می خواهید برای نجات جهان است ؟ آیا برای مشق شب خود را برای اولین بار

در اولین بنیانگذار جدید غیر انتفاعی در پیکو-یونیون ارائه شده جامعه کلاس های یوگا اما در منصوب ساعت هیچ کس در جامعه نشان داد تا به آنها را.

در ابتدا او از گل های خود را در دره سان فرناندو باغ کاشته بالا و پایین پیاده رو در اطراف ساختمان او فقط می خواهم خریداری شده و فرض بر این است که این محله خوشحال خواهد بود. او حیرت زده به عقب می آیند و پیدا کردن برخی از گیاهان unceremoniously پاره پاره کردن.

از لحظه ای که وارد وجود دارد و هفت سال پیش کریگ Taubman صمیمانه می خواستم برای کمک به مردم فقیر و پرجمعیت در مرکز شهر محله. اما او به زودی متوجه شدم که آنها را دیدم “این پسر در آینده و شاید مایل به تغییر چیزهایی که مایل به gentrify.”

او فقط در آغاز از یک مدت طولانی و به احتمال زیاد هرگز پایان دادن به روند درخواست گوش دادن و یادگیری اثبات تعهد خود و اینچ اینچ درآمد محله اعتماد.
من به شما گفتن داستان Taubman و پیکو اتحادیه پروژه امروز به دلیل من آن را به عنوان یک تمثیل مربوط به این لحظه که وجود دارد خیلی انرژی مثبت معلق در هوا جستجو برای مکان به زمین.

تبلیغات

بسیاری از ما احساس قوی درایو به سعی کنید برای پیدا کردن راه هایی مفید برای دیگران. آن را یک درایو است که باعث شده است تا هزاران نفر به خیابان آمدند حتی با تهدید از coronavirus به مجموع تقاضا برای پایان دادن به سیستمیک بی عدالتی و نژاد پرستی به سوی مردم سیاه و سفید.

آن را به یک درایو ساخته شده است که کسانی که فقط در حال حاضر شروع به دیدن میزان خود افتخار می خواهید برای دریافت درگیر حق دور در کار به سطح زمین بازی. اما پیدا کردن راه مناسب برای کمک به دیگر مردم که تجربه بسیار متفاوت و پیچیده است به عنوان Taubman, داستان نشان می دهد.

عشق همسایه خود را به عنوان خودتان. که اصل مرکزی به یهودیت که در آن Taubman خود را راه اندازی غیر انتفاعی هفت سال پیش پس از او خریداری بیش از یک قرن-خانه های قدیمی از عبادت در پیکو-یونیون غربی لبه.

 Jorge Alvarez and Craig Taubman at the nonprofit Pico Union Project.

Jorge آلوارز چپ و کریگ Taubman از پیکو اتحادیه پروژه در سازمان های غیر انتفاعی مقر.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

ساختمان با ستاره داوود در آن زیبا رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای تا به حال برای اولین بار است که یک کنیسه. سپس آن را به حال تبدیل شدن به یک ویلز کلیسای پروتستان که جماعت تا به حال در طول سال ها خیلی کاهش یافته و به یک تعداد انگشت شماری از سالمندان وفادار رانندگی در حومه شهر که کمی وجود دارد اما انتخاب را به فروش برساند.

Taubman, یک خواننده و ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی که ساخته شده نام خود را به عنوان سرگرم کننده کودکان برای دیزنی مطمئن بود که او می تواند پیدا کردن راه های فوق العاده برای نفس کشیدن زندگی جدید به فضا است.

در اینجا او یک مرد با انرژی و قلبی که می خواستم برای به اشتراک گذاشتن میوه ها از موفقیت خود را. در اینجا او یک فرد با ایمان که می خواستم برای قرار دادن که ایمان به عمل است.

او در حال حاضر می خواهم انجام می شود بنابراین در یک راه در سینا معبد در وست وود که در آن 15 سال قبل از او می خواهم وظیفه است با ایجاد یک ماهانه شب جمعه خدمات است که سعی کنید به منظور جلب افراد جوان به کنیسه. هزاران نفر آمده بودند تا جمعه شب زنده — که محور عمدتا در موسیقی و آهنگ. در محافظه کار کنیسه او و خاخام دیوید Wolpe حال گاهی اوقات تبدیل خدمات به فرصت هایی برای گفت و گو در آوردن رهبران دیگر ادیان برای به اشتراک گذاشتن عقل است.

