آخرین: کره جنوبی در بزرگترین روزانه افزایش 3 هفته

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است و بزرگترین آن تا 24 ساعت افزایش در تایید coronavirus موارد در حدود سه هفته در میان یک روند رو به بالا در عفونت های جدید.

مقامات گفت: 67 موارد اضافی افزایش این کشور در مجموع به 12,373 با 280 مرگ و میر.

67 موارد است که بزرگترین افزایش روزانه از کره جنوبی گزارش داد 79 مورد در آوریل 28. مقامات می گویند 31 از موارد جدید آمد از خارج از کشور و دیگر 36 بودند به صورت محلی منتقل می شود.

کره جنوبی به دنبال حاوی یک سنبله در انتقال ویروس از اوایل ممکن است زمانی که آن کاسته اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بسیاری از موارد جدید گزارش شده در پرجمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر سکونت دارند.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— تایید cornavirus موارد مرتبط به آلمان کشتارگاه پیشی بگیرد 800

— سازمان بهداشت جهانی رئیس می گوید: همه گیر است “شتاب” تایید موارد آمار روزانه بالا

— کاهش شاخص مرگ و میر ویروس ممکن است به طور موقت کردند

— آفریقای جنوبی و فعال دکتر, درگذشت COVID-19 صرف زندگی خود را به مبارزه با آپارتاید دولت انکار از HIV/AIDS و فساد. عزیزان می گویند کلارنس کوتاه می دانستم که شانس علیه او بودند اما او متعهد به آنچه که به اعتقاد او درست بود. او در ماه مه در سن 69.

— سازمان ملل متحد مواد غذایی آژانس i s هشدار داد که بدون کمک مالی فوری آن متوقف خواهد شد ارائه ماسک و دستکش و دیگر تجهیزات مهم برای مقابله با این بیماری همه گیر به 132 کشور در هفته سوم از ماه جولای.

— رستوران های شهر نیویورک اجازه خواهد داشت با باز کردن صندلی در فضای باز در روز دوشنبه به شهر وارد فاز دوم کاهش coronavirus محدودیت.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

پکن — چین سرمایه ثبت یک کاهش بیشتر در تایید coronavirus موارد به عنوان محکم اقدامات برای جلوگیری از گسترش در محل باقی می ماند.

مقامات گزارش 22 مورد جدید در پکن در روز شنبه همراه با پنج نفر دیگر در نقاط دیگر کشور است. جدید مرگ و میر گزارش شده است و 308 نفر باقی می ماند بستری برای درمان COVID-19.

یکی از پکن موارد است که یک پرستار در یک بیمارستان در حومه منطقه Changping. این شهر پکن دانشگاه بین المللی بیمارستان که در آن او در حال حاضر تحت محکم محدودیت همراه با جوامع مسکونی در اطراف این منطقه است.

در مجموع 205 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در پکن پس از وقوع هفته گذشته آغاز شد و حداقل دو نفر از آنها بدحال و 11 نفر دیگر در بیماری جدی است.

___

YAKIMA بشویید. — شهرستان Yakima دارای بالاترین نرخ coronavirus عفونت در واشنگتن و بیمارستان های آن فراتر از ظرفیت افراد بیمار.

به Yakima سلامت منطقه در روز جمعه گفت که هیچ فضایی برای بیشتر بیماران شب گذشته در ویرجینیا ماسون بیمارستان یادبود در یاکیما که بیش از 200 تخت است.

سیاتل تایمز گزارش می دهد که حداقل 17 نفر در حال حاضر منتقل شده به خارج از شهرستان Yakima. که برگ 61 نفر در یاکیما تخت بیمارستان با COVID-19 تشخیص این شهرستان را نسبت به تاریخ.

شهرستان Yakima حساب 22% از تمام بستری COVID-19 بيمار در ایالت واشنگتن — 61 از 242 موارد است. این موارد بیشتر از King County, است که به سیاتل و تقریبا 10 برابر بیشتر مردم از Yakima دفعات مشاهده شده است.

