دره آنتلوپ دبیرستان تصمیم به رها کردن شورشیان طلسم بسیار دیر شده است برخی می گویند

جورج مرداک بود یک جشن ورزشکار در کوارتز هیل دبیرستان در دره آنتلوپ در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 است. او در رقابت, فوتبال, بسکتبال و پیگیری به عنوان یک شورشی یک نام مستعار مدرسه جشن با یک کارتون مؤتلفه سرباز و مؤتلفه پرچم خود را به عنوان طلسم.

“من از آن متنفر بودم” گفت: مرداک است که سیاه و سفید است و بهتر شناخته با نام مرحله “Tyrus” در فاکس کشور جریان بحث نشان می دهد “Nuff گفت: با Tyrus.” “به نام Rebel حس را ندارد برای ما. ما نه در جنوب. ما در کالیفرنیا است. ما فقط آن را دریافت.”

در حال حاضر کسانی که در قدرت با او به توافق برسند. هفته گذشته مقامات اعلام کردند که پس از 56 سال از مدرسه فرار طلسم, شناخته شده به عنوان جانی شورشی. در اوایل این ماه فلینتریج دبستان در یک مدرسه خصوصی در لا کانادا فلینتریجبی سر و صدا آن ریخته شورشی طلسم و همچنین تغییر نام آن تیم ورزشی گرگ.

کوارتز هیل نیست انتخاب یک نام مستعار جدید, اما این واقعیت است که آن را axing یکی از قدیمی می آید در یک زمان افزایش تنش های نژادی در دره آنتلوپ. در اوایل این ماه بدن از رابرت فولر 24 ساله سیاه پیدا شد حلق آویز از یک درخت در خارج از شهرستان گراش سالن حدود 12 مایل از مدرسه بالا است. علت مرگ هنوز تحت بررسی است.

تبلیغات

شب بعد شورشی آرم آورده بود تا در یک دره آنتلوپ اتحادیه دبیرستان منطقه جلسه هیئت مدیره و یک درخواست حمایت از تغییر نام خود جلب کرد بیش از 5,400 امضا, آخرین حرکت سال در یک کمپین به فشار مدرسه برای تغییر طلسم که دستخوش چندین تجدید نظر از طریق سال.

آخرین پنج شنبه, اصلی, Zach مرسیه کوتاه آمد. یک کمیته تشکیل خواهد شد گفت: معلمان برای انتخاب یک جدید طلسم برای مدرسه.

“که به نظر من احساس می کردم که یک روز جدید” گفت: معلم انگلیسی کارمن حکمت که در پیوست دانش آموزان در چهار مایل Black Lives Matter شنبه مارس در سوزان درجه حرارت.

“در حال حاضر من در نهایت قادر خواهد بود برای پوشیدن روح دنده,” او اضافه شده است. “من تا به حال حتی ادا ‘کوارتز هیل شورشیان در این پنج سال من در اینجا آموزش داده.”

تبلیغات

نه همه در یک جشن, خلق و خوی, اما, از آنجا که این طلسم را تغییر دهید در حال حاضر باعث واکنش شدید در برابر کسانی که مبارزه برای آن است.

“این یک لحظه تلخ و شیرین” گفت: Joshua ذغال سنگ, سابق, سیاه اتحادیه دانشجویی رئیس جمهور است که به جانی شورشی حذف شده برای دو سال. “ما چیزی رو تغییر نه تنها برای خودم بلکه برای بیشتر دانش آموزان از رنگ. اما ترش بخشی است که مردم در حال دفاع از طلسم و باز نمی شود را تغییر دهید.”

ذغال سنگ گفت: گروه حساب ایمیل دریافت متعدد نژادپرستانه پیام در روز های اخیر.

“مردم فقط می خواهید به بلافاصله حمله ما,” او گفت:.

