Texas Tech اضافه کردن گرادیان انتقال از آلاباما در backfield

LUBBOCK (AP) — Texas Tech اضافه کردن آلاباما فارغ التحصیل انتقال Chadarius تونسند که صرفهجویی در حال اجرا پشت زرشکی جزر و مد و دارای دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است.

تاونسند standout دبیرستان کارفرمایی در آلاباما قبل از پیوستن به جزر و مد قرمز در سال 2017. پس از اشتباه او فصل تقسیم زمان در حال اجرا به عقب و گیرنده در حالی که همچنین بازی تیم های ویژه برای دو سال. او تا به حال هشت حمل برای 22 متری در فصل گذشته.

مربی مت چاه در حال حاضر اضافه شده یک گرادیان انتقال در حال اجرا در هر یک از دو offseasons با اظهارات. آرماند Shyne آمد بیش از یوتا در سال گذشته به پایان رسید و دوم در این تیم با 374 متری عجله.

SaRodorick تامپسون led فناوری تگزاس با 765 متری و 12 touchdowns بر روی زمین به عنوان یک اشتباه اول سال گذشته است. او هشتمین بازیکن به سرب قرمز اظهارات در عجله به عنوان یک دانشجوی سال اول. یکی دیگر از دانشجوی سال اول Ta’Zhawn هنری سوم شد و پشت Shyne.

تاونسند که مدرک خود را در انسان محیط زیست علوم در سه سال چهارم فارغ التحصیل انتقال به عضویت Texas Tech این offseason. دیگران linebacker براندون Bouyer-Randle (ایالت میشیگان), offensive lineman جاش برگر (Wofford) و linebacker یعقوب مورگنسترن (دوک).

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de