball game during the Juneteenth celebration.

یک بازی بسکتبال در طول Juneteenth جشن.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

وارن تاد, 29, از دیدگاه, پارک با حضور در این جشنواره با مادر و برادر کوچکترش به عنوان یک راه برای حمایت از این محله.

“همه از این کامیون های مواد غذایی, تمام فروشندگان در وسط [و] حتی این فروشگاه در خارج هستند همه سیاه و سفید متعلق به” او گفت:. “من فقط می خواستم به می آیند و حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار و برای حفظ دلار در جامعه است.”

Gerald Hunter sings along with entertainer Rickie Byars in Leimert Park

جرالد شکارچی آواز می خواند همراه با سرگرم کننده ریکی Byars.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مارتین توماس 79 بوده است جشن Juneteenth در Leimert پارک بیش از 40 سال اما گفت: جشنواره امسال انجام یک انرژی های مختلف.

“این متفاوت است چرا که در تمام تظاهرات آنها انجام داده ایم” این Leimert پارک resident گفت. او اضافه کرد که این جشن ها باز کردن چشم مردم بیشتر به درک معنای Juneteenth.

ناتالی Kline, 26, گفت که او یاد گرفته در مورد Juneteenth به عنوان یک فرد بالغ در طول تابستان سفر به تگزاس که در آن او کار می کرد به عنوان یک نجات غریق است. کلاین که سفید است با حضور Leimert پارک جشنواره برای اولین بار با دو نفر از دوستان یکی سفید و دیگری لاتین.

“امروز به طور خاص, من فکر می کنم ما می خواستیم به محتاط باشید چرا که به عنوان یک فرد سفید ما نمی خواهید به نظر می رسد مانند ما بودند co-امید بستن به این لحظه” او گفت:. “این رویداد ایجاد شده برای مردم توسط مردم است. ما فقط می خواهم به احترام از آنجا که آن را در مورد ما, اما من فکر می کنم آن را واقعا قدرتمند بود ،

تبلیغات

Rickie Byars performs at the Juneteenth celebration.

ریکی Byars انجام در Juneteenth جشن.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

با وجود تنش نژادی که مشتعل است تظاهرات در سراسر جهان بسیاری از مردم در این جشنواره گفت: آنها احساس قدرت و سوگند است.

“وجود دارد یک بیداری” گفت: Yannick “Thurz” Koffi که انجام شده موسیقی است که منعکس دوران کنونی.”من هرگز نمی دانستند که من می خواهم مردم در سراسر جهان افزایش در برابر نژادپرستی و سیستمیک ظلم و ستم در طول عمر است. انرژی بسیار متفاوت است. … به طوری که در Leimert در Juneteenth یک برکت و رحمت است و نشان از رو به رشد جنبش برای عدالت در این جهان است.”

Sierra Hood is reflected in a mirror on her "Pray for the Hood" in Leimert Park.

سیرا هود است که در انعکاس یک آینه بر او “دعا برای هود” در Leimert پارک.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

شرکت کنندگان در صف برای گرفتن عکس و نور شمع در هنر نصب و راه اندازی توسط Inglewood مبتنی بر سیرا هود که شامل آرایه ای از نشانه اعتراض عکس, از مردم کشته شده توسط پلیس و دیگر چهره های برجسته مانند کوبه برایانت و Nipsey Hussle.

“من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن چگونه من احساس” او گفت:. “این بدان معنی است بسیاری از آنجا که همه از دوستان من هستند تحت تاثیر قرار. خواهر من تحت تاثیر قرار است و من فقط می توانید تصور کنید از دست دادن یکی از آنها, بنابراین من واقعا احساس نیاز به تمیز کردن و التیام و دعا, و من احساس می کنم هنر و حوادث مانند این واقعا به ارمغان می آورد مردم با هم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>