___

سائو پائولو — برزیل دولت می گوید این کشور پیشی گرفته است بیش از 1 میلیون مورد تایید coronavirus موارد است. است که تنها به ایالات متحده است.

کشور وزارت بهداشت روز جمعه گزارش داد که تعداد موارد افزایش یافته بود به 1.032.913 تا بیش از 50000 از روز قبل. این وزارت می گوید: افزایش شدید شد و با توجه به اصلاحات از روز گذشته.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro هنوز هم درصدد خطرات ناشی از این ویروس پس از نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر در سه ماه. او می گوید: تاثیر انزوای اجتماعی در برزیل اقتصاد می تواند کشنده تر است.

متخصصان بر این باورند که تعداد واقعی موارد می تواند تا هفت برابر بالاتر با کروناویروس در حال حاضر به عنوان underequipped شهرهای کوچکتر داخلی که در آن بهداشت حرفه ای نیز کمتر است.

___

دیترویت — یک قاضی فدرال در ایالت میشیگان داد که ورزشگاه و مراکز تناسب اندام در دولت می تواند بازگشایی در هفته آینده واژگونی یک دولت قانون نگه داشتن آنها را بسته در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده منطقه قاضی پل Maloney در کالامازو گفت: رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دولت موفق به نشان دادن هر گونه منطقی پیوند بین coronavirus تهدید و خاموش کردن. قاضی اشاره کرد ورزشگاه هنوز بسته در بسیاری از میشیگان در حالی که رستوران ها, میله, آرایشگاه و سالن مو پشت در کسب و کار.

مالونی گفت: دولت رویکرد در ورزشگاه شده است “چیزی فراتر از اعتماد ما آنها هنوز هم خطرناک است.” او می گوید: ورزشگاه می تواند بازگشایی در 12:01 صبح جمعه بعدی.

Whitmer دفتر فرماندار می گوید تجدید نظر این حکم. او در حال برنامه ریزی برای بازگشایی سالنهای سینما و بولینگ کوچه ژوئیه 4.

___

شهر اوکلاهما — اوکلاهما دیوان عالی کشور را رد کرد و تلاش برای هر کس نیاز حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در این آخر هفته به پوشیدن ماسک صورت و حفظ اجتماعی فاصله داخل عرصه برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

دادگاه روز شنبه دو ساکنان محلی خواسته است که هزاران نفر در انتظار دوشنبه شب تجمع نیاز به اقدامات احتیاطی نمی تواند ایجاد آنها روشن شدن حق قانونی برای تسکین آنها به دنبال.

اوکلاهما تا به حال سنبله اخیر در coronavirus موارد اما در یک concurring نظر دو نفر از قضات اشاره کرد دولت برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد “مجاز مطرح و اختیاری.”

درخواست واصل شد به نمایندگی از دو نفر به عنوان داشتن سیستم ایمنی بدن و به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

___

ققنوس — شهر فینیکس اتخاذ کرده است یک اندازه گیری که نیاز به استفاده از ماسک صورت برای دفع گسترش coronavirus به عنوان آریزونا بازدید یک مورد جدید.

در نشست اضطراری روز شنبه, شهردار کیت Gallego و ققنوس شورای شهر رای دادند به ماسک یا پوشش صورت اجباری است. سفارش به اثر می رود در ساعت 6 صبح روز شنبه.

آریزونا تعداد تایید COVID-19 نفر رسید دوباره جمعه, تنظیم سومین رکورد در چهار روز به صورت روزانه تعداد موارد جدید.

آریزونا شد ملی coronavirus نقطه داغ پس از رژیم صهیونیستی است. mlb برداشته اقامت-صفحه اصلی سفارشات در ماه گذشته.

___

اکلاهما, شهرستان Oklahoma جدید موارد coronavirus ادامه به موشک وار رفتن به دولت گزارش دوم آن-بزرگترین افزایش روزانه در مورد آن ،

حداقل 359 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس گزارش شده در روز جمعه. می آید که پس از روز پنج شنبه در این گزارش از دولت رکورد 450 موارد جدید با توجه به آمار در اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت است.

