مایک Gotovac افسانه ای دن تانا را متصدی بار می میرد از COVID-19 در 76

Miljenko “مایک” Gotovac می دانستم که یک یا دو چیز در مورد لس آنجلس. به عنوان یک متصدی بار در غرب هالیوود را به یاد رستوران دن تانا را برای بیش از 50 سال او یکی ثابت در میان یک دریا همیشه در حال تغییر از بازیگران, rock stars, barflies و خیال.

تا زمانی که خود بستری مارس 16, او باقی مانده است یکی از قدیمی ترین کار bartenders در L. A. درگذشت او از عوارض COVID-19 در 14 ماه مه در سن 76.

“مایک بود یک قطعه آهن در این شهرستان گفت: Craig Susser صاحب کریگ رستوران و Gotovac را دوست دیرین. “بدون توجه به آنچه در زندگی شما اتفاق افتاده یا چه چیزی اتفاق افتاده است در جهان از دوشنبه تا جمعه او وجود دارد.”

Gotovac متولد روستای Lećevica, کرواسی در سال 1943. به عنوان یک مرد جوان او پیوست و موجی از کرواسی که در سفر به آلمان برای فرار از اقتصاد ضعیف از آنچه پس از آن بود که یوگسلاوی. در سال 1967 او فرود آمد در L. A., که در آن او به سرعت بخشی از شهر از کون, تنگ, گره کرواتی جامعه شد و متصدی بار و ساکن بخیل در دن تانا یک سال بعد.

تبلیغات

“من یاد گرفتم که من اخلاق کاری از مایک” Susser گفت. “او خواهد گفت: ‘هر ادم سفیه و احمق می پور ودکا در سنگ. شما می توانید مراقبت از آن شخص است ؟ آیا آنها می خواهند برای دیدن شما ؟ آیا آنها می خواهند به بازگشت ؟ شما در بخشی از زندگی خود را?'”

Gotovac ملاقات زنی که تبدیل به همسر خود را از سال 47 Milojka در عروسی یکی از دوستان در سال 1973. او زندگی می کردند در کرواسی در آن زمان و پس از یک ماه از تبادل نامه های او به پرواز در خارج از کشور برای بازیابی عروس خود را — و را انتخاب کنید تا 1969 مرسدس بنز که نشسته در مقابل رستوران بیشتر روزهای هفته. او تا به حال سه پسر Matija, Domagoj و Milian.

در طول سال Gotovac دیدم این شهرستان بوسیله اسباب گردنده. او را تماشا جوان دستیاران به رشد قدرتمند تولید کنندگان; او به عقاب نوشیدنی های رایگان را نشان می دهد اولین بار در Troubadour; او را دیدم یک نوزاد درو بریمور او را پوشک تغییر در نوار. رستوران میزبان در کلمات مرحوم Jonathan طلا “بیشتر افراد مشهور در هر اینچ مربع از هر جای دیگری در شهر است.” در عین حال با وجود Gotovac موقعیت خود را به عنوان بالفعل میرسد پسرانش گفت که او نمی تواند بگوید که یک ستاره سینما از یک مشتری را در خیابان.

تبلیغات

“او دوست قدیمی کابوی وسترن و او لذت می برد, ورزش, پس, آنچه از او مراقبت اگر شما یک بازیگر یا بازیگر در بالاترین پرفروش فیلم از سال است ؟” گفت: Domagoj. “این یکی از دلایل بسیاری از این افراد مشهور و واقعا او را دوست داشتم چرا که آن را واقعا تنها آنها درمان طبیعی است.”

بنابراین بسیاری از مشتریان با تکیه بر Gotovac را ثابت قدم حضور که نسبت به پایان کار خود را به او نشان داد تا آنجا برای آنها را به عنوان او را برای خود و پسران خود را گفت. آن را غیر معمول برای او به ارمغان بیاورد برخی از نوار مشتریان خانه برای تعطیلات از آنجا که آنها تا به حال هیچ جای دیگری برای رفتن.

“وجود دارد بسیاری از مردم تنها در L. A., و او یک نقطه نرم,” Matija گفت.

تبلیغات

اگر چه Gotovac متعلق به مدرسه bartenders — نوع که پیش بینی نیازهای خود را بریزید و بر این اساس — او هرگز بارافزون. در زمان او شناخته شده به عنوان بسیار برای هیچ و بی معنی به عنوان شخصیت خود را برای martinis.

“غنی, فقیر نیست معروف: تو همان چموش, سریع, هوش, هوشمند, خنده دار مایک” Susser گفت.

زمانی که Gotovac نبود در دن تانا او بود و کمال مرد خانواده است. او اهل در سنت آنتونی کرواتی کلیسای کاتولیک مشتاق بازیکن فوتبال و دیرین رئیس جمهور از سن پدرو کروات فوتبال باشگاه. ایده خود را از یک زمان خوب بود شام و رقص با همسر خود و یا doting در نوه خود را, Emelia Iva و بئاتریکس که شد بزرگترین شادی است. در سال منجر به مرگ او Gotovac همچنین انجام خرید مواد غذایی و پخت و پز برای برخی از سالمندان ،

“او در زمان مراقبت از افراد مثل هیچ کس دیگری گفت:” مسیحی Kneedler مدیر دن تانا است. “او واقعا یکی از یک نوع است.”

تبلیغات

دوستان و خانواده هستند و دل در این مفهوم است که پس از پنج دهه کار سخت او را هرگز این شانس را به قرار و آرامش. اما آنها همچنین مراقب باشید که دریافت بیش از حد احساساتی. پس از همه Gotovac نمی خواهد آن را اجازه.

“مردم به انجام کارهای احمقانه در نوار” Susser به یاد می آورد “و مایک را بالا انداختن و گفتن” آن را یک بار و نه کلیسا. شما باید قادر به اجازه مو خود را کاهش دهید.'”

علاوه بر همسر و فرزندان Gotovac است جان سالم به در برد توسط برادر Ivica; خواهر Anka و Dragica; و متعدد نوه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de