150 کنسروسازی کارگران در اجباری قرنطینه در L. A. هتل بدون پرداخت کت و شلوار ادعا

حدود 150 فصلی کارکنان استخدام برای کار در یک ماهی قزل آلا کنسروسازی در آلاسکا به جای اینکه مجبور به قرنطینه بدون پرداخت در یک هتل در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس پس از سه نفر از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus یک طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

کارگران بسیاری از آنها از مکزیک و جنوب کالیفرنیا استخدام شد 2 ژوئن شمالی اقیانوس آرام Seafoods به کار در آن ماهی قزل آلا قرمز کنسروسازی در Naknek, آلاسکا, طریق, اوت, با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه در سن فرانسیسکو دادگاه عالی.

به جای آنها بوده ام گیر کرده در Crowne پلازا سهل انگاری هتل از ژوئن 10, وکیل جاناتان دیویس گفت:.

“فردا روز پدر,” دیویس گفت:. “من دو پسر جوان, و من می خواهم بیمار به معده من اگر من می دانستم که یکی از بچه ها برگزار می شد در این نوع از وضعیت است.”

تبلیغات

Leauri مور معاون منابع انسانی برای شمال اقیانوس آرام Seafoods گفت: در یک ایمیل که او تا به حال نه دیده دعوی و نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات.

مور گفت: آلاسکا صادر کرده است سفارشات نیاز به یک 14-بعد کنترل قرنطینه و coronavirus تست در سفارش برای هر کسی که برای کار در غذاهای دریایی پردازش گیاه در دولت است که این شرکت مشغول به کار بوده است با بهداشت حرفه ای برای اطمینان از انطباق با دستور.

“من مشغول به کار در آلاسکا صنعت دریایی برای 30 سال و چالش ها در این سال ها هیچ چیز ما رو در گذشته” مور نوشت. “ما در وسط یک در سراسر جهان همه گیر و در حال انجام آنچه ما می توانیم برای اطمینان از تداوم در سراسر جهان عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حالی که همچنین حصول اطمینان از ایمنی و سلامت کارگران آلاسکا ساکنان و مردم بومی در خلیج بریستول آبخيز.”

گروه هتلهای بین قاره ای که صاحب Crowne پلازا سهل انگار است و همچنین نام در طرح دعوی در دادگاه بلافاصله پاسخ به یک پیام به دنبال نظر شنبه.

تبلیغات

سیاتل مبتنی بر غذاهای دریایی شرکت هر تابستان استخدام صدها نفر از کارگران از سراسر جهان برای شغل های فصلی در آن Naknek کنسروسازی امیدوار کننده آنها را دور سفر حمل و نقل به و از نقطه نظر خود را از استخدام به عنوان به خوبی به عنوان محل سکونت و غذا.

حدود 150 نفر از کارگران به کارگردانی Crowne پلازا سهل انگاری به آزمایش می شود برای coronavirus پیش از کنسرو فصل با توجه به طرح دعوی در دادگاه. به آنها گفته شد آنها را قرنطینه وجود دارد به مدت چهار روز در حالی که در انتظار نتایج آزمایش و پس از آن پرواز را از طریق منشور به آلاسکا برای شروع کار شکایت متحده است.

هنگامی که کارگران وارد هتل شدند دستور به صبر کنید با هم در یک راهرو شلوغ و پر کردن کاغذ بازی به اشتراک گذاشته شده با استفاده از قلم و قرار دادن آنها در تماس نزدیک با یکدیگر تا شش ساعت طرح دعوی در دادگاه مدعی.

آنها سپس اختصاص فردی در اتاق جایی که آنها دریافت coronavirus آزمون.

تبلیغات

زمانی که هتل خود را غیر فعال کارت کلید برای اطمینان از آنها نمی آیند و بروید شکایت متحده است.

چهار روز بعد وقتی نتایج آمد مثبت برای سه نفر از کارگران تمام 150 گفته شد که خود را قرنطینه کرده بود تمدید شده است 11 روز تا ژوئن 25 و که آنها نمی خواهد پرداخت برای زمان طرح دعوی در دادگاه مدعی. آنها هشدار داده بودند که اگر آنها را ترک اتاق خود را به هر دلیلی آنها می شود بلافاصله از کار اخراج شکایت متحده است.

بسیاری از کارگران به طور موثر به رشته آنها را ترک با هیچ چاره ای جز به پیروی دیویس گفت:.

“اگر آنها به سمت چپ آنها می شود در LAX airport بالا و خشک,” او گفت:. “آنها نمی خواهد هر گونه پرداخت برای آنها وجود دارد و هیچ وعده از این شرکت است که آنها را به عقب منتقل می شود که در آن از آنها آمد.”

تبلیغات

پس از شروع اولیه قرنطینه ژوئن 10, هتل فراهم کرده است کارگران با بیش از دو وعده غذا در روز با توجه به طرح دعوی در دادگاه. علاوه بر اینکه ممنوع از خروج از محل به دریافت اضافی مواد غذایی یا لوازم آنها نیز منع شده است از سفارش خدمات اتاق و یا دسترسی به هر گونه خدمات هتل شکایت متحده است.

“آنها عمدتا افراد جوان است. آنها دور از خانه,” دیویس گفت:. “من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که به زبان انگلیسی است زبان اول خود را به طوری که آنها در یک کشور خارجی و یا محیط خارجی. … آنها همه نگران و دغدغه در مورد آنچه اتفاق می افتد و آنچه که اتفاق خواهد افتاد.”

او در توصیف این وضعیت به عنوان “عجیب و ظالمانه” حتی وقتی که می آید به درمان کارگران فصلی هستند که اغلب در معرض سوء استفاده است.

“قطعا وجود دارد بسیاری از داستان وحشتناک در تاریخ نیروی کار و کارگران مهاجر و کارگران فصلی در ایالات متحده, اما من نه دیده می شود این نوع از مورد قبل,” او گفت:.

تبلیغات

در پنجمین روز از حبس این طرح دعوی در دادگاه ادعا شمال اقیانوس آرام Seafoods چپ یک توجه داشته باشید در هر کارگر اتاق است که به عنوان خوانده شده, “من می دانم این است نه آنچه شما انتظار می رود اما با توجه به شرایط ما صبر و شکیبایی شما قدردانی. سوم هر روز به شما خواهد شد دریافت یک میان وعده کیسه به شما تشویق کردن.” آن امضا شد با چهره شکلک emoji.

“شمال اقیانوس آرام ارائه شده هیچ جبران و یا پاداش فراتر از گاه به گاه میان وعده کیسه در ازای محدود کردن کارکنان خود را بدون پرداخت” شکایت یادداشت ها.

طرح دعوی در دادگاه مدعی دروغین حبس دلیل عدم پرداخت دستمزدها و عدم پرداخت حداقل دستمزد و اضافه کاری سهل انگاری و غیر قانونی و شیوه های کسب و کار. وکلای قصد رفتن به دادگاه در هفته آینده و به دنبال یک ضابط موقت به کارگران بلافاصله پرداخت می شود, دیویس گفت:.

“خط پایین این است: همه ما می خواهیم مردم را قادر به کار سالم و ایمن محیط و همه ما می خواهیم برای کاهش ممکن است با یا گسترش قرار گرفتن در معرض COVID,” او گفت:. “اما … اگر شما در حال رفتن برای باز کردن درب و انجام کسب و کار شما رو برای مراقبت از افرادی که در حال رفتن به کسب و کار شما کار می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>