با پرده های حمام مایع و اجتماعی فاصله لس آنجلس ورزشگاه بازگشایی

مشتریان خود کار می کرد در اتاقهای جداگانه ساخته شده را مشاهده کنید از طریق پرده های حمام و لوله پی وی سی.

اما حتی در پشت چهره خود را سپر مربی تناسب اندام Peet Sapsin شور و شوق مسری بود.

“اجتماعی فاصله آره!” Sapsin hollered به عنوان موسیقی با باس سنگین خط دید طریق ردندو بیچ ،

زنگ بوکس بل مشخص شده در پایان 30-مجموعه دوم از تکراری تمرین چمباتمه زدن به عنوان شناخته شده نیمه burpees و تمام پنج عرق خیس کارآموزان گرفتار نفس خود را در Saspin را الهام بخش جنوبی خلیج تناسب اندام استودیو.

تبلیغات

این cubicles که Sapsin محبت تماس “gainz غلاف” اجازه داده اند او را به احساس راحتی بازگشایی الهام بخش را درب پس از بسیاری از مشتریان به او گفت که نمی خواهم به کار در حالی که با پوشیدن ماسک. ورزشگاه حداکثر اندازه کلاس شده است کاهش می یابد و از 24 نفر به نه اجازه می دهد تا برای ده فوت اجتماعی فاصله اما که به اندازه کافی برای Saspin که تجربه ویرانگر از دست دادن مالی در طول سه ماه تعطیلی.

“ما نمی دانیم که اگر ما قرار بود برای رسیدن به بازگشایی دوباره” Sapsin گفت. “آن را نگه می دارد به ما شناور در حال حاضر است.”

پس از لس آنجلس اعلام کرد با دو روز هشدار که در ورزشگاه می تواند بازگشایی ژوئن 12, این منطقه مراکز تناسب اندام شده است تلاش برای کشف کردن که چگونه به رزومه فرد کسب و کار. راه حل های خود را منحصر به فرد بوده است و خلاق است.

اما آنها بی خطر است ؟

تبلیغات

“شیطان در جزئیات گفت:” آن Rimoin استاد اپیدمیولوژی در UCLA. “چه کسی می خواهد به انجام تمیز کردن ؟ آنچه در مورد حمام مشترک چگونه اغلب کسانی هستند که رفتن به تمیز? چگونه می خواهید به نگه داشتن مردم بیش از شش فوت از هم جدا از یکدیگر ؟ مردم در حال رفتن به مجبور به پوشیدن ماسک? آنها باید به پوشیدن ماسک.”

Rimoin گفت: پتانسیل ورزشکاران باید احساس راحتی با خود به ورزشگاه coronavirus پروتکل قبل از بازگشت. آنها باید پوشیدن ماسک های بیش از حد او گفت: حتی اگر ناراحت کننده است.

“فقط به خاطر شما می توانید چیزی به این معنا نیست شما باید انجام دهید چیزی” Rimoin گفت: اشاره به خطر دستیابی و انتقال coronavirus بالاتر از همیشه به عنوان مراکز تناسب اندام بازگشایی شده است. او را به ورزش در یک باشگاه ورزشی در حالی که برای او گفت.

پروتکل های پورنو

Cardio exercise machines

قلب و دستگاه ورزش نشسته اجتماعی فاصله در Collins & Katz Family YMCA در لس آنجلس است که برای دوشنبه.

(کریستین آلفونسو / YMCA از شهر لس آنجلس)

تبلیغات

YMCA از شهر لس آنجلس باز خواهد شد و شش شاخه های آن در روز دوشنبه است. این طرح برای باز کردن شش بیشتر از هر دوشنبه تا تمام 26 مکان در حال بالا و در حال اجرا با تسهیلات اجتماعی فاصله Chief Operating Officer علامت Dengler گفت.

“آن را ایمن می گویند زمانی که شما در راه رفتن شما را متوجه یک تفاوت” Dengler گفت.

پس از خاموش شدن YMCAs محلی انجام داده اند خون دیسک و ارائه دوش برای کسانی که بدون سرپناه و مراقبت از کودک برای کارگران ضروری. کارکنان شده اند باز آموزی, فیلترهای هوا در ساختمان های جایگزین دست عفونی نصب و اجتماعی فاصله شیوه به تصویب رسید.

“ما می خواهیم که قادر به انجام و ارائه همان برنامه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما ما فقط می خواهید مردم به امن” Dengler گفت.

تبلیغات

وی افزود: 50 درصد از اعضای سازمان در ادامه به پرداخت حق عضویت برای حمایت از کار خود را در درون جامعه است.

“بنابراین سوال این است که آیا شما فکر می کنید مردم در حال رفتن به آمده به عقب ؟ Hell yeah” Dengler گفت.

YMCA است که نیاز به ماسک توان در داخل ساختمان آن به جز زمانی که مردم در حال ورزش. قوانین به نظر می رسید برخی از کشورها ضعیف در اوایل این هفته در طلا بدنسازی در ساحل ونیز که در آن سابق رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر قلم یک برنامه ریزی تمرین پس از آموزش دیگران لازم نیست برای استفاده از چنین حفاظت با توجه به CBS Los Angeles’ خبرنگار تینا پاتل.

