L. A. شهرستان گزارش 2,055 جدید کروناویروس موارد 48 مرگ و میر

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش 2,055 موارد جدید COVID-19 و 48 مرگ و میر ناشی از شنبه, به مناسبت سومین روزانه مورد تعداد پس از همه گیر آغاز شد.

مقامات نسبت به تعداد بالا در بخشی به تاخیر در آزمایشگاه گزارش.

ساحل طولانی است که خود را عمومی وزارت بهداشت, گزارش های اضافی 48 نفر و مرگ دو نفر آوردن این شهرستان را در مجموع به بیش از 81,000 موارد و بیش از 3,100 مرگ و میر.

“در حالی که مهم ترین اعداد برای ما به تماشای روزانه بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و این اعداد پایدار باقی می ماند ما متوجه است که موارد مثبت در سراسر شهرستان افزایش یافته است و این هر دو نشان دهنده نرخ بالای تست و افزایش جامعه انتقال بیش از چند هفته گذشته” باربارا فرر, the L. A. County health مدیر در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“بسیاری از کسب و کار و فضاهای بازگشایی در ماه گذشته و ساکنان را در بر داشت خود را در موقعیت های شلوغ در کافه ها و تظاهرات.”

همانطور که از شنبه تقریبا 916,000 مردم تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 8% تست مثبت است. که رای مثبت باقی مانده است تقریبا برای چند هفته.

وجود دارد 1,406 COVID-19 بیماران در بیمارستان شهرستان روز شنبه با 29 درصد در بخش های مراقبت ويژه و 22 درصد در هواکش. بود که با اندکی کاهش از روز قبل از زمانی که وجود دارد 1,446 بیماران.

که می آید به عنوان شهرستان همچنان به استراحت stay-at-home سفارشات را در محل به سرعت گسترش coronavirus. مقامات مجاز از یک باریک گسترده تر از کسب و کار به بازگشایی جمعه از جمله میله ناخن سالن و تو سرو است.

تبلیغات

فرر صادر یادآوری شنبه که تماس با افراد خارج از خانواده را افزایش می دهد خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است.

“این است که چرا از آن مهم تر از همیشه به انجام آنچه ما می دانیم کاهش می یابد و گسترش ویروس: همیشه پوشیدن چهره و پوشش و نگه داشتن شش پا و یا بیشتر از فاصله از دیگران در خانواده دستهای خود جدا اگر شما مثبت برای COVID-19 و قرنطینه اگر شما یک تماس از کسی که تست مثبت,” او گفت:. “این است که چگونه ما حفاظت از هر یک از دیگر در هفته پیش رو است.”

L. A. ساکنان شهرستان شده اند نیاز به پوشیدن پوشش صورت در بسیاری از اماکن عمومی از اواسط ماه مارس. روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر مشابه جهت است که امر در سطح ایالت.

در اورنج کانتی که در آن ماسک قوانین باعث شد که تظاهرات و درگیری مقامات روز شنبه گزارش داد 413 موارد جدید COVID-19 شهرستان بالاترین تک-بعد مجموع تا کنون. قبلا این شهرستان گزارش بالا از 297 موارد جدید در ژوئن 14.

تبلیغات

این شهرستان که همچنین ثبت 10 بیشتر مرگ و میر شنبه وارد در مجموع 9,988 موارد و 267 مربوط به مرگ و میر.

به عنوان تعدادی از موارد دارای علامت رو به بالا تست نیز افزایش یافته است با این شهرستان انجام به طور متوسط 3,800 در هر روز از پنج شنبه در مقایسه با 2,200 آزمون در روز در اوایل ممکن است.

هنوز هفت روز به طور متوسط تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش به طور پیوسته از 202 در اوایل ماه مه به 319 روز جمعه. با توجه به لس آنجلس تایمز تحلیل اورنج کانتی نیز تجربه 76% پرش در ICU بستری شدن در بیمارستان در شش هفته.

همانطور که از شنبه در مجموع 321 COVID-19 بيمار در شهرستان و بیمارستان با 135 در بخش مراقبت های ویژه. که یک قطره از روز سه شنبه زمانی که county بیمارستان دیدم بالا از 345 COVID-19 بيمار.

تبلیغات

در اوایل این هفته اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett نسبت داده شده برخی از سربازان ارتش به شیوع بیماری در پرستاری ماهر خانه. او همچنین اشاره کرد که در حدود دو دوجین بیماران در اورنج کانتی بيمارستان بودند از Imperial County است.

Imperial County دولت بالاترین سرانه میزان COVID-19 مورد و شاهد هجوم بستری شدن در بیمارستان باعث شد مقامات برای انتقال بیماران به بیمارستان های دیگر شهرستان ها به سهولت بار در محلی سیستم بهداشت و درمان. شصت و سه نفر از شهرستان امپریال در حال درمان در شهرستان ریورساید بیمارستان, مقامات گفت.

بار کارکنان نویسندگان هانا سرخ و Kailyn قهوه ای کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de