‘قهرمانان پوشیدن ماسک’: پدر و دختر اواز یا موسیقی دو سهام یک پیام در گچ

در طول هفته اول از خاموش شدن میان COVID-19 گیر نیل براندنبورگ دختران بودند قوی کردن دیوار.

اقامت در خانه پدر و معمولا خانه خود را در حالی که همسر خود را در محل کار و دختران گلسرخ 6 و یاقوت 11 شرکت در کالور سیتی مدارس.

“این ‘staycation هستید’ با کودکان بود نه رفتن هموار,” او گفت:. “من فقط به شدت نیاز به چیزی برای انجام این کار می تواند آنها را سرگرم.”

دو هفته و بیزاری رفته بود بیش از حد.

تبلیغات

تبلیغات

به عنوان براندنبورگ میگردین از طریق Instagram او آمد تا با یک ایده. یک دوست در نیوجرسی سارا Chamberlin, تا به حال نوشته شده از یک عکس از دخترش دروغ گفتن در پیاده رو چشم بسته است. بنفش گچ بال پروانه پخش شده از طرف آنتن پیچ خورده از سر او.

امروز خانواده خواهد سعی کنید هنر گچ, Brandenburg تصمیم گرفت.

در گاراژ او برداشت طولانی فراموش شده در کیسه ای از گچ. او قرار داده شده و نوار پوشش آسفالت بنابراین گلسرخ و یاقوت می تواند رنگ در خطوط. چند ساعت بعد یک موزاییک های رنگارنگ و “مهاجمان فضا” بیگانه ظاهر شده بود در خیابان.

Neal Brandenburg is a self-taught artist.

نیل براندنبورگ یک هنرمند خود آموخته.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

“هی بود که بسیار سرگرم کننده” براندنبورگ فکر می کردم. “ما باید دوباره آن را انجام دهد فردا.”

اما خانواده تا به حال فرسوده گچ قطعات به اندازه کافی دور است که خود را نوک انگشتان شدند انصراف پیاده رو. پس از سفر به هدف قرار دادن و خرید یک سطل سایه آنها در کسب و کار.

تبلیغات

به عنوان هفته ادامه داد Brandenburgs رنگی دور: یک گل الهام گرفته شده توسط هنرمند ژاپنی تاکاشی موراکامی یک سیب یادآور هانری ماتیس یک ربات ساده. شهر همسایه متوقف به اتمام گچ نقاشی که تا به حال تبدیل شدن به یک غول مونتاژ.

“هر کس فقط حوصله و رفتن برای پیاده روی و دوچرخه سواری. وجود دارد هیچ چیز دیگری به نگاه; ما در خیلی خواب آلود محله” براندنبورگ گفت. “بنابراین هنر خیابانی تبدیل شد به یک بیت از یک مقصد.”

یک هفته بعد زودگذر تصاویر خواهد پاک شود. به عنوان براندنبورگ در زمان یک شب پیاده روی با سگ خود را در اوایل ماه آوریل ابرها طوفان نورد در پوشش تقریبا کامل ماه.

“همه گچ فقط شسته مانند 25 دقیقه,” او گفت:. “این نوع مسهل.”

اما هنری نیست به پایان رسید.

Lindsay Rojas walks past Brandenburg's Spider-Man-themed drawing in Culver City.

لیندسی Rojas پیاده گذشته براندنبورگ را Spider-Man با مضمون نقاشی در کالور سیتی.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

بیش از چند هفته آینده, Brandenburg شروع به نگاه آنلاین برای الهام. آموزش و پرورش وکیل توسط آموزش او تا به حال هیچ تجربه های هنری. اگر او از رفتن به هنر او تصمیم گرفت تا او آن را به خوبی.

او در بر داشت یک داوطلب در قالب هنر به اشتراک گذاری L. A., یک سازمان غیر انتفاعی است که در عمل مقرون به صرفه مسکن ساختمان برای هنرمندان و نمایشگاه های هنری به جامعه است. او را امضا کردند.

“من فقط می خواستم به حمل قوطی رنگ برای آنها” براندنبورگ گفت. “من واقعا می خواستم برای دیدن مردم انجام هنر خیابانی.”

پیمایش از طریق Instagram, او در بر داشت یک حساب کاربری متعلق به من جعلی با یک تصویر از یک نماد از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران مبارزه با کروناویروس. او نگاههای skyward چانه کج و شانه ها را به عقب پوشیدن آبی فولاد ماسک مزین با قرمز و زرد “S” — سوپرمن سپر.