تبلیغات

برخی از Angelenos نمی کنید به انتخاب کنید که آیا آنها خود را از بازگشت به ورزشگاه. صنعت titan 24 ساعت تناسب اندام برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در اوایل این هفته با اشاره به ضرر و زیان از تعطیلی با توجه به کوروناویروس. حدود 130 از مکان های خود را از جمله 18 در بیشتر منطقه لس آنجلس و اورنج کانتی در حال حاضر به طور دائم توقیف.

“این نوع از احساس می کند مانند باز کردن یک کسب و کار جدید” گفت: آدرین public storage که دارای اعتیاد به مواد مخدره Silverlake یک کلاس مبتنی بر تناسب اندام استودیو با خانواده اش.

برای اعتیاد به مواد مخدره را باز در چهارشنبه public storage در حال حرکت است اکثر تمرینات خارج است. مشتریان خواهد شد در فاصله هشت تا 12 فوت از هم جدا.

“که قطعا بهتر وضعیت” Rimoin از UCLA گفت: خارج از کلاس. “ما می دانیم که ویروس نیست گسترش به راحتی خارج است.”

تبلیغات

“از همه چیز ما به عنوان خوانده شده, احتمال, ویروس, پخش كردن, با پروتکل های ما در جایی است که تقریبا نظری” public storage گفت: توصیف فاصله و تکراری تجهیزات تمیز کردن است که برگزار خواهد شد در اعتیاد به مواد مخدره.

هنوز هم مالی اثر خاموش شده است ، شخصی تضمین در اعتیاد به مواد مخدره اجاره ساخته شده و همه چیز حتی سخت تر مالک گفت.

“این بیشتر شبیه عقب نشسته و در انتظار برای دیدن چقدر ما می رویم به از دست دادن” public storage گفت. “از آنجا که آن را واقعا از دست ما. ما نمی تواند کسب و کار.”

خلیج باشگاه که بازگشایی آن هفت لس آنجلس باشگاه های آخرین جمعه است و استفاده از آن در فضاهای باز بیش از حد. که در آن بسیاری از کلاس های تناسب اندام و برخی از تجهیزات قلبی منتقل شده اند.

تبلیغات

پس از رژیم صهیونیستی است. Newsom اعلام کرد که دولت جدید صورت پوشش سفارش در روز پنج شنبه این باشگاه تصمیم به نیاز مردم در داخل به جایی که ماسک حتی در حالی که ورزش. از جمعه, کودکان در باشگاه اردوگاه نیز نیاز به پوشیدن ماسک.

“شما را به نوعی مجبور به نگه داشتن سر خود را در یک مفصل گردنده با همه تغییراتی که در حال بیرون آمدن از دولت و بخش سطح” معاون اجرایی رئیس جمهور آنی Appel گفت.

نوار علائم مرزهای اطراف باشگاه وزنه برداری نیمکت برای اطمینان از تنها یک مشتری را اشغال هر یک در یک زمان. اگر عضو می خواهید برای بلند کردن — بازی و یا بازی تنیس, گلف, شنا و بیشتر آنها نیاز به برنامه ریزی.

“کل باشگاه است که در حال حاضر توسط رزرو و آن را اجازه می دهد تا ما را به واقعا درک آنچه در بخش هایی از این باشگاه استفاده می شود توسط چه کسانی و سپس قرار دادن یک برنامه تمیز کردن به آن به عنوان رزرو به نوبه خود بیش از” Appel گفت.

تبلیغات

در الهام بخش جنوبی خلیج تناسب اندام, تجهیزات پاک کردن با جوانه قاتل و حمام پلاستیکی پرده اسپری و بخار پز. مشتریان می توانید ماسک خود را هنگامی که آنها در پشت پرده اما تنها پس از آن.

قبل از ورود به هر مشتری باید با پوشیدن یک ماسک عبور دماسنج تست و در غیر این صورت نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری است. آنها سپس مجاز در و کارگردانی به یک اطاقک که در آن آنها ممکن است خود را خاموش ،

“اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد ما در حال رفتن به آن را انجام دهید” گفت: Trinh Sapsin که شرکت صاحب ورزشگاه با شوهرش طول می کشد و اعتبار برای خواب کردن “gainz غلاف.”

به عنوان شب چهارشنبه با شدت بالا تمرین جلسه به پایان رسید دایان Gloor یک ردندو بیچ ساکن شده است که یک عضو از ورزشگاه پس از آن باز تقریبا سه سال پیش پدید آمده از اطاقک عرق و خندان از طریق او ،

تبلیغات

“این مانند در جامعه است. ما نمی توانیم به یکدیگر نزدیک است اما ما صحبت کنید و ببینید که هر یک از دیگر و گرفتن تا” Gloor گفت. “شما قطعا کار عرق که در یک منطقه کوچک.”

Gloor گفت: او قصد دارد برای آمدن به کلاس چهار بار در هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>