جدید گروه های سیاسی تلاش می کند برای نجات Hickenlooper اولیه

دنور (AP) — در نشانه ای از نصب نگرانی در میان حزب استقرار در مورد سابق رژیم صهیونیستی. shive ایستاده در کلرادو دموکرات سنا ابتدایی جدید, گروه های سیاسی در حال گذراندن حداقل 1 میلیون دلار در یک حمله کوبنده آگهی در برابر Hickenlooper رقیب در مسابقه.

آگهی رئیسجمهور سابق کلرادو مجلس اندرو Romanoff برای رهبری یک بسته سخت صورتحساب مخالفت با مهاجرت غیر قانونی در سال 2006 که آگهی تماس “ملت سخت ترین ضد مهاجر قوانین.” Romanoff به مدت طولانی پس از عذرخواهی برای این اقدامات است.

Romanoff است underdog در ژوئن 30 اولیه در حال اجرا به عنوان یک پوپولیست شورشی علیه نظام را انتخاب Hickenlooper که مطرح است به طور قابل توجهی بیشتر از پول است. برنده خواهد شد و در صورت جمهوریخواه ایالت کوری گاردنر در ماه نوامبر.

گروه جدید اجازه دهید به نوبه خود کلرادو آبی شکل گرفته در روز سه شنبه یک روز پس از Hickenlooper آخرین تلو تلو خوردن که در آن فرماندار سابق عذرخواهی کرد برای یک بار در مقایسه با سیاستمداران به برده بودن میل به ردیف “باستانی کشتی برده.” اجازه دهید به نوبه خود کلرادو آبی نمی خواهد که به افشای آن اهدا کنندگان تا پس از اولیه. این گروه وجود اولین گزارش کلرادو توسط خورشید است.

Hickenlooper نظر بود و آخرین در یک خط تصادفا از جمله garbling معنی این عبارت سیاه زندگی ماده در طول های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس و مبارزه با یک حکم قبل از اینکه به نقض اخلاق دولت قانون در حالی که فرماندار. خصوصی, کلرادو دموکرات ها را نگران کرده است و در مورد چگونه Hickenlooper انجام خواهد شد در اصلی.

جمهوری خواهان در حال کشیدن برای Romanoff دیدن او را به عنوان آسان تر انتخابات دشمن. هر دو گاردنر کمپین ملی و سناتوری جمهوری خواه کمیته شروع به هوا تبلیغات در برابر Hickenlooper هفته گذشته منجر دموکراتیک اکثریت سنا تایید شده برای پاسخ با یک نقطه از فرماندار سابق.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس, پلیس آمریکا مایکل بنت و دیگر پیشرو دولت دموکرات محکوم Romanoff برای صرف $175,000 به هوا حمله آگهی در برابر Hickenlooper. ساعت بعد از حمله آگهی در برابر Romanoff, که به نوبه خود اجازه دهید کلرادو آبی به عنوان یک هفت رقم خرید شروع به گردش.

“پس از هجوم یک حکم و dodging 21 بحث هیک در حال حاضر پنهان شده در پشت ناامید تیره-پول حملات” Romanoff در بیانیه ای گفت. “این زمان را برای تیم خود را برای پاک آمده: Coloradans سزاوار می دانم که چه کسی پرداخت صورتحساب خود را و تصمیم گیرنده است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>