مرموز مرگ و میر نوزادان و کودکان و بالا بردن سوال در مورد چگونه زود coronavirus آمار کالیفرنیا

خوشه ای از مرگ و میر مرموز برخی مربوط به نوزادان و کودکان است که تحت بررسی در میان پرسش که آیا رمان coronavirus کمین در کالیفرنیا ماه قبل از آن بود که برای اولین بار شناسایی شده است. اما هشت هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت شکار غیر قابل تشخیص زود COVID-19 مرگ و میر, تلاش باقی مانده است hobbled توسط بوروکراسی و تست محدودیت.

در میان کسانی که در انتظار پاسخ است Maribeth اورتیز که بالغ پسر ارمیا DeLap درگذشت Jan. 7 در اورنج کانتی در حالی که بازدید از پدر و مادر خود را. او شده بود سالم رنج می برند روز جمعه از آنچه او فکر مسمومیت غذایی و مرده در رختخواب زیر پنج شنبه, غرق توسط مایع در ریه ها.

چین را اعلام نکرد خود را برای اولین بار COVID-19 مرگ تا چهار روز بعد. اما DeLap را Feb. 1 مراسم تشییع جنازه خدمات ترسناک داستان مرگبار ویروس جدید در ووهان تحت سلطه ،

“هر کس که او را می دانستند زمانی که آنها صحبت شد من بعد از این همه آغاز خواهد بگو: آیا شما فکر می کنم او از که؟” اورتیز گفت.

تبلیغات

“و من گفت:” من نمی دانم.

او هنوز هم نمی کند.

حفظ نمونه از DeLap ششهای در میان بافت از بیش از 40 کالیفرنیا مرگ و میر در انتظار یک تصمیم توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در, آیا برای آزمون COVID-19. اورنج کانتی است نه از موارد به عنوان نشانی لس آنجلس. کرن کانتی است شناسایی دو تنفسی و مرگ و میر است که ممکن است نشان می دهد COVID-19 هر دو جوان یکی از آنها درگذشت Dec. 21.

مصاحبه ها و اسناد داخلی نشان می دهد بازرسان پزشکی در شاستا ساکرامنتو و سانتا کلارا در ضمن نقد و مرگ و میر کودکان و نوزادان در حال رشد در میان شناختن COVID-19 میزان عفونت در کودکان است که نشان می دهد مرموز التهابی علائم.

تبلیغات

مثبت پیدا کردن در هر یک از موارد می تواند به طور چشمگیری بازنویسی روایت از COVID-19 در ایالات متحده است.

محققان با ردیابی این ویروس جهش های ژنتیکی میخکوب کردن محکم کردن آن پرش از ناشناخته میزبان حیوانات به انسان به عنوان اتفاق می افتد در ماه نوامبر. چین برای اولین بار مستند بیماری آغاز شد و در اوایل ماه دسامبر.

آن را به خوبی به مه قبل از کالیفرنیا خو یش و بازرسان پزشکی شروع به به طور معمول تست decedents که سقوط تحت صلاحیت این دادگاه ها برای COVID-19 با استفاده از در حال حاضر آشنا بینی تست های گرد است که باید انجام شود در روز از مرگ است. حتی پس از آن تست محدود به کسری از موارد — کسانی که تا به حال علائم نارسایی تنفسی به چین سفر کرده و یا کشته شده اند و بدون شاهد.

برای چک کردن موارد از دست رفته از COVID-19 نیاز به بررسی حفظ بافت یک آزمون فقط از طریق سی دی. آن زمان ماه برای CDC پاتولوژیست برای تحقق بخشیدن به این ویروس در حال حاضر به کشته شدن نفر در ایالات متحده در اوایل فوریه. در آن زمان ایالات متحده مقامات بهداشت به اعتقاد آنها می تواند به کنترل این ویروس گسترش نظارت بین المللی مسافران و جداسازی یک دوجین شناخته شده افراد آلوده در کالیفرنیا و چهار متحده است.

تبلیغات

DeLap, 39 مشغول به کار به عنوان یک نقاش در بازالت Colo., در نزدیکی Aspen منطقه اسکی. او خود بازگشت داخلی Riverside County وطن برای کریسمس بود و در خانه هم اتاقی خود را پدر و مادر در نزدیکی اورنج کانتی در Jan. 3 هنگامی که او بیمار شد. او فکر کرد که این باعث شد چیزی که او می خوردند شب قبل از. DeLap اعتقاد او در بهبود و حتی رفتن برای یک پیاده روی پنج شنبه, اما بدتر شد دوباره صبح روز سه شنبه زمانی که او صحبت می کرد به مادرش.

