قانون جلوگیری از افشای بازیگران’ سنین نقض 1st متمم دادگاه تجدید نظر قوانین

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه رخ داد یک قانون کالیفرنیا که منع سایت های اینترنتی از افشای سنین صفحه نمایش بازیگران.

در سال 2017, قانون, است که صفحه نمایش انجمن بازیگران به دنبال به عنوان وسیله ای برای کاهش سن تبعیض نقض 1st متمم سه قاضی پنل ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر تصمیم به اتفاق آرا.

قانون به چالش کشیده شد توسط پایگاه اینترنتی فیلم — IMDb.com — یک وب سایت رایگان فراهم می کند که اطلاعات در مورد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و بازی های ویدئویی ارائه می دهد جامع پروفایل های از بازیگران.

علاوه بر آن در دسترس عموم در سایت IMDb دارای یک سرویس مبتنی بر اشتراک برای صنعت سرگرمی, شناخته شده به عنوان IMDbPro که دادگاه به عنوان “هالیوود نسخه از LinkedIn.” بازیگران و نویسندگان مجموعه طراحان گریم و دیگران ایجاد رزومه آپلود عکس سر شغل قبل و زندگینامه اطلاعات به سایت. مصاحبه مدیران و عوامل تولید کنندگان مطالعه کردن سایت برای استخدام.

تبلیغات

قانون کالیفرنیا گفت که اگر مشترک درخواست به سن او برداشته پایگاه داده نیز باید حذف اطلاعات از آن به رایگان در دسترس عموم سایت.

روز جمعه تصمیم را تایید کرد یک سال 2018 حکم یک قاضی منطقه که مسدود قانون و آزادی بیان زمینه.

“ما با توافق دادگاه منطقه که کاهش حوادث تبعیض سنی است که یک فوتی و فوری دولت علاقه” قاضی Bridget S. Bade یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب نوشت پانل. اما او گفت که این قانون نه حداقل محدود وسیله ای برای رسیدن به این هدف و نه آن را به دقت نوشته شده است.

“یک اساسنامه خلاف قانون اساسی است که می تواند دستیابی به نتایج مثبت اجتماعی است با این وجود بر خلاف قانون اساسی,” او گفت:.

تبلیغات

قوه مقننه در عبور از قانون ذکر شده یک مارس 21, 2015 مقاله از نگهبان که در آن یک جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش مکمل زن گفت: او رد شده بود برای یک نقش به دلیل سن او.

این مقاله که بر اساس یک مصاحبه Maggie Gyllenhaal به قرار دادن. او گفت: هالیوود تولید کرده بود به او گفت که او بیش از حد قدیمی به بازی علاقه عشق از 55 سال. او 37 در آن زمان است.

“چیزهایی هستند که واقعا ناامید کننده در مورد یک بازیگر در هالیوود است که من تعجب تمام وقت,” او گفت: به نقل از. “من 37 و من گفت: من به تازگی بیش از حد قدیمی به بازی بازی های عاشق یک مرد بود که 55. این شگفت آور بود برای من. از آن ساخته شده من احساس بد و پس از آن ساخته شده احساس, قهر و سپس آن را به من بخندی.”

John C. Hueston که نماینده IMDb در مورد تمجید و ستایش از تصمیم گیری است.

تبلیغات

“9th مدار است, نظر در این مهم 1st اصلاح صورت برقرار است که دولت نمی تواند سانسور سخنرانی با وجود چگونه دولت labels که گفتار و تقویت مرکزیت یک بازار باز از ایده” Hueston گفت.

دیگر وکلا در این مورد نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>