DC پلیس و آتش سوزی واحد های امداد و نجات 3 گروه از مردم به دام افتاده توسط افزایش آب در رودخانه پوتوماک

سه گروه از مردم ماهیگیری و picnicking فرار خائنانه وضعیت در Potomac River با کمک از سی آتش نشانی و اورژانس و پلیس در هنگام افزایش آب آنها را قطع از ایمنی از ساحل در بعد از ظهر شنبه.

سی آتش سخنگوی ویتو Maggiolo گفت: طوفان خروش موج — آورده های اخیر باران های سنگین — قطع مسیر خود را به ساحل و آنها را به سمت چپ رشته جزایر است.

امداد و نجات در محل فلچر یارو شمال جورج تاون و پل های زنجیره ای. Maggiolo پرسیده شد که آیا این گروه در معرض خطر فوری.

“آنها می تواند به راحتی جاروب دور اگر آب نگه داشته و افزایش نیاز به رسیدن به آنها و حرکت آنها را به ایمنی برترین بود,” او گفت:.

نجات کارگران در موتور قایق بادی شناخته شده به عنوان Zodiacs ساخته سفرهای متعدد به همراه گروه به ایمنی.

دوازده نفر نجات داده شدند. پنج بزرگسالان و چهار فرزند گرفته شد به فلچر Boathouse و ارزیابی توسط سی Fire and EMS پزشکان. آنها بیشتر نیاز به توجه پزشکی است.

سه اضافی نفر نجات توسط d. C. پلیس بندر واحد بودند کاهش یافته است در ویرجینیا کنار رودخانه جایی که آنها به سمت چپ صحنه است.

Maggiolo هشدار داد کسانی که در حال برنامه ریزی یک سفر به خارج از رودخانه آخر این هفته به ماندن هشدار نزدیکی آب و هرگز فرض کنیم که یک منطقه امن است فقط به این دلیل آن را نشان نمی دهد هر گونه فوری علائم خطر است.

“حتی بدون باران سنگین در این رودخانه می توان فریب,” او گفت:. “این می تواند شبیه آن آرامش وجود دارد اما بسیار قوی جریان … اگر شما سقوط به رودخانه شما می توانید گرفتار و twirled در اطراف و ضرب دیده در برابر سنگ رودخانه ممکن است به شما اجازه رفتن.”

Maggiolo گفت: حتی در شرایط خشک راه رفتن مردم و ماهیگیری در امتداد پوتوماک باید مراقب باشید به ترک خود یک بافر به دلیل آن را آسان به لغزش ساحل. در طول یک بارانی کشش مانند منطقه است که در حال حاضر شاهد است که حتی بیشتر مهم است.

“آن پیچیده بود و رویداد خطرناک است و آن بیرون آمد و به یک نتیجه موفقیت آمیز,” Maggiolo گفت. آن را همیشه نه چندان موفق او گفت: مردم هشدار به خطا در کنار ایمنی و قرار نیست خود و یا نجات واحد در معرض خطر است.

Fardia electronics دن Friedell کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net