میان رشته ای از بحث تیراندازی L. A. شهرستان کلانتر به آرامی حرکت می کند برای استقرار دوربین های بدن

در طول حدود 24 ساعت این هفته Los Angeles County sheriff نمایندگان به ضرب گلوله کشته و دو نفر بالا بردن سوال در مورد چگونه این قسمت را تشدید کرد به تیراندازی مرگبار.

تنها تصویری به ظهور پس از معاونان روز چهارشنبه شات Terron Boone 31 ساله با مرد سیاه, در یک Kern County community آمد از دوربین های امنیتی که ضبط شده از حادثه است. این معلوم نیست چه فیلم اگر هر محققان قادر خواهد بود به جمع آوری از مرحله دوم در گردنا که آندرس Guardado 18 ساله, لاتینی, مرد مشغول به کار به عنوان یک گارد امنیتی بود به ضرب گلوله پنج شنبه.

اما هیچ تصویری ثبت شد توسط نمایندگان خود را دارند.

پس از سالها بحث و سپس برنامه ای برای توزیع دوربین های بدن در طول نیرو و معاونان هنوز هم آنها را نمی. و نه آنها — و یا سازمان برنامه ریزی در گرفتن — دستگاه های ضبط صدا و یا داش دوربین برای گروه وسایل نقلیه.

تبلیغات

Protesters gather near Figueroa Street and Redondo Beach Boulevard Friday afternoon.

برپایی تظاهرات در نزدیکی فیگورا و خیابان و ردندو بیچ بلوار در بعد از ظهر جمعه در اعتراض به کشتار آندرس Guardado.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

سوال در مورد back-to-back تیراندازی که در میان ناآرامی در سراسر کشور بیش از خشونت پلیس و قتل در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید برجسته تا چه حد کلانتر مسیرهای پیاده روی بزرگ دیگر سازمان های اجرای قانون در اجرای آنچه که کارشناسان می گویند یک ابزار مهم برای پاسخگویی و شفافیت. اداره پلیس لس آنجلس آغاز شد استقرار دوربین های بدن در 2015.

“در حال حاضر زمان برای انجام آن گفت:” مایک Gennaco یک پلیس شیوه های متخصص استفاده می شود که به نظارت بر استاندارد در بخش کلانتر. “لازم بوده است انجام شده روز گذشته است.”

کلانتر مقامات می زنیم تا این برنامه می گویند که آنها به توافق برسند. برنامه متوقف شده برای سال بیش از نگرانی در مورد آن costliness و سیاست برای بررسی و انتشار فیلم. اخیرا اجرا شده بود را درهم تا در نوار قرمز اداری.

تبلیغات

“هر کس می خواهد آنها را می بردند”. کریس علائم با اشاره به نمایندگان اعضای عمومی و دادگاه. “سیستم قضایی می خواهد آنها را — همه در توافق است.”

L. A. شهرستان هیئت ناظران را کنار بگذارند نزدیک به 35 میلیون دلار برای تجهیز 5,200 نمایندگان و ماموران امنیتی با دستگاه در طول دو سال آینده.

دسته اول برنامه ریزی شده است به رول از در قرن ایستگاه — بزرگ و شلوغ ایستگاه با بیش از 200 نماینده که گشت گردو پارک ویلووبروک و مناطق دیگر — با مهر گفت: گروهبان. کریس مراتع. پس از سال جدید گفت: چهار ایستگاه دیگر از جمله Lakewood, صنعت, غرب, هالیوود, و, Lancaster آنها را دریافت کنید. دو سال از هم اکنون آنها باید مستقر در 31 مکان از جمله 24 ایستگاه های گشت و هفت تخصصی دفاتر مراتع گفت.

آن را غیر معمول نیست برای نمایندگان به پوشیدن خود دوربین بدن اما کلانتر پیگیری نمی کند چگونه بسیاری از انجام این کار و قوانین برای آنها کمتر سخت است. هنگامی که کلانتر پیاده سازی برنامه, شخصی, بدن, دوربین ممنوع خواهد شد, علائم, گفت:.

تبلیغات

مطالعات انجام شده در مورد اینکه آیا دوربین های بدن هستند یک ابزار برای اصلاحات و چگونه به خوبی کار می کنند برای جلوگیری از استفاده از نیروی بیش از حد.

تمام چهار افسران درگیر در Floyd مرگ آنها و فعال گفت: مینیاپولیس, سخنگوی پلیس جان سالمند. بسیاری از فیلم های ضبط شده از مشخصات بالا حوادث مانند مرگ فلوید که گردن دوخته بود توسط یک افسر زانو برای بیش از هشت دقیقه آمده از تماشاگران. برخی از این ویدئوها درگیری با پلیس رسمی حساب.

Gennaco گفت: دستگاه های بی اثر هستند اگر آنها همراه با سیاست های مناسب.

“اگر شما یک سیاست است که کمتر از استاندارد است که می کند مطابقت ندارد تا با بهترین شیوه شما نیز ممکن است آنها را,” او گفت:.

تبلیغات

در گزارش این هفته شهرستان دفتر بازرس کل گفت: این مشکل توسط برخی از اقدامات توسعه یافته توسط کلانتر که به نظر می رسد “به شدت به نفع LASD کارکنان بر شفافیت است.”