تبلیغات

Taubman فرض تجربه او می خواهم به دست آورد در سینا معبد خواهد بود قابل انتقال به پیکو-یونیون. او احساس خاصی kismet از سال 1909 ساختمان او می خواهم خریداری شده بود سینا معبد اول صفحه اصلی.

برای یک لحظه او در نظر گرفته شده بود تبدیل ساختمان به یک کلوپ شبانه با whiskey bar. او به عنوان خواسته مردم افکار خود را در مورد آنچه که او باید انجام دهید با آن دختر ابی که فقط فارغ التحصیل از کالج او را راست.

چرا از من بپرسید? درخواست جامعه, او به او گفت. شروع به سوال همسایگان جدید خود را در مورد چگونه سرمایه گذاری خود را می تواند از خدمات به آنها را تبدیل به اولین گام خوب. (من تمایل به فکر می کنم آن است که همیشه یک راه خوب برای شروع به من گفت: به شما اغلب مورد بی خانمانی.)

تبلیغات

 Residents wait in line at a food giveaway at the Pico Union Project.

ساکنان انتظار در خط در مواد غذایی سادگی در پیکو اتحادیه پروژه.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

جمعه گذشته رفتم برای دیدار با Taubman در پارکینگ ساختمان خود را که در آن او و خدمه از داوطلبان و مردم از محله او برای پرداخت به بیش از وقت خود را به کمک بودند و آماده برای توزیع جعبه تولید — سیب و پرتقال و خربزه و سیب زمینی و پیاز — و همچنین تخم مرغ, لباس کاغذ توالت و اسباب بازی. همسایگان آغاز شده بود تا پوشش اطراف بلوک به خوبی در پیشبرد.

پیکو اتحادیه پروژه در حال حاضر با این نسخهها کار در همکاری با دانه امید اسقفی اسقف نشین لس آنجلس مواد غذایی وزارت دادگستری. دانه از امید کامیون ها در پالت های تولید و جمع آوری شده توسط یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی و مواد غذایی رو به جلو است که نجات و توزیع میوه و سبزیجات که در غیر این صورت به هدر.

پس از coronavirus ضربه پیکو اتحادیه پروژه کوچک از دادن غذا به 250 خانواده ها دو بار در ماه به کمک خوراک به عنوان بسیاری از 2000 نفر از خانواده ها در هفته دو بار Taubman گفت.

تبلیغات

چون در اینجا چیزی است که Taubman یاد گرفتم برای اولین بار که او شروع به پرسیدن از افراد در محله آنچه مورد نیاز آنها با کمک از Latino اعضای هیات کوچک. آنها بسیار کوتاه در یوگا است. آنها کوتاه بر اصول اولیه بسیار مشکل ویروس تنها تشدید.

 Craig Taubman directs people to wait in a line for a food giveaway for needy residents at the Pico Union Project.

کریگ Taubman هدایت مردم را به صبر در یک خط برای مواد غذایی سادگی در پیکو اتحادیه پروژه.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

برخی ندارد پول به انجام لباس های شسته شده تا او راه اندازی بارهای از عشق, درخواست کمک کنندگان به تعهد و هزینه های محلی ماشین لباسشویی.

برخی از کافی ندارد بنابراین او شروع به توزیع آن و برگزاری کلاس تغذیه.

تبلیغات

کسانی که تلاش شروع به قرعه کشی این محله گفت: این پروژه سرپرست خورخه Alvarez زندگی می کند که در پیکو اتحادیه پروژه را در ساختمان و کار برای ویلز کلیسا قبل از Taubman وارد شده است. به زودی کلاس کردم به طوری که آنها تا به حال برگزار شد در محراب.

“ما از آنها تشکر می کنم برای آینده. ما به آنها بگویید ما قدردانی از حضور شما. و آن را مانند یک دیوار بزرگ از معافیت های یخ” آلوارز به من گفت. “شما شروع به گرفتن یک جامعه آن را احساس می کند ، مردم شروع به احساس می کنید که اعتماد به نفس است که ما واقعا در اینجا به آنها کمک کند.”