“او مشکل تنفس و من به او گفتم که او باید سعی کنید به مراقبت فوری” اورتیز گفت. “او به من گفت که او می خواهم به صحبت کردن با من و بعد از او رفت و [وضع] پایین.”

او مرده پیدا شد در بستر ساعت بعد ریه های پر از مایع و بدن خود را هنوز هم سوختن از تب.

تبلیغات

The January death of Jeremiah DeLap, 39, is now considered for COVID-19 testing.

ناگهانی ژانویه مرگ ارمیا DeLap, 39, از جمله موارد در حال حاضر در نظر گرفته شده برای COVID-19 تست.

(عکس خانوادگی)

Orange County پزشکی قانونی حکومت DeLap مرگ نتیجه شديد و حاد lobar پنومونی ریه یکی پس از متراکم آن تا به حال دو برابر وزن است. اما پزشکی قانونی نیست شناسایی ارگانیسم آلوده DeLap. این فکر که ممکن است coronavirus خالی از سکنه اورتیز به عنوان او شنیده داستان پس از داستان مشابه مرگ و میر. DeLap یک اهدا کننده عضو پس از چهار هفته پیش اورتیز به نام سازمان که دریافت بافت بپرسید اگر آنها را تست آن را برای COVID-19.

ناشناخته به Ortiz, the Orange County پزشکی قانونی پناه سوالات مشابه. DeLap مرگ در میان نه مورد از اواخر ماه دسامبر تا مارس است که این شهرستان خواسته است تا وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی را در نظر بگیرید. متوفی در محدوده سنی 33 تا 61 و شامل سالمندان مرد بی خانمان که در RV و یک جوان surfer که فرو ریخت. اولیه کالبد شکافی خود را نسبت مرگ و میر به متراکم ریه پنومونی یا لخته شدن خون.

اگر آژانس دولتی موافق این موارد فرستاده خواهد شد به CDC برای بیشتر بررسی قبل از حفظ بافت تست شده است برای COVID-19. لس آنجلس را به پزشکی قانونی فرستاده است نه موارد برای بررسی اما وکلای شهرستان مسدود انتشار جزئیات. بافت از 10 لس آنجلس مرگ یک جوان 17 ساله که فوت مارس 18 فرستاده شد دو ماه پیش به CDC برای COVID-19 تست. آن را به عقب آمد در هفته گذشته مثبت برای دو ویروس های دیگر: پنومونی استرپتوکوکی و انسان metapneumovirus.

پس از CDC تایید یک دره سیلیکون tech کارگر Feb. 6 مرگ به عنوان کشور اول شناخته شده COVID-19 مرگ و میر Newsom به نام بازرسان پزشکی ایالت برای شکار از دست رفته و موارد گسترش به اواسط دسامبر.

تبلیغات

اما CDC است محدود کالیفرنیا — دولت از 39 میلیون نفر — فقط هشت تا 10 نفر در هفته است. دولت در بخش بهداشت و درمان به شدت به عنوان یک دروازه بان بین شهرستان morgues و فدرال آزمایشگاه.

تا پایان ماه مه آژانس دولتی تا به حال فرستاده تنها دو مورد به CDC و تا به حال 40 دیگر مرگ و میر دولت تحت بررسی است.

چنین محدودیتی وجود نداشت قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. آنها به دکتر Deirdre عمرو های شستا شهرستان کلانتر آسیب شناس پزشکی قانونی که متکی بر CDC آزمایشگاه بیماری های عفونی و workups وقتی کسی می میرد بدون توضیح در او ناهموار عمیقا جنگلی شمال کالیفرنیا شهرستان است.

عمرو تکان بود این زمستان توسط back-to-back مرگ دو فرزند یک نوزاد و محلی حساب از دیگر کودکان بیمار. او به نام Jan. 29 جلسه با county سلامت و مقامات بیمارستان. او به خاطر کسی که در اتاق نظریه پردازی بود که آن را “سال بد” برای respiratory syncytial virus معمولا مراجعه کننده به عنوان RSV. آن است که مشترک دوران کودکی بیماری است که به ندرت می کشد.

تبلیغات

“از آنجا که من اینجا بوده ام … ما هرگز متوالی موارد هستند که اطفال و میر. من نمی خواهم به تمرین forensic pathology در یک محیط که در آن است که هنجار” عمرو گفت. “عاطفی/روانی تلفات بیش از حد بزرگ است.”

