فدرال دعوی مدعی ساکرامنتو پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در اعتراض

ساکرامنتو پلیس روبرو هستند یک طرح دعوی در دادگاه بیش از افسران استفاده از زور از جمله گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در جریان تظاهرات برانگیخته توسط پلیس آمریکا و کشتن جورج فلوید.

طرح دعوی در دادگاه که پرونده در دادگاه فدرال در روز پنج شنبه نام چهار شاکیان بلکه به دنبال کلاس اقدام وضعیت را برای هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز که پر از خیابان ها بیش از گذشته چند هفته در ساکرامنتو و با چه مدارک دادگاه توصیف به عنوان “غیر منطقی و استفاده بیش از حد از زور” توسط افسران.

فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد در مه 25 در مینیاپولیس زمانی که یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. در سراسر کشور خشم و اعتراضات بلافاصله پس از آن با بسیاری از سراسر کشور “منزجر و تغذیه تا با اجرای قانون را همه بیش از حد مکرر توسل به نیروی مرگبار بدون پاسخگویی” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“نشان دادن همان تمایل برای استفاده از ناموجه خشونت که باعث به این های اخیر در سراسر کشور تظاهرات [ساکرامنتو پلیس] ماموران به خیابان ها ریختند در droves مسلح برای جنگ خود را در برابر شهروندان و شاغل شدید و غیر قابل توجیه بیش از حد زور علیه صلح آمیز و غیر خشونت آمیز تظاهرکنندگان” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

تبلیغات

ادارات پلیس در سراسر کشور مواجه شده اند موشکافی برای نیروی آنها استفاده کرده اند در برابر معترضان در تظاهرات اخیر. در لس آنجلس پلیس لس آنجلس در حال بررسی 56 اتهامات سوء رفتار توسط افسران در طول تظاهرات از جمله 28 مربوط به اتهام استفاده از زور با توجه به گروه.

آن است که روشن نیست که آیا ساکرامنتو اداره پلیس در حال انجام تحقیقات مشابه. ساکرامنتو شهرستان سخنگوی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در روز جمعه.

طرح دعوی در دادگاه که مدعی بی دلیل و بیش از حد زور و قانون اساسی را نقض توصیف حوادث مختلف از جمله یکی در مه 30 عنوان Thongxy Phansopha شد تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی 21 و J خیابان در مرکز شهر ساکرامنتو. Phansopha بود در نزدیکی یک خط از افسران پلیس زمانی که شروع به یکسره آتش سلاح های خود را به این جمعیت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Phansopha بود ضربه با شش گلوله های لاستیکی — سه تا سر و صورت و سه بالای کمر و یک قوطی گاز اشک آور و به زمین سقوط کرد اما ماموران در ادامه شلیک. Phansopha مورد نیاز دو اضطراری صرفه جویی در زندگی عمل جراحی مغز به دلیل صدمات ناشی از پرتابه های دعوی متحده است.

تبلیغات

Phansopha دیده می شد با شدت کبود چشم که به طور کامل متورم بسته و پارگی خود به چهره و گردن در یک ویدیو گرفته شده پس از حادثه.

که همان روز جاشوا رویز بود معترض در مرکز شهر در نزدیکی کنگره آمریکا زمانی که پلیس آتش گشودند. او زده بود چند بار با پرتابه و به زمین سقوط کرد که در آن او ادامه داد: به ضربه دعوی متحده است.

الیزابت Crouchley گفت: او نزدیک به 20 و J خیابان 25 فوت از خط در اوایل مارس 31 هنگامی که ماموران آتش گشودند در تظاهرات مسالمت آمیز. او گفت: او انداخت و دست هایش را فریاد می زد “نمی شلیک کنید! عکسبرداری نیست!” او به عنوان فرار از افسران.

او زده بود با لاستیک گلوله در سمت راست باسن و با یک کیسه لوبیا در پشت گردن او. او نیز با ضربه گلوله های لاستیکی در پشت سر او و پشت ران و پا, او گفت:. او موفق به دریافت دو استیپلز در یک بیمارستان نزدیک به یک پارگی در سر او طرح دعوی در دادگاه متحده است.

تبلیغات

دانیل Garza ملی وکلا صنفی قانونی ناظر بود و پس از رسیدن به چند مایل در 30 مه به عنوان آنها راه می رفت از Sacramento County اصلی زندان به 19th, خیابان. او با پوشیدن یک نئون کلاه سبز که شناسایی او را به عنوان یک تیم ناظر و در نظر گرفتن تصویری که ماموران با تشکیل یک خط و شروع به پیشروی به سوی معترضان.

به عنوان پلیس در حرکت رو به جلو, یک افسر گفت Garza به حرکت در مقابل پلیس خط. او رد می ترسم که او را با ضربه پرتابه و توضیح داد که او بخشی از اعتراض و دخالت این طرح دعوی در دادگاه می گوید.

Garza دیدم کسی به خود حق پرتاب یک شی به سمت پلیس خط. جسم فرود آمد کنون در پشت افسران و نه اعتصاب آنها را گفت. در پاسخ به یک افسر خود را مطرح تفنگ و اخراج در Garza. او زده شد در سمت چپ پیشانی اش باعث او را به سقوط به زمین و گریه از درد در, با توجه به طرح دعوی در دادگاه و یک ویدئو از این حادثه.

وی معتقد سخنرانی خود شد اختلال او به عنوان فرار از صحنه با یک دانشجوی پرستاری و دکتر که اقدام به اعمال یک پانسمان به زخم او. هر سه نفر از آنها مورد اصابت قرار گرفتند با فلفل توپ شلیک شده توسط افسران با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

Garza همچنان به “تجربه درد و تورم و تغییر رنگ شدید به سمت چپ صورت خود جایی که او به ضرب گلوله کشته شد از جمله چشم چپ و تورم بسته” طرح دعوی در دادگاه می گوید. او همچنین تا به حال مشکل با حافظه کوتاه مدت تمرکز و سخنرانی و نمایشگاه نشانه های سازگار با آسیب های مغزی کت و شلوار متحده است.

طرح دعوی در دادگاه نام شهر ساکرامنتو و آن اداره پلیس به عنوان متهمان. این یادداشت که اداره پلیس خود سیاست اجازه می دهد برای استفاده از سلاح های کشنده مانند گلوله های لاستیکی اما وکیل به نمایندگی از شاکیان می گویند که این خطرناک است.

“در حقیقت سلاح پرتابه باید توانایی به شدت زخمی به طور دائم غیر فعال کردن و کشتن اهداف” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>