جمعه کل است 3.8% افزایش به حداقل 9,706 در حالت کلی مورد بار پس از وقوع مارس آغاز شد. تعداد واقعی افرادی که قرارداد این ویروس به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد می تواند آلوده و احساس بیمار.

یکی از جدید COVID-19 مرگ و میر به ارمغان می آورد اوکلاهما مرگ و میر به 367.

Tulsa County Oklahoma دوم-پرجمعیت ترین ادامه داد: برای تنظیم سرعت برای دولت جدید موارد با 125 روز جمعه آوردن آن شیوع مجموع به 2,070 ساخت آن برای اولین بار Oklahoma county برای شکستن 2,000 موارد است. Oklahoma County, دولت پرجمعیت ترین گزارش 85 موارد جدید به آن را مورد مجموع به 1,946.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی و اتیوپی می گویند که آنها در حال توصیه به استفاده محدود از یک معمولا در دسترس مواد مخدر که به نظر می رسد به امید برای مردم به طور جدی بیمار با COVID-19.

آفریقای وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: “دستیابی به موفقیت در این خبر بسیار خوبی است برای ما و ما به خصوص خوش شانس است که آن را به عنوان ما در حال آماده سازی برای آینده ما خروش” در موارد.

آفریقای جنوبی حدود 30 درصد از این ویروس موارد در قاره آفریقا و یا بیش از 87,000.

Mkhize می گوید این کشور وزرای کمیته مشورتی توصیه به استفاده از دگزامتازون برای همه COVID-19 بيمار در هواکش یا مکمل اکسیژن است.

وزیر گفت: آفریقای جنوبی دارای سه عمده تامین کنندگان محلی از مواد مخدر و به اند که ظرفیت های محلی “در زمان جهانی زمینه واقعی خروج از هنجار شده است.”

کشورهای آفریقایی اغلب رانده شده اند کنار در رقابت های جهانی برای لوازم مورد نیاز در این بیماری همه گیر. اتیوپی وزیر بهداشت لیا Tadesse توییتی که وزارت, توصیه های اضطراری استفاده از این دارو برای COVID-19 بیمارانی که نیاز به تهویه یا اکسیژن است. اتیوپی دارای بیش از 4000 ویروس موارد است.

___

گواتمالا سیتی — گواتمالا کرده و به جای آن وزیر بهداشت در میان سنبله در COVID-19 عفونت و مرگ و میر در این کشور آمریکای مرکزی.

یک مقام مسئول در ریاست جمهوری بود که مجاز به صحبت در مورد پرسنل تغییر و نخواست نامش فاش شود گفت که وزیر بهداشت هوگو Monroy جایگزین شد روز جمعه با آملیا Flores, یک معاون سابق وزیر بهداشت در اوایل دولت.

Monroy که تا به حال برگزار شد و موقعیت از ژانویه تا به حال شده است به شدت انتقاد خود را برای مدیریت این بیماری همه گیر.

گواتمالا گزارش شده بیش از 11,000 تایید COVID-19 موارد و 449 مرگ و میر.

رئیس جمهور Alejandro Giammattei شده است تحت فشار در حال رشد از بخش کسب و کار به شل محدودیت. زودتر تلاش برای فعال کردن اقتصاد بودند و به دنبال آن افزایش عفونت باعث Giammattei به سرکوب دوباره.

—توسط Sonia پرز D, Guatemala City;

___

پاریس — مقامات فرانسوی در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی نشانه هایی از یک شتاب گسترش coronavirus در نرماندی یک منطقه است که تا به حال شده است در امان بدترین شیوع است که آمار پاریس و شرق فرانسه بسیار سخت است.

یک شاخص است که مقامات در حال تماشای نزدیک است و به اصطلاح “R” شماره که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده به طور متوسط یک فرد آلوده.

در نرماندی که تعداد افزایش یافته است به 1.6 هفته گذشته بالاتر از سطح هشدار از 1.5 تعیین شده توسط مقامات فرانسوی.

