الاییواسدی می گوید بازیافت است که به خطر انداختن اردن بالا و دانشجویان با ‘تیز فلزی پرتابه’

لس آنجلس Unified School District ظ کت و شلوار در برابر یک فلز بازیافت تسهیلات مجاور به اردن دبیرستان در وات این ادعا آن است در معرض خطر دانش آموزان و معلمان با انتشار تیز قطعه فلزی, دود, دود و خطرات دیگر بر روی محوطه مدرسه.

این طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا به دنبال حکم دادگاه برای جلوگیری از S&W اطلس آهن & Metal Co. از “ادامه دهد خطرناک و تیز فلزی پرتابه خوب فلزی گرد و غبار و اشیاء دیگر راه اندازی می شود یا ساطع شده از اموال خود را بر روی مجاور الاییواسدی مدرسه.”

این منطقه همچنین مدعی فلزی گرد و غبار منتشر شده توسط مرکز تشکیل شده است از سرب و آرسنیک و دیگر خطرات و برگ “بنفش روشن و خاموش شدن” در blacktop.

از طریق وکیل این شرکت گفت: با توجه به حال هیچ قانونی اساس و بازیافت تسهیلات برخوردار گسترده حمایت جامعه.

تبلیغات

منطقه مدرسه, اما, امیدوار به اعمال حقوقی و فشار سیاسی لازم را برای وادار کردن گیاه به نقل مکان و یا تعطیل خواستار آن نامناسب همسایه برای مدرسه و همچنین برای $1 میلیارد دلار قبل از مجاور اردن فراز عمومی توسعه مسکن.

“این در معرض خطر تسهیلات باید نقل مکان به دور از حساس مدرسه جمعیت و ساکنان جدید که به زودی جمعیت جدید, Jordan Downs پروژه” منطقه نوشت: به L. A. مسئولان شهرستان در نامه ای امضا شده توسط هیئت مدیره مدرسه جمهور ریچارد Vladovic.

اگر چه این شرکت بود هنوز رتبهدهی نشده است آماده به پاسخ به هر اتهام, “مسائل مشابه مطرح شد و قبلا آنها همچنان بدون شایستگی” گفت: وکیل William W. Funderburk جونیور, Castellón & Funderburk است که به نمایندگی اطلس.

اطلس مدافع گفت: کسب و کار تا به حال نقش مثبت در جامعه و تلاش به عمل مسئولانه است.

تبلیغات

“آنها پشتیبانی ما هنگامی که ما نیاز به چیزی” گفت: شیرین آلیس هریس شناخته شده جامعه مدنی فعال حقوق. “آنها همیشه با ما کار کردند. آنها همیشه مشغول به کار با اردن دبیرستان.”

هریس گفت که در طول سال این شرکت صاحبان پول های اهدایی برای مدرسه بسکتبال و فوتبال لباس. او همچنین به ستایش از شرکت برای ارائه شغل در بخش اقتصادی تاکید کرد وات محله و ارائه پول نقد مورد نیاز برای ساکنان محلی که کاهش یافته فلز قراضه.

این منطقه را به طرح دعوی در دادگاه متهم به سه هکتار تسهیلات به تازگی تشدید عملیات خود گردآوری غول فلزی انبوهی از برچیده وسایل نقلیه ناخواسته و باقی مانده است که برج بیش از یک دیوار جدا عملیات خود را از مدرسه. منطقه نقل حوادث در ماه های فوریه و مارس است که در آن تیز قطعه از فلز پرواز از تسهیلات بر روی اموال مدرسه یکی فرود در پنج پا از یک الاییواسدی کارگر ساختمانی و دیگر در کنار مدرسه در تربیت بدنی.

کت و شلوار مدعی است که در تاریخ 9 ژوئن یک کارگر در اطلس تسهیلات سوختن بود “یک پلاستیک سیم کشی شی” با یک مشعل و منتشر گازهای سمی و دود که فرا گرفته بخشی از مدرسه ساعت تهوع کارگران ساختمانی.

تبلیغات

کت و شلوار در زمینه های جامع زیست محیطی پاسخ به جبران خسارت و مسئولیت قانون — فدرال قانون Superfund — همچنین به دنبال برگزاری این شرکت در قبال منطقه هزینه در پاسخ به نظارت بررسی و تمیز کردن مدرسه سایت و همچنین برای وکلای’ هزینه ها و خسارت دیگر. این برآورد هزینه های آن به بیش از 1 میلیون دلار است.

علاوه بر این شرکت های کت و شلوار نیز نام Gary Weisenberg و متی Weisenberg به عنوان متهمان شناسایی آنها به عنوان صاحبان مرکز بازیافت در 10019 S. آالمدا سنت

مدرسه منطقه رهبران در نامه خود به شهرستان به نام وضعیت یک “محیط زیست بی عدالتی” و سرزنش شورای شهر لس آنجلس به اتهام عدم به آدرس خطرات فلز-عملیات بازیافت و حتی کاهش ایمنی و بهداشت محدودیت در اعتراض به برنامه ریزی شهرستان بخش.

در این نامه همچنین اشاره دارد به این شهر همزمان کلنگی مجاور Jordan Downs.

تبلیغات

“این کاملا stupefying که یک میلیارد دلار در پروژه توسعه مسکونی طراحی شده برای بهبود کیفیت زندگی برای یک محروم جامعه در جنوب لس آنجلس منعکس نمی کند, عدالت زیست محیطی ارزش غالبا پیشرفته و حمایت مقامات دولت” نامه گفت.

