Op-Ed: کنگره نیاز به خیال یک خانه دائمی

در سابق کار به عنوان یک کنگره به نمایندگی کلرادو 6th, منطقه, من تا به حال افتخار به مصاحبه با برخی از دولت ما را بالا دبیرستان داوطلبان برای ورود به ایالات متحده نیروی هوایی ارتش و نیروی دریایی آکادمی.

من هرگز فراموش نکنید که یک جوان که به خصوص قابل توجه بود و می خواستم برای رفتن به آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس مریلند. علاوه بر داشتن یک میل سوزان برای تغییر جهان او به نظر می رسید مانند یک واقعا خوب فرد است.

اما او مستند نشده. مهم نبود که او به اینجا آمد از مکزیک زمانی که او یک سال و صرف دوازده سال در مدرسه آمریکایی سیستم. مهم نبود که او در بالای کلاس خود بود و یک لیست قابل توجه از مدرسه و فعالیت های اجتماعی.او فاقد شرایط لازم برای شرکت در یک آکادمی نظامی و خدمت به کشور.

این نمونه یکی از بیش از 26,000 خیال در کلرادو که به ایالات متحده آمد زمانی که آنها کودکان بودند و زندگی شده اند طاقت فرسا در یک سرزمین بدون مرد همیشه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بیش از دو سال پیش که او برچیدن برنامه عمل معوق برای ورود دوران کودکی شناخته شده به عنوان DACA که به طور موقت آنها را از وضعیت حقوقی. بدون آن آنها می تواند واجد شرایط برای اخراج.

در عین حال این هفته, من را تشویق کرد که دیوان عالی ایالات متحده درست توسط گذارم IF و حفاظت از حقوق 1.2 میلیون IF-واجد شرایط مهاجران مستند نشده به زندگی بدون ترس و حمایت از خانواده ها و جوامع است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من هم آگاه این تاخیر می تواند موقتی باشد. این momentousness از این تصمیم تأکید نیاز به کنگره در نهایت به گام و با تصویب قانون به آنها یک خانه دائمی و مسیر به شهروندی. نه تنها چنین یک حرکت خوب برای کلرادو آن خواهد ارسال یک پیام است که کشور ما معتقد به عدالت. این افراد جوان را ندارد تصمیم به آمدن به ایالات متحده به طور غیر قانونی زمانی که آنها کودکان بودند و آنها باید برای ادامه به رنج می برند دهه بعد.

در زمان من در کنگره یاد گرفتم که بسیاری از همکاران من از جمله جمهوری خواهان مثل من احساس به همان شیوه من: خیال ارزش دارد همکاران به جامعه است. سراسر کشور 93 درصد از خیال شد در سال 2017. در همین سال آنها پرداخت 4 میلیارد دلار در محلی و ایالتی و فدرال مالیات است. آنها را پر کنید بحرانی کمبود در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, مهندسی نرم افزار و حسابداری. در سراسر کشور 62,600 خیال هستند در خط مقدم مراقبت از بیماران در طول COVID-19 همه گیر وجود دارد بیش از 11,000 ثبت نام و پرستاران حرفه ای بیش از 9,300 دستیاران پزشکی و بیش از 5800 دستیاران پرستاری با توجه به اقتصاد آمریکا.

به عنوان شهردار شفق قطبی است متنوع ترین شهر, من اغلب می شنویم که چگونه اثرات مهاجرت ساکنان’ زندگی. با ما بزرگ, مکزیکی, السالوادور, اتیوپی و کره ای مهاجر حضور آن را غیر معمول نیست برای دیدار با خانواده های مخلوط, وضعیت: شما دو تا خواهر و برادر فقط در یک یا دو سال از هم جدا در سن اما تنها یکی است که یک شهروند آمریکایی. این بچه ها باید رو به رشد اما دریمر متفاوتی از هویت و زندگی — همه به دلیل مهاجرت و فنی. بسیاری از زندگی با اضطراب مزمن مرکب توسط این واقعیت است که آنها نمی واجد شرایط برای کمک های مالی در کلرادو به دنبال تحصیلات دانشگاهی.

خیال نیاز همان فرصت ها به عنوان برادران و خواهران خود و همسالان برای رسیدن به پتانسیل خود را. کلرادو و نیازهای خود را استعداد و شور و شوق. با توجه به این که خیال شروع کسب و کار در نرخ بالاتر از بومی آمریکایی ها ما نمی توانیم به از دست دادن آنها را به خصوص در زمان بی ثباتی اقتصادی. آنها را می توان در موج بعدی از دولت ما را به کارآفرینان و ایجاد بسیار مورد نیاز شغل.

ما نباید قرار داده و خیال در رحمت از دادگاه. کنگره نیاز به انجام کار خود را و با تصویب قانون است که اجازه می دهد تا خیال به از بین بردن ریشه های که در آن آنها متعلق به ساکنان و باید از این فرصت برای تبدیل شدن به شهروندان آمریکایی است. آنها سزاوار چیزی کمتر.

مایک کافمن است که شهردار از شفق قطبی و یک نماینده سابق آمریکا از کلرادو 6 منطقه.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید پاسخ به این قطعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>