بازی یکنوع بازی شبیه لوتو برای جوایز با کلرادو رستوران اتحادیه

این آخر هفته علائم رسمی آغاز تابستان و رستوران ها و کافه ها در حال شمارش را بر شما به بیرون آمدن و گرفتن برخی از گراب quaff برخی از کوکتل و برخی از سرگرم کننده در تابستان — این که آیا شما انتخاب می کنید برای انجام این کار در یک فاصله امن از طریق takeout و تحویل سفارشات و یا ضربه یکی از دنور به تازگی گسترش یافته پتیس برای برخی از فضای باز ناهار خوری. کلرادو انجمن رستوران و کلرادو گردشگری اداره می خواهید به شما پاداش برای کمک به صنعت مهمان نوازی از طریق یک زمان دشوار — با یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و شانس در جوایز.

Play Bingo for Prizes With the Colorado Restaurant Assocationگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از کلرادو انجمن رستوران

کلرادو رستوران تابستان یکنوع بازی شبیه لوتو ارائه می دهد چهار های مختلف آنلاین کارت — کلاسیک غذاهای بیرونبر به کمک کردن Mocktail و خانواده سبک — بنابراین شما می توانید رکورد خود را در نوار و رستوران خرید و ثبت نام را به نفع خود کارت هدیه و جوایز دیگر. چاپ کارت و یا استفاده از Instagram نسخه به پیگیری پیشرفت خود را در هر زمان شما را پر کنید در یک مربع ارسال آن را در Instagram به همراه یک عکس برای نشان دادن که در آن شما بازدید و یا آنچه شما می خوردند. برچسب آن را با @corestaurants, #corestaurantbingo و یک برچسب یا اشاره ای به ایجاد که در آن شما را, مواد غذایی و نوشیدنی و شما وارد شود به صورت هفتگی جایزه طراحی از شرکت از طریق سپتامبر 21. تکمیل یک ردیف برای یکنوع بازی شبیه لوتو و ارسال اطلاعات مشابه به علاوه #یکنوع بازی شبیه لوتو و شما ثبت نام برای یک جایزه بزرگ; آیا همان چیزی که برای یک #خاموشی و کسب پنج جایزه بزرگ نوشته است.

همه قوانین و جوایز ذکر شده در کلرادو رستوران یکنوع بازی شبیه لوتو سایت اما برخی از جوایز: جایزه بزرگ شامل بسته های تعطیلات به گلنوود اسپرینگز و آلاموسا; نقاشی برگزار خواهد شد در جولای 3, اوت 7 سپتامبر 4 و سپتامبر 22. هفتگی جوایز شامل رستوران کارت های هدیه یتی کولر و دنده.

سفارش یک وعده غذایی خانواده کیت از رستوران های مورد علاقه خود را گرفتن کوکتل برای رفتن و یا ناهار خوری در یک تازگی گسترش یافته پاسیو تمام خواهد شد کمک به شما در پر کردن خود را از کارت یکنوع بازی شبیه لوتو. بنابراین سالم ماندن, ماسک, احترام سلامت و ایمنی خود را همکار Coloradans — و آن را تمام انجام در حالی که با بهره گیری از بهترین دولت ها رستوران ها و کافه ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>