او در حال حاضر فرستاده بافت از یکی از کسانی که مرگ و میر اطفال به CDC برای تست که کالیفرنیا بخش بهداشت و درمان راه اندازی موانع. او پس از به دنبال ویروس تست دیگر برای کودکان مرگ است و در انتظار تصمیم گیری در مورد اینکه آیا CDC را قبول موارد است.

گزارش های اولیه از چین و کالیفرنیا پیشنهاد COVID-19 تا به حال بسیار کم نرخ ابتلا به عفونت در میان کودکان است.

“آنچه پدید آمده در حال حاضر تجربه ما تا به حال در سواحل شرق و در اروپا شده است به طور قابل توجهی متفاوت,” دکتر گفت: روبرتا لین DeBiasi رئیس اطفال در بخش کودکان بیمارستان ملی در واشنگتن دی سی و یک نویسنده از مطالعات در COVID-19 و کودکان است.

تبلیغات

DeBiasi است که در میان محققان که در ماه مه آغاز شد مستند رشد تعداد کودکان بستری با COVID-19 و علائم به طور معمول همراه با یک در غیر این صورت نادر التهابی بیماری به نام کاوازاکی بیماری است. برخی از آنان در بالا تب و درد مفاصل و خارش است. دیگران تا به حال درد شکم. تعداد نگران کننده ای نشان می دهد نارسایی ارگان ها و قلب آسیب DeBiasi گفت.

در میان کسانی که گزارش کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان پزشک به نام عمرو که در علاوه بر این به خود او دو مرگ گفت او را از دیگران — دو نوزادان ارسال شده از Shasta County برای بیمارستان ها در ساکرامنتو.

دکتر Chante Buntin دولت در بخش بهداشت و درمان پزشکی مشاور نوشت: Sacramento County را به پزشکی قانونی ابراز علاقه در نوزادان و کودکان که با درگذشت آنچه ممکن است “COVID علائم مانند کاوازاکی-مانند علائم در کالیفرنیا در طول دوره دسامبر تا کنون است.”

Sacramento County را به پزشکی قانونی فرستاده است تنها یک مورد به CDC برای تست اما نمی خواهد ارائه اطلاعات بیشتر است.

تبلیغات

کالیفرنیا بدون تایید مرگ و میر کودکان از COVID-19. CDC در اوایل ماه آوریل ذکر شده سه مشکوک به ویروس مربوط به مرگ و میر کودکان در سراسر کشور است اما از آنجا که به روز رسانی اطلاعات است. فدرال بهداشت, آژانس, است, اما, هشدار متخصصان اطفال به سازمان دیده بان برای نشانه هایی از آنچه در آن در حال حاضر خواستار “multisystem التهابی سندرم در کودکان” یا MIS-C.

The California Department of Public Health نیست پاسخ به سوالات در مورد خود شکار برای مرگ و میر کودکان داد و تنها محدود پاسخ به گسترده تر سوال در مورد postmortem تست. آژانس را ارائه تبادل ایمیل است که در آن یک دولت اپیدمیولوژی ارائه شده را به دخالت در “سیل درخواست ها” از کالیفرنیا بازرسان پزشکی بخش بهداشت و درمان آسیب شناسان به دنبال COVID-19 تست برای هر دو مرحوم بزرگسالان و کودکان است.

دکتر Shua چای گفت: CDC که کالیفرنیا خواهد باریک آن معیار برای تست مرده نه بر اساس پرسش های ناشی در morgues اما به تناسب تعداد موارد CDC آزمایشگاه را.

تبلیغات

“ظرفیت واقعا کمک خواهد کرد که ما درایو دبي” چای گفت.

در اولین آژانس فدرال گفت: از آن می تواند تنها سه تا چهار مورد از یک هفته است که آن را می تواند به عنوان طولانی به عنوان دو ماه برای ارسال نتایج. در تاریخ 1 مه سر از CDC COVID-19 مرگ و میر تیم پیشنهاد فدرال آزمایشگاه را به عنوان بسیاری از 10 هفته.

“من نمی گویم این خواهد بود که قابل قبول توسط من رهبری” هشدار داد دکتر سارا ریگان-اشتاینر بالینی منجر شود در CDC COVID-19 مير واحد. هیچ پاسخ وجود دارد به تکرار سوالات ارسال شده به CDC اداره امور عمومی بیش از چند ماه در مورد postmortem تست.

دولت در بخش بهداشت و درمان را دفتر مطبوعاتی دفاع دولت تکیه بر CDC و آژانس فدرال 10-صورت هفتگی محدود می کند. محققین پزشکی در کشورهای دیگر نه تنها تست بسیاری از مرده اما با استفاده از روش های دیگر مانند postmortem تست برای آنتی بادی است.

