فقیرترین سالمندان بسته کالیفرنیا وعده غذایی جدید برنامه

برای کمک به افراد مسن در خطر از coronavirus کالیفرنیا راه اندازی شد “صفحات بزرگ تحویل” برنامه ای برای آوردن غذا از رستوران های محلی به خانه های خود.

در لس آنجلس, شهرستان, کارکنان چرخش به اقدام به ثبت نام سالمندان نیاز دارند. اما به زودی آنها به ظاهر متناقض پیام: برخی از سالمندان آنها گفته بودند بیش از حد نیازمند واجد شرایط.

ابتدا در مارس L. A. مقامات دستور کارگران تماس گرفتن برای وعده های غذایی برنامه ای است که افراد واجد شرایط بودند تنها اگر درآمد آنها کاهش یافت و بین حدود $25 ، 000 و $75,000 برای یک خانواده یک. که بدان معنی است که بسیار فقیرترین — کسانی که درآمد زیر $24,981 سالانه — نمی تواند دسترسی به این برنامه جدید است.

لس آنجلس مقامات با اشاره به ارشاد فرستاده شده توسط دولت که گفت که واجد شرایط شرکت کنندگان باید کسب “کمتر از 200% فدرال فقر محدود می کند.” کالیفرنیا دیگر شهرها و استان ها باید استناد همان قانون است.

تبلیغات

دلیل مقامات دولتی می گویند این است که صفحات بزرگ تحویل داده شده است که به معنای برای سالمندان که دسترسی به دیگر برنامه تغذیه.

هزینه های این برنامه جدید در حال بازپرداخت بخشی از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال که موظف است که پول نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به افرادی که با بهره گیری از دیگر برنامه های دولت است. در میان آنها CalFresh کالیفرنیا برنامه برای مواد غذایی تمبر است که محدود به خانواده ها درآمد 200% فدرال فقر از حد و یا کمتر است.

کالیفرنیا می خواهد شهرها و استان ها “را به عنوان بسیاری از افراد می تواند به عنوان خدمت در این برنامه — در حالی که قادر به جبران هزینه های” از FEMA گفت: Brian فرگوسن سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس.

بسیاری از شهرها و استان ها اشاره کرده اند و سالمندان که درآمد بیش از حد کوچک برای صفحات به دیگر برنامه غذا.

تبلیغات

اما برخی از مقامات محلی و طرفداران bristled در محدودیت های استدلال که فقیرترین سالمندان لزوما ثبت نام در دیگر برنامه تغذیه. حتی اگر آنها در حال منتقدان می گویند این برنامه ها فراهم نیست و مردم آنجا کمک کند.

ده ها تن از شهرستانها و استان ها را امضا کرده اند تا به اداره عالی صفحات تحویل داده است و همچنین به منظور خدمت به عنوان یک محرک اقتصادی برای رستوران های محلی در تلاش برای زنده ماندن.

این برنامه در ابتدا میله میله به پایان ممکن است پس از تمدید شده است از طریق جولای 10. لس آنجلس گسترش است و دیگر COVID مربوط ارشد وعده های غذایی برنامه ها از طریق اوت به گفته شهردار اریک Garcetti ، فرگوسن گفت که بیش از 29 ، 000 نفر در سراسر کالیفرنیا شد میله میله برای دریافت وعده های غذایی در هفته گذشته از طریق صفحات بزرگ برنامه.

تبلیغات

“این برای اولین بار در کشور برنامه” فرگوسن گفت. “را انتخاب کنید در جزئیات از دست می دهد پیگیری از آن — که این یک به یاد ماندنی تلاش است که به کمک خوراک صدها نفر از هزاران نفر از کالیفرنیا.”

اما در برکلی مقامات شهر شکایت کرده است که این برنامه جدید “نتواند به نیازهای کمترین درآمد اعضای جامعه ما است.” برکلی مقامات گفت که اگر چه قوانین مبتنی بر این ایده است که فقیرترین سالمندان واجد شرایط برای برنامه های دیگر مانند CalFresh واجد شرایط مردم لزوما ثبت نام در آنها را — و آن برنامه ها را فراهم نمی کند به همان اندازه کمک کند.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای مثال “تنها فراهم می کند یک وعده غذا در روز” برکلی مقامات نوشت: در گزارش. “جالب اینجاست که با صفحات تحویل برنامه بالاتر درآمد افراد می توانند با دریافت سه رستوران وعده های غذایی در هر روز به ارزش $66 در هر روز است.”

سن دیگو گرسنگی ائتلاف مطرح نگرانی های مشابه در مورد یک “نابرابر رویکرد” هشدار داد که مواد غذایی دیگر برنامه های کمک “نیست — و نه آنها در نظر گرفته شده به طور کامل برآورده کردن نیازهای تغذیه ای ثبت نام کالیفرنیا.” کوپن غذایی را فراهم می کند تا به $6.26 در هر روز برای یک فرد در حالی که صفحات بزرگ را فراهم می کند تا به 66 $ارزش از وعده های غذایی روزانه آن نوشت.

تبلیغات

و در لس آنجلس برخی از سالمندان دریافت کمک از جمله مواد غذایی تمبر “اما به منظور استفاده از آن آنها در حال قرار دادن خود در معرض خطر ابتال به COVID” گفت: دخترانه Trinh, مدیر اجرایی جنوب شرق آسیا جامعه اتحاد است که کمک به مردم در محله چینی ها و Lincoln Heights.

