L. A. شهرستان coronavirus موارد کوه اما تلاش ها به سرعت گسترش به نظر می رسد به کار می شود مقامات می گویند

حتی به عنوان لس آنجلس همچنان ادامه دارد به گزارش شماره جدید کروناویروس موارد هر روز در این شهرستان باقی می ماند خوبی قرار در آن مبارزه کند به ویروس’ گسترش ساخت این امکان را برای بیشتر بخش های اقتصاد برای بازگشایی, مقامات بهداشتی نگهداری جمعه.

شهرستان گزارش 1,414 مورد جدید از این ویروس و 38 مربوط به مرگ و میر. هجده از مرگ و میر در میان ساکنان در پرستاری ماهر امکانات که در حال حاضر حساب برای یک مجموع از 1,437 مرگ و میر.

اما دو شاخص کلیدی — مثبت رای و متوسط تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان — همچنان باقی می ماند نسبتا ثابت در حالی که روزانه به طور متوسط مرگ و میر کاهش یافته است, مقامات گفت.

“مهم ترین داده ها همچنان به دنبال مرگ ما داده و ما بستری داده و ما رای مثبت و … همه از شاخص های واقعا نقطه به این واقعیت است که ما نسبتا با ثبات است و ما در واقع ادامه به سرعت گسترش COVID-19,” باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر روز جمعه گفت.

تبلیغات

بیش از 891,000 مردم تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 8% تست مثبت است. که در صد برگزار کرده است ثابت از اواخر مارس که کارشناسان می گویند نشان می دهد که این شهرستان دیدن بیشتر موارد با توجه به تست بیشتر و نه لزوما افزایش جامعه انتقال است.

وجود دارد 1,446 تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان شهرستان روز شنبه با 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 21 درصد در هواکش. روزانه به طور متوسط تعداد بستری کاهش پیدا کرده و از اواخر آوریل فرر گفت: اگر چه او توجه شده است وجود دارد افزایش اندکی بیش از سه روز گذشته. که می تواند دلیل بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر تست همه بیماران برای COVID-19 حتی کسانی که در حال درمان برای نامربوط مسائل, او گفت:.

هفت روز به طور متوسط روزانه مرگ و میر نیز روند نزولی از ماه آوریل 12, فرر گفت. متوسط رسیده به بالاترین سطح خود در اوایل ماه مه هنگامی که 45 تا 46 نفر در حال مرگ در هر روز. در اوایل ماه ژوئن نرخ به کاهش به 20 تا 30 تن در روز, او گفت:. هفت روز به طور متوسط بود در 28 روز جمعه با توجه به وزارت بهداشت داشبورد که آهنگ های بازگشایی معیارهای.

تبلیغات

“به عنوان یک یادآوری مرگ و بستری شدن در بیمارستان شماره ما امروز به نمایندگی از نتایج اقدامات است که ما در حدود سه تا چهار هفته پیش” فرر گفت. “بسیاری از کسب و کار و فضاهای بازگشایی در ماه گذشته, بنابراین ما باید همه این شاخص ها را با دقت ببینید چه تاثیر بازگشایی داشتن در جامعه ما است.”

که دو روز پس از هر دو شهرستان و دولت خود را ثبت بزرگترین واحد-روز بالغ جدید کروناویروس عفونت. کالیفرنیا گزارش 4,291 موارد جدید چهارشنبه با 2,129 فتح کرد گرفته شد آنها را در L. A. شهرستان است. مقامات بهداشت گفت: مجموع سوخت بود تعداد نتایج آزمون هایی که برای اختصاص حدود 600 جدید L. A. شهرستان عفونت.

در میان این افزایش در مورد شمارش شهرستان اعلام کرد که کشت از کسب و کار می تواند بازگشایی جمعه به عنوان منطقه همچنان به استراحت stay-at-home سفارشات در محل قرار داده و در ماه مارس به سرعت ویروس گسترش یافته است.

تبلیغات

این لیست شامل میله از wineries کارخانه های لبنی و مزه اتاق شخصی خدمات مراقبت — از جمله esthetician, مراقبت از پوست, لوازم آرایشی, electrology و ناخن سالن هنر بدن و تاتو سرو microblading و پر سر و صدا و مغازه های ماساژ studios — کارت اتاق, ماهواره, wagering امکانات و racetracks بدون تماشاگر.