تبلیغات

تصویر زده براندنبورگ.

او می خواست دختران خود را به درک این پیام است. قدرت پرستاران. اهمیت سلامت. حفاظت از ماسک است.

دوباره خانواده در زمان گچ به خیابان. “در اینجا ما دوباره!” او posted on Instagram.

براندنبورگ تلاش خود را ابرقهرمان ، او تا به حال خریداری sprayable گچ ساخته شده و stencils, نمایندگی, مرد عنکبوتی, مرد آهن و پلنگ سیاه.

Neal Brandenburg uses stencils and spray paint while creating artwork noting "Heroes Wear Masks."

نیل براندنبورگ و دختر روبی, 11, استفاده از آجیل به عنوان وزنه برای برگزاری یک استنسیل در موقعیت در حالی که ایجاد یک Iron Man با مضمون “قهرمانان پوشیدن ماسک” نقشه کشی در لس آنجلس.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

در اوایل سال یاقوت گرفته بود یک روز اسپری-رنگ کلاس و تا به حال تبدیل شدن به خانواده ،

“من نیمه تدریس شما در ابتدا او گفت:” چرخش به سمت پدر او. “و سپس شما را در بر داشت یک دسته از مهارت های دیگر است که شما به من آموخت.”

در کنار هر قهرمان خانواده رنگ پیام “قهرمانان پوشیدن ماسک” یک ادای احترام به تصویر پرستار براندنبورگ دیده بود در Instagram.

گچ هنری, او گفت:, تبدیل شده است, اطلاعیه خدمات عمومی برای دختران خود و دیگر کودکان و نوجوانان در محله.

“یک بچه بر می آید برای دیدن مرد عنکبوتی و پدر و مادر این فرصت را دارد که می گویند” اوه نگاه, قهرمانان, ماسک می پوشند. شما با پوشیدن یک ماسک. شما به یک قهرمان. شما فقط مانند مرد عنکبوتی. که خیلی سرد مناسب است؟'” براندنبورگ گفت. “بنابراین اگر شما 5 و شما است که تقویت از چیزی که شما فکر شسته و رفته در خیابان هدف: indoctrinating بچه های کوچک است.”

تبلیغات

روبی به خاطر دیدن یک جوان محله پسر یادگیری برای سوار یک دوچرخه است. به عنوان مادر او بود و او را آموزش چگونه به پدال وی با اشاره به Brandenburgs آثار هنری.

“او مانند” خدای من آن پلنگ سیاه!'” روبی به یاد می آورد.

"Heroes Wear Masks" artwork is seen on the sidewalk along Ventura Boulevard in Studio City.

یک پلنگ سیاه با مضمون “قهرمانان پوشیدن ماسک” آثار هنری همراه ونتورا بلوار در استودیو سیتی.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

یک روز صبح براندنبورگ بیدار به یک متن از یکی دیگر از همسایه. مربوط به متن بود و یک ماده از زمان است. سرب عکس نشان داد که یک زن با پوشیدن ماسک در حالی که راه رفتن دو retrievers طلایی در پیاده رو و رفتن به سمت Brandenburgs’ مرد عنکبوتی آثار هنری است.

براندنبورگ بود به همان اندازه شوکه و افتخار.

“مرتب کردن بر اساس بی امان انرژی خلاق است که من بوده ام احساس در طول coronavirus من نمی دانم از کجا آمد که از” او گفت:. “این فقط همه ما در خیابان و فقط برای ما کمی محله. آن را هرگز به من رخ داده است که کسی که واقعا مراقبت.”

او فکر بازگشت به هنر به اشتراک گذاری L. A. داوطلب فرم او پر است. در هوی و هوس او تصمیم گرفت به ایمیل غیر انتفاعی دوباره درخواست اگر او و یاقوت می تواند رنگ برخی از ابرقهرمانان به عنوان بخشی از این گروه اجازه دهید رنگ شهر پروژه.

پاسخ dinged در صندوق پستی خود را: بله!

روز قبل از خانواده هنر حرفه ای اولین براندنبورگ و دختر بزرگتر خریداری براق, پوستر, تخته و رنگ اسپری. آنها تصمیم گرفتند که آنها می خواهم به برخی از تمرین قبل از نقاشی های هنری به اشتراک گذاری.

