تاسیسات برای پدر و مادر کار, L. A. شهرستان روز در اردوگاه مبارزه برای انطباق با قوانین جدید

سامانتا “سميعي” چو نشان داد تا به اولین روز از اردوگاه در L. A. ژیمناستیک در کالور سیتی در چهار شنبه پوشیدن پر تلالو جدید اسب شاخدار کوله پشتی نئون غلت شورت و گلبرگ صورتی فولاد ماسک خال خال با کارتون جغدها.

“پس از یک هفته یا یک ماه, من قصد دارم به درجه دوم” 6 ساله گفت: خیانت به هر دو کودک ویژه ادراک زمان و زمانی برزخ خانواده مانند او مواجه اند از مدارس بسته در اواسط ماه مارس. برای ماه های والدین شان چو و جنیفر لی سعی در پر کردن شکاف سمت چپ توسط پیانو و تئاتر و رقص و جوجیتسو bingeing در زوم تاریخ بازی و مسابقه به نگه دارید تا با او خواستار دو زبان برنامه غوطه وری.

اما با مدارس برای تابستان و صنایع ایالت باز هر دو در حال حاضر انتظار می رود پشت در محل کار.

“برای ما وضعیت اردوگاه های ارزشمند — ما نمی تواند بدون آنها زندگی می کنند” گفت: چو یک فیلمساز و تهیه کننده است. “این در واقع یک نجات دهنده زندگانی برای ما. من نمی دانم آنچه که ما می خواهم بدون آن انجام دهد.”

تبلیغات

در سراسر کالیفرنیا اردوگاه را نگاه متفاوت تر از آن است در سال گذشته است. ماسک در همه جا خواهد بود. مشترک تنقلات ممنوع خواهد شد. وجود خواهد داشت هیچ زمینه سفر بدون clap بازی تسخیر پرچم.

اما برای بسیاری از خانواده ها آن چیزهایی که واقعا مهم نیست تا زمانی که اردوگاه تابستانی در خدمت آن تابع اولیه: مراقبت از کودک. ارائه که مراقبت در انطباق با همیشه در حال تکامل ایالتی و محلی بهداشت عمومی دستورالعمل, اما ثابت شده است گیج کننده وظیفه اردوگاه اپراتورها — به خصوص در لس آنجلس که در آن بازگشایی شده است خو مداوم مرگ و میر و افزایش جدید کروناویروس موارد است.

“مارین کانتی راه جلوتر از ما; آنها خود را باز روز اردوگاه در حال حاضر. [اما] L. A. شهرستان بسیار محتاط تر” گفت: هلن هرناندز مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی برای شهرستان بلدوین پارک و یک عضو هیئت مدیره در کالیفرنیا پارک و تفریح و سرگرمی جامعه غیر انتفاعی صنعت شبکه. “وجود دارد 90-چیزی شهرستانها در L. A. شهرستان است که در حال کار با هم بود و با هم در همان صفحه” با پروتکل های ایمنی.

به طور معمول بلدوین پارک ارائه می دهد روز کمپ برای حدود 150 نفر از کودکان و نوجوانان در هفته و همچنین حدود 25 مشاوران در آموزش. این برنامه قابل اجرا از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر و هزینه 130 دلار در یک هفته — یکی از مقرون به صرفه ترین اردوگاه در منطقه است.

تبلیغات

“جامعه ما یک کار و جامعه; مردم باید در محل کار در 6:30 صبح — برخی از والدین حتی اگر ما بپرسید می توانید برای باز کردن در 5:30 و” هرناندز گفت. “به طور کلی ما یک لیست انتظار از آنجا که اردوگاه ما بسیار مناسب است.”

اما با تمام این قوانین جدید او گفت: باز غیر ممکن بود.

“این یک مجموعه از بسیاری از چیزهایی که” هرناندز گفت. “هر بچه نیاز خود توپ خود را پرش طناب خود حلقه زدن به حولا. زمین های بازی هنوز هم باز نمی شود پس هیچ بازی در فضای باز با زمین های بازی. شما نمی توانید بازی یکنوع بازی شبیه لوتو; شما نمی بازی انحصاری, بازی چکرز, Jenga. حتی یک پیاده روی به آتش نشانی است چرا که آتش نشانان در معرض. همه این چیزهایی که به طور سنتی کم هزینه برای ما نمی تواند انجام دهد.”

پارک ها و بخش خصوصی اردوگاه در سراسر کشور باید صرف هفته مبادله علامت غربالگری ابزار و منابع و مسئولیت مردد در تلاش برای انطباق با واقعیت جدید. اما بین محدود فهرستی از فعالیت ها و کاهش نیروی انسانی نسبت, تنگ محدودیت در فضا و نمایی افزایش در هزینه های مواد, بسیاری از را لغو و یا نقل مکان آنلاین برای تابستان.

تبلیغات

این چیزی است که آنها همه نوع از کشمکش با” گفت: سارا Auerswald از مادران L. A. که curates اطلاعات دقیق در ده ها تن از محلی اردوهای تابستانی هر سال است. “شما نمی تواند استطاعت برای اجرا به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی بچه ها وجود دارد و یا شما باید آن را گران تر به آن پرداخت. که فقط ترازنامه, راست?”

در واقع در این روز پس از کالیفرنیا وزارت بهداشت منتشر شد مدتها در انتظار آن روز اردوگاه دستورالعمل که به اثر رفت ژوئن 12, اردوگاه که عهد کرده بود آنها را باز کردن ناگهان گفت: آنها نمی تواند. دیگران که در حال حاضر لغو شده برای فصل ناگهان معکوس البته برخی با وجود داشتن صادر بازپرداخت به خانواده هایی که امضا کرده بود. خواب دور اردوگاه را هنوز دریافت هر گونه راهنمایی.

