هزاران علامت Juneteenth با تماس برای برابری طی مراسمی در بندر اوکلند

هزاران نفر از مردم بسیج در بندر اوکلند قبل از راهپیمایی به شهر دوشنبه به مناسبت Juneteenth و تماس به صورت نژادی و عدالت است.

قابل ملاحظه جمعیت شامل متعدد dockworkers بین المللی Longshore و انبار اتحادیه که سازماندهی یک کار توقف در اوکلند و 28 سایر West Coast پورت برای مشاهده بعد.

Juneteenth — که در سالگرد این روز در سال 1865 زمانی که بردگان در تگزاس در مورد آزادی خود را 2 و نیم سال پس از آزادی اعلام صادر شد — “مدت طولانی است که شناخته شده آمریکایی آفریقایی جامعه” ILWU بین المللی رئیس جمهور ویلی آدامز در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“اما برای بسیاری دیگر آن ناشناخته بود تا در حال حاضر — به عنوان ملت ما در پی جورج فلوید را قتل refocuses در راه به آدرس مداوم سیستمیک نژادی و بی عدالتی” آدامز گفت. “هزاران نفر از dockworkers متوقف خواهد شد کار برای تغییر اول در 19 ژوئن سال 2020 برای نشان دادن تعهد خود را به علت نژادی و برابری و عدالت اجتماعی است.”

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت, مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته گردن خود را با زانو خود را برای نزدیک به هشت دقیقه است. مرگ او را برانگیخته تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

“هیچ سوالی وجود دارد که ما در پشت ایستاده سیاه و سفید زندگی مهم جنبش” بندر اوکلند رئیس جمهور هیئت مدیره Ces بوتنر در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم این کشور را به زندگی می کنند تا به آنچه در آن تصور می شود.”

تبلیغات

پس از تجمع در بندر جمعه تظاهرکنندگان راهپیمایی به مرکز شهر اوکلند.

شبیه حوادث برنامه ریزی شده در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو به علامت Juneteenth.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de