با این حال مقامات بهداشت و درمان گفت: این افزایش می تواند توضیح داد: با انجام جرم-تست در منطقه و کشف چندین جدید خوشه “است که موفق” در نرماندی شهر روان.

___

ققنوس آریزونا تعداد تایید COVID-19 موارد رسید دوباره تنظیم سومین رکورد در چهار روز به صورت روزانه تعداد موارد جدید.

وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 3,246 موارد اضافی در روز جمعه افزایش ایالت مجموع به 46,689.

Arisona نیز گزارش 1,312 مرگ و میر ناشی از این ویروس از جمله 41 روز جمعه گزارش داد.

دولت تبدیل به یک ملی coronavirus کانون پس از رژیم صهیونیستی است. mlb برداشته اقامت-صفحه اصلی سفارشات در ماه گذشته. Ducey در چهار شنبه معکوس خود را و اجازه دولت های محلی به دستور استفاده از ماسک صورت در عمومی به سرعت گسترش coronavirus.

توسان و چوب پرچم در میان شهرستانها است که باید اعمال حکم و ققنوس شورای شهر برنامه ریزی شده روز جمعه به نظر تحمیل یک.

___

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی سخت-آمار صنعت مهمان نوازی در مارس چیتی به برخی از مشاغل از دست رفته در میان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کسب و کار سراسر کشور در ادامه به بازگشایی و جدید COVID-19 مورد تعداد همچنان افزایش یابد.

کارولینای جنوبی در بخش اشتغال و نیروی کار در روز جمعه اعلام کرد که دولت نرخ بیکاری در ماه مارس بود در 12.5 درصد اندکی بهبود بیش از یک رکورد تنظیم تجدید نظر مارس میزان 12.8%. که در آن نقطه coronavirus حال محو نزدیک به نیمی از دولت را, رستوران, گردشگری و مهمان نوازی شغل با مقامات برآورد که به طور کلی درآمد سالانه از 24 میلیارد دلار در صنعت گردشگری خواهد بود در نیمه قطع برای سال 2020 است.

بسیاری از این دستاوردهای آمد در بخش مهمان نوازی که شده بیش از 36 ، 000 شغل جدید است. اشتغال و نیروی کار مدیر دن Ellzey با اشاره به این که ممکن است کار بررسی های انجام شده در طول همان هفته است که رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر مجاز رستوران در دولت به دوباره باز کردن یک حرکت که به حساب برای بسیاری از مهمان نوازی سود کار خود را.

خبر می آید در میان سابقه و رکورد هفته جدید COVID-19 نفر در کارولینای جنوبی است. روز پنجشنبه مقامات بهداشتی دولت اعلام اضافی 982 نفر تست مثبت برای coronavirus — a new single-روز رکورد مجموع تعداد بیش از 21,500 در سراسر کشور و در نتیجه 621 مرگ و میر.

___

تورنتو — کانادا معاون نخست وزیر کانادا را تایید کرده است یک لیگ ملی هاکی برنامه ریزی برای بازی در کانادا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این طرح مورد نیاز معافیت به عنوان ایالات متحده آمریکا-کانادا مرز در حال حاضر بسته به همه غیر ضروری سفر حداقل تا جولای 21 و کسانی که وارد کانادا باید خود جدا برای 14 روز.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: کانادا بالا بهداشت عمومی افسر و همچنین سلامت بالا افسران Alberta British Columbia, انتاریو و تورنتو مشغول به کار از نزدیک با NHL برای تصویب این طرح است. Freeland می گوید: از آن خواهد شد بسیار مهم برای بازیکنان برای ادامه کار بسیار نزدیک با مقامات بهداشت و پیروی از دستورالعمل.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید: پروتکل های قوی مانند گروه quarantining و تست در محل باشد. لیگ قصد دارد به اردوگاه های آموزشی در ماه های ژوئیه و به بازی بدون تماشاگر در یک زن و شوهر از شهرستانها در اواخر ژوئیه یا اوت.

___

واشنگتن پایتخت ایالات متحده در حال حرکت به مرحله دوم بازگشایی در هفته آینده.

