ناخن سالن ماساژ سرو و بیشتر می تواند به بازگشایی در شهرستان ونتورا زیر coronavirus تعطیلی

ساکنان یک بار دیگر خواهد بود قادر به دیدن ناخن سالن و سالنهای ماساژ و شخصی دیگر-مراقبت از مغازه ها در شهرستان ونتورا که به مدت طولانی به حال خود ویندوز تاریک با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت های مقامات بهداشت گفت: در این هفته.

فقط به خاطر کسانی که کسب و کار می تواند بازگشایی شروع جمعه این معنا نیست آن را به کسب و کار به عنوان معمول ،

خدمات الکترولیز, اپیلاسیون, آرایش سوراخ و ماساژ صورت می تواند تنها ارائه می شود اگر یک مشتری می تواند نگه داشتن خود و یا ماسک با توجه به شهرستان دستورالعمل پنجشنبه منتشر شد. نیز وجود دارد یک 30 دقیقه زمان محدود در روش های انجام شده در فضاهای محدود.

مراسم عروسی نیز در حال حاضر مجاز با محدودیت.

تبلیغات

حضور و غیاب برای خدمات دربسته در 100 — و یا به طور بالقوه کمتر بسته “چه محل می توانید با خیال راحت حمایت” با توجه به این شهرستان است. آن برگزار می شود در داخل خانه می تواند تا 100 شرکت کنندگان و یا پر کردن 25% از محل ظرفیت هر کدام که کمتر است.

احزاب و پذیرایی باقی می ماند بدون رفتن.

شهرستان مقامات همچنین اعلام کرد که سینما می تواند خود را راه اندازی مجدد قرقره در ژوئن 26.

تبلیغات

همه کسب و کار برنامه ریزی برای بازگشایی باید پایبند به دستورالعمل های مربوطه و اجتماعی فاصله و سلامت پروتکل ها و همچنین ثبت نام در این شهرستان در vcreopens.com.

اعلام می آید تنها چند روز پس از بهداشت عمومی افسر دکتر رابرت لوین گفت: ممکن بود این شهرستان ممکن است به تاخیر گسترده تر بازگشایی — با استناد به یک چشم انداز مثبت در چگونه بسیاری از COVID-19 بيماران بستری در این منطقه است.

“در این مرحله آن خواهد بود بی پروا فقط به باز کردن و در ادامه به باز کردن همه چیز داده شده … چه تعداد ما در حال انجام,” او گفت: در نشست روز سه شنبه از شهرستان هیئت ناظران.

تبلیغات

زمانی که لوین مطرح است که امکان وجود دارد 47 چنین بستری شدن در بیمارستان در شهرستان ونتورا. این تعداد کاهش یافت و به 38 شنبه قبل از خزنده پشت تا 41 پنج شنبه.

که طیف وسیعی است که هنوز هم به طور قابل توجهی از دو هفته پیش که 25 COVID-19 بیماران در بیمارستان بستری شد اما این شهرستان گفت: آن بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر تثبیت شده است.

همچنین در روز پنج شنبه Gov. گاوین Newsom دستور داد همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات — با استناد به نگرانی های که بیش از حد بسیاری از unmasked مردم به خطر افتاده است “این پیشرفت واقعی ما در مبارزه با این بیماری است.”

“کالیفرنیا استراتژی برای راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم به کار خواهد شد موفق خواهد شد اگر مردم عمل می کنند و با خیال راحت و به دنبال بهداشت و درمان توصیه های” او در بیانیه ای گفت. “که به معنی پوشیدن چهره و پوشش شستن دست های خود را و تمرین فیزیکی فاصله.”

تبلیغات

اما این موضوع از اجرای یک سوال باز باقی می ماند. در حالی که کسانی که با نقض شرط جدید می تواند به اتهام بزه و بالقوه صورت مالی مجازات تحت قانون دولت پاکستان که در گذشته متمرکز بر آموزش و پرورش و تشویق رعایت داوطلبانه.

هنوز لوین — که قبلا اجتناب نیاز به پوشش صورت در شهرستان — گفت: او می پذیرد که دولت بخشنامه.

“من همیشه به دنبال فرماندار دستورات است که به دلیل ماهیت سیستم و من خوشحال به انجام این کار است,” او گفت: شهرستان ونتورا ستاره در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>