برای مثال در این گزارش گفت: نگرانی وجود دارد سرپرستان و نمایندگان را بیش از حد اختیار در تصمیم گیری زمانی که به نوبه خود دستگاه و خاموش و سیاست ممنوع تصادفی ممیزی به منظور کشف سوء.

نمایندگان قادر خواهد بود به نقد و بررسی فیلم قبل از دادن بیانیه ای در یک تحقیق که مارکس گفته بود مطابق با بهترین شیوه های مطرح شده توسط یک مشاور استخدام شهرستان ها است.

اما Gennaco گفت که اجازه می دهد چنین قبل از بررسی می تواند سازش تحقیقات.

تبلیغات

کارآگاهان که به ضرب گلوله کشته و بون بودند مخفی و نمی خواهد با عرضه دوربین های بدن.

“همه کسانی که مردم نمی خواهد که آنها را به خاطر آنها نه تنها در این زمینه که بسیار” مراتع گفت.

]A bullet went through the kitchen window of Joyce Chaney's apartment.

یک گلوله رفت و از طریق پنجره آشپزخانه از جویس Chaney آپارتمان در یک مجتمع که در آن Terron بون بود به ضرب گلوله توسط نمایندگان چهار شنبه بعد از ظهر.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

تیراندازی مرگبار از, Boone, نیم برادر رابرت فولر 24 سال داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل هفته گذشته بود که مقامات در حال بررسی اتهامات که او تپانچه-شلاق و زندان و تهدید دوست دختر سابق بیش از یک دوره یک هفته ای. زن داشت یک فرصت برای فرار شنبه و فرار به یک فروشگاه به 911 تماس بگیرید بخشند. رابرت Westphal.

تبلیغات

دو روز بعد undercover کارآگاهان ازمایش کرده بون به یک مجتمع آپارتمانی در رسمند حدود 20 مایلی شمال گراش که در آن او خارج شد ماشین را به سمت مسافر و شروع به تیراندازی قابل توجه پلیس خودرو کاپوت و سقف Westphal گفت. سه کارآگاه و یک سرپرست بازگشت آتش و گلوله او را چندین بار در قفسه سینه او را به قتل.

مرگ فولر و سپس بون هم زده اند پرسش و افزایش تنش های نژادی در دره آنتلوپ جامعه است.

Westphal گفت: عدم وجود بدنه دوربین است که به احتمال زیاد مانع بررسی است. و این نادر است که امروزه محققان قادر به جمع آوری برخی از مرتب کردن بر اساس از ویدئو.

“این فقط یک قطعه در پازل چرا که ویدئوها را به کل داستان — آنها تنها به یک عکس فوری از یک دیدگاه خاص. پس از آن کمک می کند تا به قطعه با هم داشته اما آن را با یک شوت از قطعی” Westphal گفت.

تبلیغات

تیراندازی در گردنا پنج شنبه مطرح شده و هنوز هم سوالات بیشتر. دو نماینده از کامپتون ایستگاه مشاهده Guardado خارج از فروشگاه بدن قبل از او “نگاه به سمت معاونان و تولید یک اسلحه گرم” بخش کلانتر گفت.

Guardado زد و نمایندگان به تعقیب قبل از یک آتش گشودند. اما معلوم نیست چه چیزی باعث تیراندازی. محققان گفت: یک تفنگ بهبود در صحنه ثبت نمی شد و با لود شد ممنوع بزرگ با ظرفیت مجله.

“ما می خواهند بدانند که چرا آنها او را کشتند. چه توجیهی وجود دارد به او شلیک هفت بار؟” Guardado عمو Noe Abarca گفت: در صحنه یکشنبه.

او kneeled در پیاده رو به نور Virgen de Guadalupe شمع صف دسته گل و مخمل خواب دار SpongeBob هنوز هم در آن کیسه های پلاستیکی. بالاتر از او بود نشانه آن است که گفت: “آندرس Guardado, 18 سال, پیر, به قتل توسط پلیس,” “عدالت برای آندرس” “RIP آندرس پشت من تبدیل شد زمانی که آنها شات من.”

تبلیغات

کلانتر گفت: مقامات Guardado زده بود در نیم تنه بالایی و, دفتر پزشکی قانونی به حال به اتمام کالبد شکافی برای تعیین که چگونه بسیاری از بار او به ضرب گلوله کشته شد.

سرهنگ چارلز Calderaro گفت: محققان شناسایی برخی از ساختمان ها با دوربین های دیجیتال و اخذ حکم جستجو برای دریافت فیلم از صحنه است.

Abarca که با این نسخهها کار در نزدیکی و گفت: او در صحنه وارد شدند صبح روز جمعه و کلانترها به حال گرفته شده از دوربین های امنیتی و یک ضبط ویدئو دیجیتال از یک خودکار فروشگاه بدن در نزدیکی جایی که او کشته شد. نه او و نه صاحب مغازه دیده بود این فیلم.

او گفت: Guardado دوستانه بود و خنده دار, کار دو شغل به عنوان یک گارد امنیتی — بخش کلانتر گفت که او نه یک نگهبان امنیتی مجوز و حضور در لس آنجلس تجارت دانشکده فنی به یک مکانیک یا برق. او با توجه به پیوستن به ارتش بود و شروع به کار در خیابان پویا Autobody شش تا هشت ماه پیش.

تبلیغات

او زندگی می کردند در Koreatown با دو خواهر و برادر و پدر و مادر. “پدر و مادر خود را در خانه. وجود دارد هیچ کلمه ای برای گفتن آنها در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>