در صورت reopenings Gov. گاوین Newsom در زمان دراماتیک گام پنج شنبه سفارش همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

L. A. شهرستان تا به حال یک جهت مشابه در محل پس از اواسط ماه مه. روز جمعه فرر با تاکید بر اهمیت پیروی از قانون حتی اگر یک فرد نیست نظر خود را در خطر بالا برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

“این در مورد شما نیست. آن را در مورد تمام افراد دیگر که می تواند در اطراف شما,” او گفت:. “ما فقط باید به مراقبت از یکدیگر. ما در وسط یک بیماری همه گیر هیچ چیز مانند ما تا کنون تجربه کرده و ما باید فرصت را برای مراقبت از یکدیگر و ما که با فوق العاده محترمانه و قرار دادن بر روی آن ماسک.” او گفت که پوشش صورت انتظار می رود که مورد نیاز در اماکن عمومی برای “هفته آمده است.”

تبلیغات

شیوع بیماری در نهادی تنظیمات همچنان به عنوان یک راننده از L. A. شهرستان را مورد شمارش مقامات روز جمعه گفت.

حدود 22 درصد از شهرستان مجموع موارد — 17,219 — در ارتباط با این تنظیمات که شامل پرستاری ماهر امکانات کمک و حمایتی زندگی و خانه و پناهگاه مراکز درمان و غذا و رسانه های خرده فروشی ها و محل های کار است. آنها عبارتند از: 10,973 موارد در میان نهادی ساکنان و 6,246 در میان کارکنان. شهرستان مورد بررسی قرار گرفت 657 چنین تنظیمات با حداقل یک مشکوک یا مورد تایید شده و تحقیقات باقی می ماند مداوم در 522 سایت.

ساکنان زندگی در این موسسات نیز حساب برای 1,618 مرگ و میر در انتخابات روز جمعه گفت که بیش از نیمی از تعداد کل COVID-19 مرگ و میر گزارش شده توسط این شهرستان تا کنون. در علاوه بر این به 1,437 مرگ و میر در میان آسایشگاه ساکنان 181 ساکنان دیگر جمع امکانات فوت کرده اند, مقامات گفت.

این شهرستان ثبت شده 1,061 موارد تایید شده در شهرستان ایالتی و فدرال زندان امکانات و 548 موارد در میان مردم تجربه بی خانمانی, مقامات گفت.

تبلیغات

کالیفرنیا در حال حاضر ثبت بیش از 169,600 coronavirus موارد و بیش از 5,400 مرگ و میر.

ایالت بستری شدن در بیمارستان باقی مانده است نسبتا مسطح برای شش هفته.

اما برخی از مناطق دیده می شود را افزایش می دهد. هفته گذشته وجود دارد و به طور متوسط 91 نفر در بیمارستان بستری هر روز با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در شهرستان ونتورا که بالاترین تعداد از اوایل ماه آوریل است. که 75% افزایش می دهد از هر یک از دو هفته گذشته یک بار تجزیه و تحلیل یافت.

اورنج کانتی و سان Joaquin Valley دیده اند و 76 درصد و 45 درصد افزایش در بخش مراقبتهای ويژه بستری شدن در بیمارستان به ترتیب بیش از شش هفته است.

تبلیغات

مقامات دولتی در حال نظارت بر مناطق دچار افزایش بیماری انتقال یا افزایش بستری شدن در بیمارستان و یا هر دو در 10 شهرستان: کنترا کوستا, Fresno, Imperial, Kern, پادشاهان, رودخانه, San Joaquin, Santa Barbara, استنیسلاس و شهرستان تولار. دولت نیز نظارت L. A. شهرستان برای امکان افزایش انتقال است.

ریورساید و سان برناردینو شهرستان در این هفته گزارش خود را به بالاترین تا کنون یک روز را افزایش می دهد در coronavirus موارد است. در روز پنج شنبه رودخانه اضافه شده 516 موارد به مجموع تعداد و سن برناردینو تعداد افزایش 440 موارد است. هر دو Inland Empire شهرستانهای ضرب و شتم سوابق مجموعه قبلا در این هفته است.

“روز مادر, روز یادبود تظاهرات — هیچ یک رویداد و یا هیچ یک مناسبت است که ما می توانیم نقطه به نقطه” برای سربازان ارتش در موارد گفت: Felisa کردنا سخنگوی سان برناردینو.

San Bernardino County همچنین گزارش جدید با کیفیت بالا برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با 229 تایید و 64 بيمار مشکوک در شهرستان بیمارستان, مقامات گفت. حدود 90 coronavirus بيماران تحت درمان در بخش مراقبت ويژه تخت.

تبلیغات

در Riverside County, 285 نفر باقی مانده در بیمارستان بستری از دوشنبه یک 10.9 درصد افزایش از روز قبل, مقامات گفت. وجود 75 COVID-تایید بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه.

بار کارکنان نویسندگان کریستی Sturgill لوقا پول Phil Willon, Rong-گونگ Lin دوم و عنبیه لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de