“همه مانند, ‘برنامه چیست؟’ وجود دارد بسیاری از برنامه” گفت: Dan پردو YMCA از شهر لس آنجلس است که به طور معمول اجرا می شود بعد اردوگاه برای از 4000 به 5000 کودکان در هفته در تابستان. “ما تا به حال بسیاری از مردم رسیدن به ما به خاطر آنها فکر” چه هستم من انجام برای مراقبت از این تابستان ؟ که تماشای بچه ها من در حالی که من در محل کار؟'”

در ماه مه پردو اعتماد به نفس بود YMCA اردوگاه باز خواهد بود. اما تقریبا به عنوان به زودی به عنوان دولت دستورالعمل منتشر شد در ماه ژوئن غیر انتفاعی اعلام کرد که بسیاری نمی تواند.

“این واقعا شده است دولت با در نظر گرفتن سرب در چه زمانی و چگونه این می رویم باز می شود و شهرستانهای زیر کت و شلوار از وجود دارد” گفت: Matthew Duarte, مدیر اجرایی کالیفرنیا Assn. از تفریح و پارک منطقه.

تبلیغات

بسیاری در L. A. توصیف تصمیم به باز کردن به عنوان یک اثر گلوله برفی از قوانین و هزینه های.

“ما در شهرستان است که به نوعی متفاوت از هر کس دیگری” Auerswald گفت. “این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و شهرستان هستند افرادی که می گویند بله شما می توانید [باز] اگر شما به دنبال قوانین است.”

بیشتر California counties باید به تصویب دولت دستورالعمل را به عنوان خود را. اما L. A. شهرستان دستورالعمل های آن منتشر شد 11 ژوئن در برخی موارد سختگیرانه تر. شهر قوانین می تواند محدود تر هنوز هم.

“شما در مورد شنیدن آنچه که مردم در حال و انجام می دهند نه بر اساس آنچه county آنها می گوید:” استفانی مارتینز, recreation services manager برای غرب هالیوود. “از آنجا که شهرستان ما همچنان تحت یک دولت محلی اضطراری که محدودیت ما” بیش از حد.

تبلیغات

این نیز مهم است که در آن اردوگاه برگزار می شود در داخل شهر داده شده است. لس آنجلس Unified School District دانشگاه که میزبان اردوگاه هر تابستان باقی می ماند بسته شده است. شهرستان سواحل بیش از حد آن به حکومت خارج از محدوده برای روز کمپ اپراتورهای. در هفته قبل از دولت محلی و یا تابستان اردوگاه دستورالعمل پرده برداری شد, این بخش از سواحل و بنادر گفت: این امر احتمالا موضوع ساحل اردوگاه مجوز برای تابستان در همه.

“این رفتن به سرعت است که زودتر به حال ما قرار داده است که در نامه ای به اپراتورهای ما از ما شنیده وجود دارد می تواند راهنمایی برای اردوهای تابستانی” گفت: سخنگوی وزارت کارول بیکر. “این شامل کودکان بنابراین بدیهی است که ما باید بسیار مراقب باشید و محتاط.”

برای صاحبان اردوگاه, هر چند این حرکت احساس هوس باز — به خصوص پس از آن معکوس شد.

تبلیغات

“این چیز تمام شده است واقعا خسته کننده از همان ابتدا گفت:” سینا Monjazeb, مالک و مدیر شنی روز بچه های اردوگاه در ویل راجرز دولت که در حال حاضر قرار است در اوایل ماه جولای. “فقط در L. A. منطقه وجود دارد احتمالا حداقل یک دوجین ساحل اردوگاه ها که متاثر شده اند.”

چو گفت او تحقیق ده ها تن از اردوگاه تابستان گذشته قبل از انتخاب آنهایی که سامانتا خواهد شرکت کنند. پس بهار او هولناک شده است با به روز رسانی از این سازمان ها — اردوگاه های آماده برای باز کردن و سپس لغو می شود و سپس با انتقال به صورت آنلاین و یا به تاخیر افتاد.

“آنچه ما در بر داشت اردوگاه بگو ما باز! اما ما مطمئن هستیم’ و سپس آنها را تغییر دهید و معکوس دوره و بگو ما باز دوباره’,” او گفت:.

با وجود تقاضا به گفته کارشناسان بسیاری از خانواده ها باقی می ماند عمیقا تقسیم شده در مورد اینکه آیا برای فرستادن بچه ها به اردوگاه در همه.

تبلیغات

“ما در واقع انجام یک نظرسنجی با شرکت کنندگان و من فکر می کنم بسیاری از پدر و مادر و سرپرستان در حال آماده نیست و فقط به فرستادن فرزندان خود به عقب” مارتینز گفت.

برای دیگران تابستان اردوگاه در حال حاضر احساس می کند مانند یک محک: کودکان می توانند واقعا عمل فیزیکی فاصله? خواهد شد و آنها با پوشیدن ماسک در تمام طول روز? می توانید احتیاطی تواند? اگر آن را نمی تواند اتفاق می افتد در اردوگاه, چگونه آن را کار کردن با مدرسه ؟

“ما ممکن است برگزاری امیدوارم که مدرسه در حال رفتن به شروع دوباره در پاییز بدون مشکل” Auerswald گفت. با بسیاری از متناسب و شروع می شود, افتتاح اردوگاه “وجود یک شکاف در آن زره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>