راهنمایی و رانندگی و خدمات در سراسر DC Md. و Va. رزومه به بازگشایی روند همچنان ادامه دارد

بخش های مختلف موتور خودرو دفاتر در طول سی منطقه را بازگشایی درهای خود را آغاز و تا روز دوشنبه برای ارائه حضوری خدمات برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اینجا آخرین است:

سی

این گروه از وسایل نقلیه موتور در سی خواهد بازگشایی درهای خود را شروع و در روز سه شنبه به افرادی که به دنبال ثبت نام خود را در اتومبیل و یا به روز رسانی خود را گواهی نامه ی رانندگی.

روال کسب و کار به طور کلی انجام شده در راهنمایی و رانندگی انجام خواهد شد تا در یک قرار ملاقات-پایه و اساس در تمام مراکز خدمات داوری خدمات و برنتوود گواهینامه رانندگی تجاری ،

قرار ملاقات می تواند برنامه ریزی شده آنلاین در DMV انتصاب سایت. آنها اطمینان حاصل شود مردم نمی جمعیت به انتظار مناطق.

پوشش صورت خواهد بود و اجباری در داخل راهنمایی و رانندگی و اجتماعی فاصله باید تمرین.

جاده آزمون مهارت های مورد نیاز برای گواهینامه رانندگی مورد نیاز از سر گرفته خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن.

راهنمایی و رانندگی را بازگشایی برنامه در خط با شهردار موریل Bowser خود تصمیم به پیشبرد این منطقه به فاز دو آن coronavirus بازگشایی برنامه در روز دوشنبه.

سلف سرویس انتشار بازرسی کیوسک در دسترس خواهد بود با 24/7 دسترسی در حالی که بازرسی ایستگاه باز خواهد شد در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده زیر تغییر ساعت.

گواهینامه رانندگی و دیگر اسناد برنامه ریزی شده به پایان می رسد پس از مارس 1 سال 2020 تمدید شده است از طریق پایان از منطقه عمومی بهداشت و درمان اضطراری با کوروناویروس.

ویرجینیا

چهار Virginia Department of Motor Vehicles مراکز خدمات مشتری از جمله مکان در اسکندریه و Chantillyخواهد بود بازگشایی درهای خود را دوشنبه.

دولت راهنمایی و رانندگی و مراکز شروع بازگشایی در 18 مه در یک قرار ملاقات-بر اساس. بیش از 30 دفاتر در حال حاضر باز انجام خدمات خاص.

معاملات به کار گرفته شامل گواهینامه رانندگی, کارت شناسایی, عنوان, خودرو ثبت نام غیر فعال پارکینگ مجوز و سوابق حیاتی.

قرار ملاقات ها می تواند ثبت در وب سایت اداره برنامه ریزی و 32 روز پیش.

همه از افتتاح دفاتر در حال اجرا هستند به طور موقت در, تمدید ساعت به جای همه قرار ملاقات. همه باز مکان های ذکر شده در آن مرکز خدمات مشتری صفحه.

خودرو و مدارک تمدید مهلت تمدید شده است تا 90 روز بسته اصلی خود تاریخ انقضا. همانطور که در حال حاضر تمام اسناد و مدارک باید زمان شروع در 1 سپتامبر سال 2020 است.

مریلند

پنج مریلند موتور خودرو دولت (MVA) شعبه از جمله مکان در مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهایخواهد بازگشایی در انتصاب اساس شروع دوشنبه.

با توجه به انتشار اخبار آن شاخه را تاریخ 17 سایر دفاتر که بازگشایی شد ژوئن 8 به عنوان بخشی از یک برنامه چند مرحله ای طرح برای ارائه در شخص معاملات با خیال راحت.

یک لیست از تمام مکان های باز برای هر شهرستان شامل مگا ولت آمپر را coronavirus اطلاعات صفحه وب.

خدماتی که ارائه خواهد شد شامل یادگیرنده مجوز تجاری, رانندگی, آزمون غیرتجاری آزمون رانندگی گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی تمدید و عنوان کار می کنند.

به برنامه قرار ملاقات مشتریان می توانند با استفاده از این مگا ولت آمپر مرکزی برنامه ریزی سیستم تماس بگیرید و یا 410-768-7000.

خودرو تولید گازهای گلخانه ای در ایستگاه باقی می ماند بسته به کمک اداره COIVD-19 انجام شد. اما سلف سرویس انتشار تست (VEIP) ایستگاه های باز هستند.

در مریلند مجوز ثبت نام و سایر مدارک معتبر باقی خواهد ماند تا 30 روز پس از این ایالت وضعیت اضطراری برداشته شده است.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>