تبلیغات

دانش آموزان و معلمان می گویند تنش های نژادی هستند شایع در مدرسه که یک بار دست مؤتلفه پرچم در بازی های فوتبال و مجامع. سه سال پیش 80 درصد از دانش آموزان مورد بررسی گفت: آنها می خواستند حفظ شورشی طلسم و تابستان گذشته ظاهر اجتماعی و رسانه ای از یک دختر نوجوان, نوجوان, شناسایی به عنوان یک کوارتز هیل, دانشجو, گرفتن رنگ در blackface به عنوان دانش آموزان دیگر تکرار نژادی تهمت در پس زمینه.

جایگزینی شورشی طلسم, برخی از دانش آموزان امید نرم خواهد شد برخی از این نمایش ها.

“این [طلسم] تغییر است واقعا خوب شروع به مکانی بهتر در کوارتز هیل گفت:” میا Ogebe دانشجوی سال دوم تنیس. “محیط زیست ما در حال حاضر غیر قابل قبول است. بدیهی است که آن را نمی خواهد پایان همه نژاد پرستی. اما آن را نشان می دهد که ما یک صدای و ما می خواهیم به شنیده می شود.”

دره آنتلوپ را سیاه و جمعیت سه برابر شده پس از مرداک رفت به مدرسه وجود دارد و با آن آمده است تکرار اتهامات از سیاست های نژادپرستانه از جمله ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری پیدا کردن که مقامات مشغول به کار به درایو سیاه مردم از مسکن عمومی است.

تبلیغات

پنج سال پیش در لس آنجلس سازمان مسکن موافقت به پرداخت 2 میلیون دلار به قربانیان اتهام تبعیض و برخی از خانواده ها که خود را از دست داده مسکن کمک این شانس را به آن را دریافت.

در همان زمان بخش کلانتر موافقت به پرداخت $700,000 و اجرای سیاست ها با هدف جلوگیری از تعصب نژادی. وزارت دادگستری راه اندازی یک تحقیق در سال 2011 به اتهامات که مردم رنگ — به خصوص مردم سیاه و سفید — زندگی در فدرال یارانه مسکن در لنکستر و گراش بودند که مورد آزار و اذیت و تبعیض توسط کلانتر نمایندگان و شهرستان آژانس مسکن و مقامات.

سپس در هفته گذشته فولر پیدا شد.

“از لحاظ تاریخی گراش-Lancaster منطقه تا به حال بسیاری از شکایت از ساکنان که احساس آنها بوده است قربانی نژاد پرستی و تخریب. آن را مشکل ساز شده است برای چندین دهه” گفت: Najee علی یک جامعه سازمان و فعال از جنوب لس آنجلس است که در میان کسانی که خواستار مستقل محقق به فولر مرگ است.

تبلیغات

با توجه به این که پس زمینه, مرداک, Fox کشور میزبان بحث نشان می دهد و یکی از کوارتز هیل بهترین و شناخته شده به فارغ التحصیلان گفت: مدرسه در ارتباط با مؤتلفه نماد هرگز مناسب و باید تغییر طولانی در پیش است.

“من هرگز نفهمیدم حمایت از از دست دادن تیم گفت:” مرداک که به نفع یک گاو مرتبط با نام مستعار با توجه به این واقعیت دبیرستان abuts یک مزرعه است. “من هرگز نفهمیدم چرا با وجود تاکید بسیار بر روی اکثر سازمان ملل متحد-آمریکا چیزی که شما می تواند امکان انجام است که ترک ایالات متحده است.

“جوان ترین آمریکایی های آفریقایی تبار, زمانی که ما می بینیم که پرچم ما نیست معمولا آن را مرتبط با هم خوب,” او گفت:. “بنابراین من فکر نمی کنم آن را به هر مکان در مدرسه بالا است. در حال حاضر مردم شروع به مسئولیت و شما شروع به دیدن تغییرات. وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای شروع است.”

نویسنده کارکنان هایلی برانسون و دستیار ورزشی ویرایشگر دن Loumena کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>