تبلیغات

آژانس دولتی نیوز گفت که CDC تست است “بسیار تخصصی است و نیاز به دقت اعتبار سنجی.”

“انواع دیگر تست ممکن است ارائه نتایج است که به عنوان قابل اعتماد به عنوان CDC تست.”

در سیاتل شهرستان کینگ معاینات پزشکی در نظر مرگ خود را به عنوان یک دلیل برای تست در نقطه ای برای ویروس ها با استفاده از یک سواب بینی.

“COVID-19 بسیار جدید به عنوان یک عفونت و آن را احتمالا تحت تاثیر قرار می افراد مختلف به روش های مختلف” دانشیار پزشکی, معاینه دکتر شارون Yarid گفت. “بنابراین هر کسی که می میرد در واقع تا به حال شما می دانید در حال حاضر برخی از این دلیل به آزمایش می شود.”

تبلیغات

پادشاه شهرستان اسکن خانه های مراسم تشییع جنازه برای موارد برای تست و چک کردن سرم خون از موارد نشانه هایی از COVID-19 آنتی بادی است. اعضای خانواده باید تنها به درخواست به مرگ تست شده برای ویروس.

لیبرال دستورالعمل منجر به شناسایی 58 اضافی COVID-19 مرگ و میر از جمله افراد جوان و حسابداری برای بیش از یک نفر از 10 محلی و میر نسبت به این ویروس است. که تقریبا دو برابر 29 coronavirus مرگ و میر شناسایی شده تحت محدود تر سیاست های لس آنجلس معاینات پزشکی هر چند لس آنجلس بیش از پنج برابر تعداد COVID-19 موارد است. (به پزشکی قانونی دستگیره تنها خشونت آمیز ناگهانی و یا غیر معمول مرگ و میر به حساب نسبتا کوچک در صد از کلی COVID-19 مرگ و میر.)

در عین حال وقتی که می آید به تست حفظ بافت Yarid نیز در رحمت CDC. او گفت که او خواسته است فدرال آزمایشگاه برای ارزیابی یک مشکل Feb. 6 مرگ است. همانطور که از هفته گذشته Yarid گفت که او تا به حال نه دریافت پاسخ.

کسانی که نا امید شده توسط مانع در پاسخ به این پرسش — در آن بود COVID-19? — شامل اعضای خانواده از یک مرد مرده در لس آنجلس اتوبوس نیمکت در اواخر ماه ژانویه است. لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دفتر طبقه بندی مرگ به عنوان “عوارض ناشی از سوء مصرف الکل” اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از های اخیر الکل استفاده کنید.

تبلیغات

این مرد را که خواسته بود به نام به منظور حفظ حریم خصوصی خانواده گفت: معاینات پزشکی را رد کرده است و درخواست های مکرر برای تست بدن برای COVID-19.

“آنها نمی, آنها واقعا بدست نیست که بهمن ماه مارس و اوایل آوریل طرز فکر که ما زندگی می کنند در یک محیط تست کمیابی گفت:” برادر.

لس آنجلس سرپرستان ذکر شده چنین شکایتی در این ماه در گفتن دفتر معاینات پزشکی به ارائه COVID-19 تست برای خانواده های که برای آن را بپرسید. یک سخنگوی پزشکی قانونی گفت: این دفتر است که هنوز در حال کار کردن روش.

نه همه کالیفرنیا پزشکی محققین به دنبال CDC تست برای از دست رفته COVID-19 مرگ و میر.

تبلیغات

“پس شما را در بر داشت که وجود دارد چند مورد که مشخص نشده در اوایل … چه که به شما بگویم؟” شهرستان ونتورا معاینات پزشکی دکتر کریستوفر جوان گفت. “چگونه است که اضافه کردن به جایی که ما در خرید و فروش با COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر؟”

سن دیگو مقامات گفت: بار است که در یک مقاله بررسی بیش از 700 مرگ و میر تبدیل شده تا هیچ یک ملاقات کرد که دولت نوشته شده معیار — مرگ و میر ناشی از دسامبر. 17 مارس 16 و با نشانه هایی از نارسایی تنفسی و تب یا سرفه و یا شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 یا مسافرت های بین المللی.

San Mateo County, بخشی از دره سیلیکون خانه به کالیفرنیا اولین COVID-19 موارد شناسایی یک مظنون مرگ است.

با توجه به آژانس ایمیل یک شهرستان آسیب شناس بررسی فریزر برای بافت برای ارسال به CDC و کشف نمونه شده بود “پرتاب” همراه با بافت از هر کس دیگری که فوت قبل از مارس 11.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>