به جای پاره کردن حیاط خلوت گیاهان همسایگان شروع به کمک به آنها را زنده نگه دارید. زمانی که آنها را دیدم Alvarez wheeling سنگین سبد برگزاری trashcans پر از آب برخی از شروع آبیاری برای او و یا ارائه با استفاده از شیلنگ.

تبلیغات

 Yanira C. Ruiz, 50, looks over her box of produce she received at a food giveaway.

Yanira C. رویز, 50, به نظر می رسد بیش از یک جعبه از تولید او دریافت کرده است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

این پروژه به زودی کردم trashcans نصب شده در نزدیکی پیاده رو و شروع به کاشت ده ها تن از درختان از جمله باغ های مرکبات و آووکادو برابر 110 آزادراه زیرگذر به ارائه روزی برای محله را بی خانمان. آنها قرار داده آشپزخانه جعبه در اطراف منطقه لود شده با nonperishable مواد غذایی, درخواست از مردم برای گرفتن آنچه آنها نیاز دارند و به آنچه که آنها می توانند.

Taubman در طول سال تبدیل شده است ساختمان خود را پناهگاه را به چند نیت عبادت و مرکز فرهنگی ارائه گروه از انواع مذاهب فضا برای حداقل اجاره در ازای تعهد به داوطلب. او برگزار شد سبت گردهمایی است که در آن فقیر و غنی قرار دارد و unhoused جمع آوری به عبادت و سپس شکستن نان با هم. او را اجاره فضا برای کنسرت را در پول اضافی برای جامعه خود تلاش.

و او شنود گذاشته به شبکه همکار سازمان های غیر انتفاعی و منابع پشتیبانی — از جمله دفاتر عضو شورای شهر گیل Cedillo و شهرستان سرپرست هیلدا سولیس — از آنجا که وجود دارد بدون نیاز به چرخ را دوباره اختراع.
او نیز هرگز متوقف درخواست برای ورودی محله. این شنبه که رسیدم برای مواد غذایی و توزیع آن آغاز شده و با گوش دادن به جلسه. کاملا چند مردم خواست بیشتر رایگان فلفل قرمز و گوجه فرنگی گیاهان. یک زن ابراز قدردانی کرد و گفت که او تا به حال کار کرده و یا پرداخت اجاره بها در سه ماه.

تبلیغات

Volunteers with the Pico Union Project hand out produce and other necessities to needy residents and families.

داوطلبان با پیکو اتحادیه پروژه در دست تولید و سایر ملزومات برای ساکنان و خانواده ها در این منطقه در روزهای سه شنبه و جمعه ها.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Yanira رویز بعد به من گفت او نبوده است قادر به ایجاد پول یا تمیز کردن خانه و یا رانندگی برای بارگذاری از آنجا که ویروس وارد و زن مهمانخانه دار — که مانند او می آید از ال سالوادور — آزار او بی وقفه برای اجاره پول است. زمانی که من به ذکر است که به Taubman او بلافاصله ساخته شده توجه داشته باشید به مردم در آینده توزیع اطلاعات در مورد مستاجران حقوق و اجاره بخشش.

همه این ها البته هنوز اضافه می کند تا گام های کودک در کمک به توانمند سازی مردم برای بهتر کمک کنند. که به جای جزوه تبدیل شده Taubman نهایی بسیار پیچیده تر هدف است.

او دختر ابی, 30, در حال حاضر یک شهرستان مددکار اجتماعی که صرف سه سال گذشته به عنوان یک فعال سیاسی با مردم 4 سیاه و سفید زندگی می کند گفت که او فکر می کند وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد در حال حاضر با “سفید ناجی پیچیده” که نیاز به صرف زمان بیشتری را در خود بازتاب قبل از آنها سرمایه گذاری با طرح های خود را به بازسازی جهان است. این نوع از تغییرات اجتماعی مردم در حال حاضر صحبت کردن در مورد “نگاهی به زندگی و طول عمر کار,” او گفت:.

تبلیغات

کار شروع می شود که من فکر می کنم با عشق همسایه خود را با گرفتن زمان برای رسیدن به می دانم که همسایه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>