اما به عنوان رنگ شات بر روی مقوا به رنگ آغشته است. منابع خود را خسته شد از چپ به امید بهترین زمانی که آنها پنجه خود را در خیابان نقاشی.

تبلیغات

روز بعد Brandenburgs وارد شده در استودیو سیتی در نزدیکی زمین بایر outfitter در شهرستان ونتورا بلوار. آنها شروع پاشش ابرقهرمانان — Spider-Man, Iron Man, پلنگ سیاه — و رنگ بیرون آمد روشن و واضح و کامل است.

به دنبال در اطراف پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری به تماشای دیگر هنرمندان با تجربه آنها به عنوان نقاشی های دیواری در ساختمان دیوار.

“املاک هنرمندان” براندنبورگ mused در تحقق خود را در آثار هنری و مصرف شد در بالا ،

به عنوان “قهرمانان پوشیدن ماسک” تصاویر رشد در محبوبیت براندنبورگ هم قرار دادن یک وب سایت به نمایش گذاشتن هنر است.

A passerby checks out a Spider-Man themed "Heroes Wear Masks" stencil along Traction Avenue near 3rd Street in Los Angeles.

یک رهگذر چک کردن مرد عنکبوتی با مضمون استنسیل همراه کشش خیابان در نزدیکی 3rd خیابانی در لس آنجلس.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

به زودی هر چند مشخص شد این سایت را در خدمت هدف دیگری.

پس از مرگ جورج فلوید در مارس 25, Brandenburg متوجه شدم که حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پیام مهم تر بود نسبت به تقویت نیاز به پوشیدن ماسک.

جلوتر از برنامه ریزی اعتراض نزدیکی Culver City Hall, Brandenburg در بر داشت یک تصویر از یک مطرح مشت در اینترنت و قطع آن را برای روبی به اسپری رنگ.

“انجام این هنر با دختر من به ما می دهد یک راه برای مقابله با این مسائل باید مکالمات در اطراف این مسائل و همچنان در حال انجام گفت و گو در مورد آنها,” او گفت:.

تبلیغات

او نوشته دانلود Black Lives Matter تصویر در وب سایت خود را به دیگران می تواند آن را چاپ کنید. براندنبورگ گفت که او امیدوار است این هنر را تکثیر. مردم از آنجا که ماساچوست و نیویورک شده است چاپ آن, او گفت:.

همانطور که برای گچ-پاشش پدر و مادر آنها گفت: هنر ممکن است نیاز به صندلی عقب — حداقل برای مدتی.

روبی که نقش چوگان سرپهن تریک کند و در مرحله خدمه دارای یک صفحه کامل است. او امیدوار به ادامه هنر از طریق کلاس های آن گرفته برای سال.

براندنبورگ شروع یک کار تمام وقت به عنوان یک وکیل برای سازمان آموزش و پرورش نقطه سبز مدارس دولتی در روز دوشنبه. هنر ممکن است به تنزل به شب و تعطیلات آخر هفته.

“من فقط به شدت نیاز به چیزی برای انجام این کار می تواند آنها را سرگرم.”

نیل براندنبورگ

Neal Brandenburg lifts his hat to a mural created by Sara Sandoval.

نیل براندنبورگ پیاده توسط یک نقاشی دیواری, نقاشی شده توسط هنرمند سارا Sandoval در کشش خیابان در نزدیکی 3rd خیابانی در لس آنجلس.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

“من نمی دانم چه مدت [هنر] را حفظ خواهد کرد علاقه من. اما در حال حاضر من هنوز کاملا در دام آن,” او گفت:. “من احساس می کنم برای سال های من نیاز [هنری خروجی] و نمی دانستند که راه را برای آن به کار برود. آن را مرتب سازی بر اساس کلیک و آن را فوق العاده رضایت بخش است.”

هر چند “قهرمانان پوشیدن ماسک” نمی تواند خود را تمرکز اصلی براندنبورگ گفت که او انتظار دارد که پیام مربوطه خواهد بود برای برخی از زمان به ویژه در نور از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور در این هفته نیاز به همه کالیفرنیا به پوشیدن ماسک در اکثر تنظیمات عمومی.

“من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که وجود خواهد داشت یک coronavirus افزایش این سقوط” براندنبورگ گفت.

اما یک روز او امیدوار است ضرورت پوشیدن ماسک را بشویید, دور, فقط مانند گچ که در مارس باد و باران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>