نیل جوان وطنی است به خوبی به ارزش صبر کنید

در مارس نیل جوان راه اندازی شد پای بخاری جلساتزندگی می کنند جریان سری از تلورید که در آن او زندگی می کند با همسر, Daryl Hannah, که فیلم برداری این فیلم ها. در اولین جلسه شش-مجموعه صوتی مجموعه جوان انجام شده در آهنگ خود را “کمی بال” انفرادی برای اولین بار.

در حالی که آهنگ در جوان 1980 آلبوم شاهین & کبوترهاآن برای اولین بار ثبت شده در سال 1975 و قرار است به رها کردن در وطنی که در همان سال — اما جوان لغو انتشار. گذشته چهار و نیم دهه وطنی نشسته کنار گذاشته و دستیابی به وضعیت افسانه ای در میان طرفداران جوان در طول راه. جوان می گوید: این آلبوم که بی سابقه پل بین برداشت و یک زمان می آید.

او در نهایت تصمیم به انتشار وطنیکه ثبت بین 1974 و ’75 در استودیو در کالیفرنیا Nashville و لندن در روز جمعه, ژوئن 19, خود دیرین برچسب تلافی.

“من عذرخواهی می کنیم” جوان نوشت: در نامه ای نگهداری می شود توسط Neil Young Archives. “این آلبوم وطنی باید شده اند وجود دارد برای شما یک زن و شوهر از سال های پس از برداشت. این غم کنار یک عشق وعاشقی. آسیب انجام می شود. اندوه. من فقط نمی تواند به آن گوش دهید. من می خواستم به حرکت می کند. بنابراین من آن را نگه داشته به خودم پنهان در خرک در قفسه در پشت ذهن من…. اما من باید به اشتراک گذاشته شده آن است. این در واقع ، به همین دلیل من ساخته شده آن را در وهله اول. گاهی اوقات در زندگی لطمه می زند. شما می دانید منظورم چیست. به هر حال آن را در آینده راه خود را در سال 2020 اولین نسخه از آرشیو ما در دهه جدید.”

جوان را به سمت راست. وطنی است که یک آلبوم زیبا. بسیاری از آهنگ های آرام عمدی و صمیمی احساس اخیر خود پای بخاری جلساتحتی اگر او یک گروه از دوستان حمایت او (جراحی گیتاریست بن کیت نوازنده بیس تیم دروموند و پیانیست استن Szelest) و همچنین گروه Levon هلمز که در وطنی اول دو آهنگ “راه جداگانه” و “امتحان,'” یکی از دو آهنگ با زرق و برق دار هارمونی از Emmylou Harris.

گروه Robbie Robertson نقش گیتار در “خط سفید” آهنگ جوان بعدها ازنو در سال 1990 دادن به صوتی این تصنیف که در وطنی یک ramped تا تحریف-گیتار دیوانه اسب درمان در پاره پاره شکوه.

در حالی که جوان های ثبت شده در سال گذشته Crazy Horse آلبوم کلرادو در تلورید با گیتاریست Nils Lofgren خیلی از وطنی‘s تمرکز بر جوان خواننده و گیتار آکوستیک و بسیار گرمتر از داد و بیداد کن کار او را انجام داده با اسب دیوانه برای نجات “جای خالی” و عنوان برش است که جوان را بازسازی بسیار grittier مد در سال 1977 به ستاره های آمریکایی ‘n میله.

در حالی که “خط سفید” “Little Wing” و عنوان آهنگ را متفاوت زندگی پس از آنها در ابتدا برای ثبت وطنیدیگر آهنگ ها بودند دوباره ثبت نیز مانند “عشق یک گل رز” که بعدها به نظر می رسد در دههو “ستاره بیت لحم” که در نهایت در آمریکا ستارگان ‘n میله.

نزدیک به نیمی از ده آهنگ در وطنی نیست تا به حال منتشر شده از جمله “فلوریدا” یک آوانگارد دکلمه/آهنگ روایت که در آن جوان و کیت بازی لیوان شراب پیانو و رشته ها. در برخی از راه, آهنگ احساس عجیب و غریب مسیر انحرافی از دیگر آهنگ های این آلبوم اما آن را نیز می دهد بینش به آزمایش های جوان خواهد سعی کنید در استودیو.

به عنوان جوان قرار می دهد آن وطنی است که “the one that got away.” در حال حاضر آن را در نهایت منتشر شد و پس از چهار و نیم دهه این آلبوم به عنوان پر زرق و برق کپسول زمان است که به خوبی به ارزش صبر کنید برای باز کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>