Gardena مرد به ضرب گلوله توسط معاون بود با مسلح غیر قانونی, handgun, کلانتر مقامات می گویند

لس آنجلس کلانتر مقامات در روز شنبه گفت: یک Gardena مرد به ضرب گلوله توسط یک معاون در این هفته بود که با مسلح غیر قانونی handgun اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه باعث تیراندازی که منجر به مرگ این مرد است.

صحبت در اواخر بعد از ظهر در کنفرانس خبری کلانتر الکس بیانوبا به خبرنگاران گفت که محققان هنوز شواهد جمع آوری و آن را خیلی زود به آنچه که دقیقا منجر به تیراندازی از آندرس Guardado, 18 که اعضای خانواده گفت: به عنوان یک گارد امنیتی. او همچنین از مردم خواست تا برای خرید به تئوری های توطئه كردن در رسانه های اجتماعی.

کلانتر وعده داده شده یک تحقیق کامل و خواست عمومی به “صبر کنید تا زمانی که تمام حقایق شناخته شده” قبل از قضاوت.

“گاهی اوقات برای رفتن به maddeningly کند چرا که امروز در اخبار 24 ساعته چرخه هر کس می خواهد اطلاعات بلافاصله” بییانوئبا گفت. “اما شما باید به خودتان یادآوری این اتفاق افتاده حتی 48 ساعت پیش. بنابراین این روند تازه آغاز شده است.”

تبلیغات

Guardado به ضرب گلوله کشته شد و در حدود 6 بعد از ظهر دوشنبه پس از رویارویی با نمایندگان در 420 غرب ردندو بیچ Blvd. گفت: سروان ، کنت Wegener از قتل اداره است. او تا به حال شده است چت با کسی که در یک ماشین که مسدود کردن محل سکونت زمانی که نمایندگان از کامپتون کلانتر ایستگاه کشیده تا Wegener گفت.

او فرار کرد برگزاری یک تفنگ با دو معاون او را تعقیب و در Wegener گفت. یکی از نمایندگان مواجه او و آتش گشودند قابل توجه او در نیم تنه بالایی او گفت:. مقامات گفتند آنها نمی دانند که آیا Guardado تا به حال اشاره کرد و سلاح خود را در معاون.

Guardado به ضرب گلوله کشته شد و شش بار Wegener گفت. او در صحنه مرده.

Sheriff's deputies fatally shot Andres Guardado, 18, this week in Gardena.

آندرس Guardado, 18, حضور در لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی برای تبدیل شدن به یک مکانیک یا برق خانواده اش گفت.

( Guardado خانواده)

تبلیغات

خانواده اش گفت: Guardado کار کرده بود به عنوان یک گارد امنیتی برای خیابان پویا Autobody در نزدیکی محل که در آن او به ضرب گلوله کشته شد.

Wegener گفت Guardado بود که زیر 21 سال سن نیاز به یک گارد امنیتی در کالیفرنیا است. او گفت: قربانی نمی شد با پوشیدن gunbelt یکنواخت و یا هر علامت و لباس که .40 کالیبر تپانچه نیمه اتوماتیک او حامل بود و نه مجاز.

این سلاح با یک پلیمر قاب نیست باید یک شماره سریال Wegener گفت: اما آن را به حال تمدید مجله با 15-دور ظرفیت “بزرگتر از اجازه” با 13 گلوله بارگذاری می شود. مقامات می گویند که آیا Guardado اخراج هر عکس.

قتل کارآگاهان انجام هر گونه تصویری از تیراندازی Wegener گفت و آنها هنوز در حال کار برای گرفتن فیلم از صحنه ای از یک شخص ثالث فروشنده عامل یک سیستم مبتنی بر وب. کالبد شکافی است و انتظار می رود ظرف چند روز.

تبلیغات

در همین حال اعضای خانواده و مقامات دولتی گفت: آنها بر این باورند که تیراندازی شد ناموجه فشار بخش کلانتر برای پاسخ. Congresswomen Nanette Barragán و ماکسین واترز و لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: برای تحقیقات مستقل از جمله یکی توسط دولت انجام Atty. ژنرال خاویر بکررا.

“یک روز دیگر و دیگری سیاه و سفید و یا قهوه ای بچه به ضرب گلوله کشته شده است در پشت توسط پلیس” Barragán و آب گفت: در یک بیانیه مشترک. “این کشتار باید متوقف شود… ما پاسخ تقاضا و تماس برای تحقیقات مستقل به این مرگ غم انگیز. وجود دارد باید با شفافیت کامل به طوری که مردم می تواند اعتماد تحقیقات و ما می دانیم که ما در حال گرفتن حقیقت است.”

Barragán و آبهای انتقاد نمایندگان برای پوشیدن بدن دوربین — تجهیزات است که با توجه به بیانوبا او درخواست شده است از دسامبر 2018 — اول ماه در کار است. او مقصر تاخیر در عدم حمایت از هیئت شهرستان از سرپرستان.

در کنفرانس خبری کلانتر Cmdr. کریس علائم گفته مقامات نزدیک به اعطای یک قرارداد برای دوربین های بدن است که عرضه خواهد شد به 5,200 لباس شخصی نمایندگان کار گشت مشاغل.

تبلیغات

روز جمعه جنیفر Guardado جنگیدند اشک در نزدیکی خودکار فروشگاه بدن که برادر او کشته شد. در یک طرف Guardado, 22 برگزار شد یک گل رز سفید و یک کلاه سیاه و سفید. در سوی دیگر یک نشانه با یک تصویر از برادرش.

“این درست نیست,” او گفت:. “من نیاز به عدالت است. او یک مرد خوب…. او از رفتن به آن و تبدیل شدن به یک حرفه ای خوب در زندگی, اما آنها در زمان که دور از خانواده من است. پدر و مادر من به طور کامل نابود شده…. من حتی نمی توانید برای خداحافظی به او.”

Guardado عمو Noe Abarca, 47, که او نیز در صحنه در روز جمعه گفت: Guardado خوب بود که کار دو شغل به عنوان یک گارد امنیتی و حضور در لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی برای تبدیل شدن به یک مکانیک یا برق. او همچنین با توجه به پیوستن به ارتش بود و تنها به تازگی شروع به کار در خیابان پویا Autobody.

“او تا به حال هیچ سابقه ای از مشکل” Abarca گفت. “او هرگز در بازداشت” و به تازگی خریداری یک ماشین با نام تجاری جدید.

تبلیغات

“ما افتخار او” او گفت:.

صاحب یک همسایه خودکار فروشگاه بدن گفت: او شوکه شده بود این قتل است. او گفت: Guardado مشغول به کار به عنوان گارد امنیتی برای فروشگاه و یک کارمند خوب و با رکورد.

“ما امنیت را جلو از آنجا که ما تا به حال برخی از مسائل با مردم و برچسب زدن و چیزهای شبیه به آن و سپس پلیس آمد و آنها را بکشید و اسلحه های خود را بر روی او زد چرا که او ترسیده بود و آنها به ضرب گلوله و کشته شدن او را” اندرو Heney گفت کیلوکالری-TV Channel 9.

بار نویسنده کارکنان Dorany Pineda کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>