Junipero Serra مجسمه سرنگون در مرکز شهر L. A.

یک مجسمه از Junipero Serra سرنگون شد و از آن پس در Placita الورا در مرکز شهر لس آنجلس در شنبه تصاویر و ویدئو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد. این آخرین شباهت قرن 18 کشیش کاتولیک روم به پایین زدم و یا نقل مکان کرد و در روزهای اخیر.

فیلم توییتی توسط L. A. تاکو نشان داد یک گروه از مردم عمل کشیدن بر روی یک طناب گره خورده به مجسمه آوردن آن به زمین است. توییت شناسایی این گروه به عنوان اقدام در همبستگی با زندگی موضوع اعتراض که در حال وقوع بود. عکس های دیگر نشان داد که سر و دست افتاده مجسمه هایش با آنچه در ظاهر به رنگ قرمز.

اشک پایین آمد و یک روز پس از سان فرانسیسکو معترضان گزارش لغو مجسمه سرا همراه با فرانسیس اسکات کلید و رئیس جمهور Ulysses S. Grant در پارک گلدن گیت. در اوایل این هفته, Ventura, مقامات اعلام کرد که از بین بردن یک مجسمه سرا از در مقابل ونتورا شهرستان سالن و آن را “نقل مکان کرد و به یک مناسب تر غیر مکان عمومی است.”

سرا به دنیا آمد و در جزیره اسپانیایی مایورکا در سال 1713 یک بحث شکل در کالیفرنیا به ویژه در میان قبایل بومی.

فرانسیسکن کشیش دهکده و نه از 21 ماموریت در سراسر کشور است و شاید ترین فرد مسئول برای گسترش مذهب کاتولیک رومی به غرب ایالات متحده که پس از آن بود که خاک اسپانیایی.

تبلیغات

سرا ماموریت سیستم مسئول تخریب چندین قبایل اغلب از طریق معرفی از خارجی بیماری است. قبایل که آیا زنده ماندن مانند Chumash هنوز هم به شدت رنج می برد و اغلب مجبور بودند به ساختمان ماموریت.

ماموریت سیستم نه تنها تحت فشار مردم بومی به تبدیل شدن به کاتولیک اما تحت فشار آنها را جذب و از دست دادن فرهنگی خود راه.

با وجود این سابقه لس آنجلس اسقف اعظم خوزه گومز با اشاره به سرا به عنوان یکی از “روحانی قهرمانان.” پاپ فرانسیس مقدس او را یک قدیس در سال 2015.

هنوز میراث کشیش و دیگر چهره های تاریخی هستند که تازه مجددا در میان یک فرهنگی فرضی است که باعث شده است تا بسیاری به انتقاد از بناهای تاریخی مانند مراسم تجلیل از استعمار و سفید برتری.

تبلیغات

در چند روز گذشته مثل اکسپلورر کریستف کلمب نیز گرفته شد در سان فرانسیسکو در حالی که یک مجسمه California Gold Rush نشین جان ساتر بود مخدوش و سپس در ساکرامنتو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>