لس آنجلس شهر, دفتر دادستان گفت: آن را باز کرده است تحقیقات مربوط به “نگرانی های زیست محیطی” مرتبط با Atlas. این تحقیق در پاسخ به تماس بیش از چند هفته گذشته با منطقه مدرسه گفت: Rob فروردین سخنگوی دادستان شهرستان مایک Feuer.

منطقه است به نمایندگی در شورای شهر توسط جو Buscaino. “این عضو شورای است که در حمایت از اصلاح هر گونه مشکلات منطقه مدرسه با این کسب و کار” گفت: Branimir Kvartuc, Buscaino ارتباطات مدیر.

سخنگوی شهردار اریک Garcetti گفت: قرار داشت که بررسی این نامه است.

تبلیغات

اردن پردیس به اشتراک گذاشته شده است یک منطقه اجرا دبیرستان و یک مدرسه منشور با ترکیب ظرفیت حدود 3,700 دانش آموزان هر چند این دانشگاه بسته شده است پس مارس 13 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

پردیس و همسایه توسعه مسکن قرار دارد که عمدتا سیاه پوست و لاتین در محله جنوب لس آنجلس با برخی از شهرستان بالاترین سطح فقر. دولت زیست محیطی سازمان های رتبه بندی منطقه ای که در بالا 5% دستگاه های سرشماری بیشتر بر دوش متعدد منابع آلودگی در سطح ایالت بر اساس میزان آلوده به سمی تولید گازهای گلخانه ای زباله های خطرناک امکانات و بهداشت و سلامت دیگر تهدیدات.

تسهیلات عمل کرده است به عنوان یک فلز بازیافت و حیاط نجات از 1940s و دارای سابقه مشکلات زیست محیطی با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها عبارتند از مارس 2002 انفجار رخ داده است که زمانی که یک درام نفت بود که قطع و ارسال فلز, ذرات بر روی محوطه مدرسه. در حادثه دیگری که در سال یک تکه فلز از یک نظامی پوسته رو بود بیش از یک حصار بر روی این رشته ورزشی. کسانی که حوادث درخواست تحقیق و تفحص و پس از آن پاکسازی خاک های آلوده به نظارت وزارت امور خارجه از مواد سمی کنترل.

یکی دیگر از حادثه ذکر شده در این پرونده رخ داده است دو سال پیش هنگامی که یک فلز پرتابه فرود در این زمینه در طول یک کلاس تربیت بدنی.

تبلیغات

کامیل Sosa, یک معلم تربیت بدنی در اردن از سال 2011 گفت: در قسم خورده اعلام متصل به طرح دعوی در دادگاه است که زمانی که یکی از دانش آموزان خود را به او نشان داد 6 اینچ-قطعه فلزی “من بلافاصله متوقف کلاس و آموزش دانش آموزان برای رفتن در داخل خانه به منظور محافظت از آنها را از ضربه یک پرتابه فلزی از سایت اطلس.”

کت و شلوار, در علاوه بر این به ادعا شیمیایی تولید گازهای گلخانه ای می گوید: دانش آموزان در معرض “افراطی screeching و بالا سخت تن به تن سر و صدا و ارتعاشات ناشی از به طور مداوم در حال حرکت و سنگ زنی از شمع های بلند از بازیافت فلزات” در طول روز است که “تا حد زیادی مختل فعالیت های دانش آموزان و معلمان” در کلاس های درس خود و زمینه های بازی.

علاوه بر این “چند بار در هفته وجود دارد فوق العاده با صدای بلند انفجار که صدای بمب” با توجه به بیانیه ای از Sosa.

آزمایشات اخیر از مدرسه سقف و سیستم تهویه مطبوع کامل توسط محیط زیست مشاوران مدرسه منطقه یافت “مدرسه است که به طور چشمگیری تحت تاثیر گازهای گلخانه ای فلزی گرد متشکل از سرب و آرسنیک و روي و خطرناک دیگر فلزات نشأت گرفته از سایت اطلس” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

اردن بالا اصلی لوسیا Cerda گفت: در قسم خورده اعلام متصل به طرح دعوی در دادگاه است که زمانی که او شروع به کار وجود دارد به عنوان یک معلم از 12 سال پیش “من بلافاصله زده پر سر و صدا و ارتعاشات ناشی از خرد کردن فلزات در اطلس سایت و بلند انبوهی از فلزات که towered بیش از دیوار جدا از اطلس سایت.”

“ثابت صداهای بلند همراه با تکان دهنده چشم زخم از عظیم فلزی شمع ارائه یک چالش محیط یادگیری” Cerda اعلامیه گفت.

پس Cerda شد مدیر در ژانویه 2019 اعلام گفت: او تا به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران آن است که این غول فلزی شمع را سرنگون بر روی پردیس به عنوان به خوبی به عنوان نتیجه در دراز مدت مشکلات بهداشتی برای دانش آموزان, معلمان و کارکنان.

در پاسخ به اتهامات Funderburk ارائه اسناد دادگاه از هم جدا دادخواهی است که در آن شرکت نمایندگان اصرار دارند آنها گرفته اند مسئولیت مسائل گذشته و اصلا سزاوار سرزنش دیگران است. این حادثه با ارتش پوسته برای مثال هنگامی رخ داد که مهمات بود که گواهی به عنوان بی اثر تبدیل نمی شود.

تبلیغات

در یک بزرگتر حس Funderburk گفت: این شرکت است که ناعادلانه و نادرست مقصر برای مشکلات آلودگی در منطقه است که دیده می شود بسیار خطرناک تر فعالیت های صنعتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>