در یکی از محله چینی ها ساختمان Trinh گفت: ده ها تن از مستاجران به اشتراک گذاری یک واحد آشپزخانه, که بدان معنی است که آنها نمی توانند سهام در بسیاری از مواد غذایی و جلوگیری از تکرار سفرهای خرید.

علاوه بر این Trinh گفت که بسیاری دیگر از سالمندان که درآمد واجد شرایط باید آنها را برای مواد غذایی تمبر و یا کمک های دیگر شده اند در گیر اداری برزخ یا ترس به اعمال می شود.

“ما شروع به درخواست کمک های مالی برای وعده های غذایی و فقط پرداخت از جیب” Trinh گفت. “ما صرف هزاران دلار برای خرید غذا برای مردمی است که باید واجد شرایط اما نیست” از جمله افرادی که درآمد بیش از حد پایین برای صفحات.

تبلیغات

“این است که یک ظرف غذا” او گفت:.

لس آنجلس شد و در حال حاضر در حال اجرا برنامه غذا قبل از صفحات بزرگ راه اندازی شد در این بهار. لورا ترجو رئیس L. A. وزارت پیری گفت که در آن زمان بیش از نیمی از سالمندان ثبت نام کرده بودند زیر 200% فدرال فقر محدود می کند.

وقتی صفحات شروع این شهرستان آغاز شده مراجعه مردم که درآمد کاهش یافت و به دیگر برنامه غذا و اضافه کردن آنها را به یک لیست انتظار. از روز شنبه حدود 2,300 مردم قرار داده شده است در یک لیست انتظار برای وعده های غذایی از جمله بیش از 400 نفر از سالمندان که درآمد بیش از حد پایین برای صفحات با توجه به دفتر شهردار.

در پیام های داخلی به دست آمده توسط بار شهرستان, کارکنان, کمک به غذا برنامه بارها و بارها مورد بحث سالمندان نمی مقدماتی به دلیل درآمد خود را بیش از حد کم است. یکی از کارگران به نام نیاز “افتضاح است.”

تبلیغات

ترجو توصیف بزرگ صفحات برنامه فقط به عنوان “یکی از جنبه های محلی ما رویکرد خدمت به سالمندان است.” خدمات موجود و بدون محدودیت درآمد را گسترش داده اند و شهر لس آنجلس است که در حال حاضر در خدمت حدود 20,000 سالمندان از طریق خود برنامه غذا ترجو گفت: — یک جهش بزرگ از حدود 4,500 خدمت قبل از همه گیر.

Garcetti در بیانیه ای گفت که این شهر به “عمل زود و سریع برای حفاظت از سالمندان بیشتر در معرض COVID-19” و با کمک یکی دیگر از $25 میلیون در بودجه فدرال برای گسترش آن برنامه غذا “ما توانسته ایم که شامل بیش از ما پایین ترین درآمد سالمندان.”

یک Garcetti مشاور گفت که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کمترین درآمد افراد در لیست انتظار. L. A. مقامات گفت که تا کنون 42 درصد از سالمندان که خدمت شده است به طور کلی کمتر از 200% فدرال فقر محدود می کند. این برنامه می تواند یک آمار, اما, اگر دولت اسلش بودجه برای ارشد تغذیه به عنوان برنامه های رژیم صهیونیستی است. Newsom است پیشنهاد ترجو گفت.

تبلیغات

Gary Gero, مدیر L. A. شهرستان امنیت غذایی شعبه گفت که وقتی بزرگ صفحات محدودیت گذاشته شد “ما گفت:” این مشکل است زیرا این افراد در کمترین پایان سطح درآمد که واجد شرایط نیست.'”

هنوز Gero گفت: “ما یاد گرفته ایم برای انطباق” و اشاره به افرادی که درآمد بیش از حد کوچک برای صفحات به سایر برنامه ها از جمله زندان و L. A. شهرستان موجود سالمندان برنامه تغذیه. شهرستان برنامه فراهم می کند دو وعده غذا در روز نه سه تحت پوشش عالی صفحات بنابراین “شما باید به دفع کردن برای خود را برای صبحانه” Gero گفت.

فرگوسن از خدمات اورژانس گفت صفحات بزرگ شده بود یک موفقیت است. اما “قطعا اگر توانایی بیشتر شامل برنامه های آینده این چیزی است که ما باید نگاه,” او گفت:.

بزرگ صفحات در حال حاضر بوده است در مواجهه با سوال در مورد رسیدن به آن. نزدیک به یک ماه به برنامه تایمز گزارش داد که مردم به مراتب کمتر بود و بعد فورا رفت واز کمک از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال در ابتدا پیش بینی شده است.

تبلیغات

الزامات واجد شرایط بودن در میان نگرانی: در گردنا مثلا یک سرویس هماهنگ کننده ارشد مجتمع گفت که بسیاری از ساکنان نمی تواند در شرکت های بزرگ صفحات زیرا آنها دریافت مزایای Calfreshشما — اما همان کسانی که ساکنان ناراحت بودند در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی به استفاده از مزایای آن به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>