واشنگتن مقامات می گویند که پیش بینی سنبله در COVID-19 عفونت به نظر می رسد شده اند با موفقیت blunted توسط ماه از محدودیت های اجتماعی.

زمین های بازی کتابخانه های ورزشگاه و ناخن سالن خواهد بود قادر به بازگشایی به صورت محدود شروع دوشنبه. همه غیر ضروری کسب و کار اجازه خواهد داشت به مشتریان اجازه داخل تا 50 درصد ظرفیت است. رستوران ها نیز قادر خواهد بود به صندلی شام در داخل خانه نیز در 50 درصد ظرفیت است.

تئاتر, سینما و سالن های کنسرت بسته باقی خواهد ماند اما آنها می توانند برای یک ویژه چشم پوشی از دولت منطقه. عمومی, استخر خواهد بازگشایی به صورت محدود اگر چه واشنگتن شهردار Bowser خود گفت: در اوایل این هفته که آن را ممکن است چند هفته به درستی آماده سازی امکانات.

داخل سالن تجمعات تا 50 نفر اجازه خواهد داشت و خانه عبادت می توانید نگه دارید در فرد برای 100 نفر یا 50 درصد ظرفیت هر کدام شماره کوچکتر است.

از جمعه تعداد کل تایید coronavirus موارد در واشنگتن بود در 9,952 از جمله 530 مرگ و میر.

___

میلان — ایتالیا اضافه شده 251 جدید corinavirus موارد در 24 ساعت آوردن ملی در مجموع به 238,011 از جمعه.

ایتالیا داخلی آژانس حفاظت می گوید دو سوم از جدید مورد تأیید یا 157 بودند در منطقه لومباردی.

این سازمان گفت: ویروس-مرگ و میر ناشی از افزایش 47 بین پنج شنبه و جمعه در مجموع مرگ و میر 34,561 پس از ایتالیا شیوع آغاز شده است.

شش هفته پس از دولت ایتالیا شروع به کاهش آن مستند اقدامات 21,543 مردم در حال حاضر مثبت برای corinavirus.

کارشناسان بر این باورند که تعداد بسیار بالاتر است به عنوان تست شده است محدود به کسانی که با شدید COVID-19 علائم و مردم در بیمارستان بستری مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکنان خانه سالمندان.

یک توریست زن و شوهر که تحت درمان قرار گرفتند ایتالیا به عنوان اولین شناخته شده COVID-19 بیماران اهدا $40,000 به بیماری های عفونی در بیمارستان که در آن آنها صرف هفته دریافت درمان.

رم Spallanzani سلامت در بیمارستان مدیر فرانچسکو Vaia گفت: ازدواج زن و شوهر خواسته است که خود را هدیه تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مبارزه با COVID-19.

___

لندن — شرایط اضطراری رئیس سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است که چین به اشتراک گذاشته coronavirus توالی از آن آخرین شیوع با جامعه جهانی و می گوید: به نظر می رسد این ویروس وارد شده به پکن از گونه های در گردش در اروپا است.

در یک نشست خبری در روز جمعه دکتر مایکل رایان اشاره کرد که “گونه ها و ویروس ها منتقل شده اند در سراسر جهان” در سراسر این بیماری همه گیر. رایان گفت که بسیاری از ویروس ها در نیویورک “شد منشاء اروپایی” اما این بدان معنا نیست که اروپا لزوما شد منبع اصلی است.

او می گوید: تجزیه و تحلیل توالی ژنتیکی تا کنون نشان می دهد که این ویروس گسترش به مردم در چین از دیگر انسان ها به جای پریدن از حیوانات به طور مستقیم به انسان است.

رایان به نام برای یک بررسی دقیق به اخیر پکن شیوع برای تعیین وارداتی موارد موجب چنین خوشه.

پس از کروناویروس جدید برای اولین بار در شناسایی افراد در ووهان در اواخر ماه دسامبر مقامات حدس زده است که آن را به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به مردم از حیات وحش در بازار اگر چه گونه های مسئول بوده است هرگز شناخته شده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de