خواننده: C&C می تواند باید منتظر مانند هر کس دیگری

در روز مادر, C&C صبحانه و کره ای آشپزخانه سرپیچی از قوانین و باز برای صبحانه جلب توجه ملی و…خشم فرماندار Jared پلیس.

اما در روز پدر, قلعه راک رستوران بازگشته است در کسب و کار و دولت را زینت های خوب. رستوران بازگشایی در این هفته با برکت Tri-County Health Department مجوز آن دوباره بازسازی شد.

خوانندگان هنوز جویدن بیش از شش هفته حماسه. می گوید: اندرو:

این کل چیزی بود که چیزی بیش از یک شیرین کاری روابط عمومی توسط C&C و بازگشایی دیوانه. آنها عمدا باز در روز مادر دانستن است که هیچ رستوران خواهد به رقابت با آنها قمار علیه بهداشت عمومی به منظور. پرتاب کتاب به سوی آنها.

این بازگشایی مردم هستند یک دسته گوسفند در حال استفاده توسط شرکت های بزرگ خود را اربابان. بره به کشتار.

شمارنده روم:

برای آنها خوب! این است که یک کشور آزاد است. اگر شما احساس نمی امن, شما لازم نیست برای رفتن در. ساده است. وجود دارد مقدار زیادی از مردم در ترس زندگی می کنند که می خواهند برای لذت بردن از زندگی عادی دوباره. سالم ماندن مردمی!

نشان می دهد ارین:

این به طور کامل غیر مسئولانه در صاحبان’ بخش. من در یک بیمارستان شلوغ و مراقبت از بیماران که مبتلا به این ویروس است. آنها سزاوار مجازات آنها دریافت کرده است. من کاملا مثبت و اگر یک عضو خانواده ایشان بود رفتن را از طریق آنچه که مردم دیگر در حال رفتن را از طریق آنها نبوده است پس غفلت است.

پاسخ KJ:

من خوب اجازه دادن به هر یک رستوران باز و در خدمت به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حمل بیمه و مایل به قبول مسئولیت برای هر مشتری و یا کارمند می شود که بیمار از خوردن و یا کار وجود دارد. اجازه دعاوی آغاز خواهد شد.

نظرات Jazminne:

صادقانه می تواند آنها را منتظر مانند هر کس دیگری. اگر آنها ندارد مردم سفارش مواد غذایی خود را برای رفتن و سپس مواد غذایی خود را احتمالا هیچ خوب برای شروع با. خانواده من صاحب یک رستوران و آنها را بزرگ در طول تعطیل بود چرا که آنها یک پایه مشتری وفادار…این چیزی بدیهی است که مردم ندارد. تنها دلیل آنها را به یک جمعیت است که آنها ساخته شده در اخبار???

و اریک آمده است:

همه رفتار می کنند! ما نمی خواهیم به این پیچ ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در اینجا چگونه وکیل سفت Corporon توضیح می دهد که C&C را در روز واقعه:

“آنها به این نتیجه رسیده بود که آنها را به از دست دادن کسب و کار خود را” Corporon توضیح می دهد. “آن را امن تامین مالی است که می تواند با قرار دادن خانه خود را و هر چیز دیگری در معرض خطر اگر آنها باز نمی شود — بنابراین آنها انجام داد. آنها چیزی را در رسانه های اجتماعی اجازه دهید به مردمی می دانم که به اندازه کافی به اندازه کافی بود اما آنها تا به حال هیچ ایده صدها نفر از مردم رفتن به نشان می دهد تا. آنها تا به حال مجموعه این محل در داخل با جداول جدا شده و چیزهایی مانند آن است و آنها تا به حال پاسیو در فضای باز, اما آنها mobbed. آنها تا به حال هیچ ایده آنها راه اندازی می شود به رسانه ها مقدم است.” اندازه ازدحام شد تا قریب به اتفاق او می افزاید که در یک نقطه خاص از Arellanos “انداخت فقط دست خود را بالا و گفت:” اجازه دهید ما چیزی.'”

خود نکته بعدی: شکایت در دادگاه فدرال با این استدلال که دولت تجاوز هنگامی که آن را تعطیل رستوران.

چه چیزی شما فکر می کنم که C&D حماسه? چگونه رستوران ها انجام می دهند به طور کلی ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de