بازیکنان می خواهم به بحث در دوندگان شروع 2nd, روابط, re-entry

نیویورک (AP) — بازیکنان در انجمن گفته شد لیگ اصلی بیس بال در روز جمعه که تیم نمی خواهد توافق به بیش از 60 بازی در این بیماری همه گیر تاخیر نجومی ترک باز امکان حتی کوتاه تر برنامه شاید 50 بازی و یا کمتر.

در حالی که NBA و NHL را در بر داشت راه خود را راه اندازی مجدد ورزش بیس بال بوده و قادر به مقابله با دررفتگی اقتصادی ناشی از کروناویروس جدید و چشم انداز بازی در خالی ballparks بازگشت به متمرد کار درگیری که منجر به هشت توقف کار از 1972-95. با زمان لغزش دور ورزش را در بهترین حالت آن کوتاهترین برنامه پس از سپیده دم از حرفه ای بیس بال در 1870s.

پیچیده و با هر گونه از سرگیری فیلادلفیا و تورنتو بسته آموزش خود سایت در فلوریدا و سان فرانسیسکو تعطیل مرکز آن در آریزونا زیر تست مثبت برای COVID-19 یا علائم است که می تواند نشان دهنده این بیماری است. فیلیز گفت: پنج بازیکن در میان هشت نفر که آزمایش مثبت است.

تگزاس نیز بسته آن اردوگاه در آریزونا گفت: هیچ بازیکن و یا کارکنان به حال آزمایش مثبت اما که آن را می خواستم به گسترش آن تست پروتکل های.

بازیکنان و MLB به طور فزاینده ای نگران با یکدیگر و به نظر می رسد به رهبری به یک بهار آموزش و تحریم در سال 2022. هنوز هم آنها توافق بر یک تازگی: MLB آخرین پیشنهاد این هفته عبارتند از: شروع فوق العاده نوبت با یک دونده در پایه دوم و اتحادیه ضد پیشنهاد گفت که قابل قبول خواهد بود برای سال 2020 تنها در صورت توافق.

که از جنبه های, اولین گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز تایید شد به گزارش آسوشیتد پرس توسط یک فرد آشنا با این مذاکرات سخن گفت که خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اطلاعیه ها ساخته شد.

بیس بال کمیسر راب مانفرد پرواز به آریزونا و ملاقات با اتحادیه سر تونی کلارک برای پنج ساعت در روز سه شنبه در تلاش برای پایان دادن به مبارزه و اعتصاب یک معامله است. مانفرد گفت: روز بعد این طرف رسیده بود یک چارچوب برای 60 بازی فصل به طور منظم برنامه و کامل سرشکن پرداخت که بازیکنان خواستار و postseason خواهد گسترش از 10 تیم به 16 سال جاری و یا 14 یا 16 در 2021. مانند فوق العاده-نوبت آزمایش بزرگتر postseason رخ می دهد تنها در صورت توافق.

اما کلارک حاضر به تماس با آن چارچوب و گفت: هشت بازیکن اجرایی فرعی آن را رد کرد. اتحادیه مقابله با 70-بازی برنامه به عنوان بخشی از یک طرح پیشنهادی که در سمت چپ این طرف حدود 275 میلیون از هم جدا.

“MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی ها” این اتحادیه در بیانیه ای گفت: در شب جمعه. “ما هیئت اجرایی تشکیل خواهد شد در آینده نزدیک برای تعیین گام های بعدی. از همه بازیکنان متعهد به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

جلسه هیئت اجرایی است که به احتمال زیاد به جای شنبه ،

غایب توافق مانفرد حق اعلام برنامه از هر او ظهر MLB انتخاب می کند اما این اتحادیه تهدید کرده است که شکایت و ادعای آن را نمی خواهد دیدار با طرف قرارداد است که نیاز به “کمال 2020 قهرمانی فصل و postseason که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است” و مطابق با مفاد اضافی. این اتحادیه همچنین فکر می کند که هم تیمی درک درآمد و بپرسید داور علامت Irvings به منظور گسترده مالی و افشای, پخش, ورزشگاه, املاک و مستغلات و دیگر موافقت نامه های مربوط به MLB آن باشگاه و اعضا و اشخاص و افراد که خود آنها و انجام کسب و کار با آنها.

هر دو طرف تصور روز افتتاحیه در جولای 19 یا 20 و نیاز اول به مدت سه روز از تست و سه هفته آموزش است. که برگ تنها چند روز برای یک معامله است که اجازه می دهد کوزه و خشکشویی برای شروع تمرینات آخر هفته آینده.

بازیکنان در اصل مجموعه ای برای به دست آوردن حدود 4 میلیارد دلار در حقوق امسال پنجمین سال متوالی نسبتا مسطح, payman. که در مجموع می توان برش را به $1.73 میلیارد دلار برای 70-بازی, برنامه, $1.48 میلیارد دلار برای 60 بازی و $1.23 میلیارد دلار برای 50 بازی — تقریبا مطابق مجموع در MLB را پیشنهاد اولیه برای یک 82-برنامه بازی با کشویی حقوق و دستمزد در مقیاس.

علاوه بر این MLB ارائه کرده است $25 میلیون postseason بازیکنان در استخر. حتی اگر وجود دارد عدم طرفداران. این اتحادیه پیشنهاد کرده است که 50 میلیون دلار است. به طور معمول, استخر بودجه از postseason فروش بلیط.

دو طرف توافق در مارس 26 که شامل سرشکن حقوق $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت و تضمین زمان سرویس اگر هیچ بازی هستند. که می گوید در این فصل نباید شروع بدون مانفرد رضایت مگر در مواردی که وجود دارد مربوط به محدودیت های مسافرتی در آمریکا و کانادا بدون محدودیت در تجمع جرم است که جلوگیری از بازی در 30 فصل به طور منظم ballparks و آن را بی خطر است به بازی قبل از طرفداران در تمام 30 استادیوم. این قرارداد به نام “حسن نیت” بحث در امکان سنجی اقتصادی از بازی در خالی ballparks یا خنثی سایت.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>