حاکم populists نگاه مجموعه ای به نفع صربستان رای در میان همه گیر

بلگراد صربستان (AP) — صربستان حاکم populists نگاه به مجموعه خود را سفت نگه دارید و بر روی قدرت یکشنبه در انتخابات پارلمانی برگزار شد و با وجود نگرانی از شیوع کروناویروس در کشور بالکان و بخشی از تحریم توسط مخالفان.

نزدیک به 6.6 میلیون رای دهنده واجد شرایط بودند به بازیگران برگه های رای برای صربستان 250 عضو مجلس و مقامات محلی در اول ملی رای در اروپا در میان شیوع ویروس. انتخابات — در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاد اما به دلیل همه گیر می آید به عنوان صربستان است که هنوز گزارش ده ها تن از موارد جدید روزانه پس از به طور کامل آرامش بخش سخت خود را مستند به قوانین.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic را صربی مترقی حزب به نظر می رسد مجموعه ای برای یک پیروزی رو به چالش کمی از تقسیم کرد.

مخالفان می گویند که به دلیل Vucic است که به طور رسمی در حال اجرا نیست در این رای تحت سلطه است این کمپین در رسانه های جریان اصلی است که او کنترل محکوم و مسخره کردن منتقدان خود را. او همچنین اعلام کرد سوء استفاده خود را رسمی و تشریفاتی قدرت با در نظر گرفتن نقش رهبری در مبارزه است.

“طی چهار سال گذشته, ما واقعا به ما بیشترین بنابراین من امیدوارم که امروز صربی رای دهندگان خواهد آمد و تایید می کنند که آنها راضی هستند و کار ما” صربی نخست وزیر آنا Brnabic گفت: در یک ایستگاه رای گیری در بلگراد. “من امیدوارم که مردم را امروز به خود اعتماد به رئیس جمهور Aleksandar Vucic و تیم خود را.”

با استناد به عدم آزاد و عادلانه شرایط و خطر برای سلامت عمومی چندین اصلی گروه های مخالف هستند تحریم انتخابات. اما تعدادی از احزاب کوچکتر تصمیم گرفته اند به اجرا گفت: تحریم تنها حاشیه در حال حاضر به حاشیه رانده شده مخالف است.

مقامات بهداشتی ارائه شده ماسک صورت و دستکش و عفونی در مراکز رای دهی.

سابق شدید ملی Vucic به طور خلاصه به عنوان وزیر اطلاعات در دولت از اواخر قدرتمند سال میلوسویچ در طول 1990s جنگ در بالکان. در حالی که Vucic در حال حاضر می گوید که او به دنبال اتحادیه اروپا برای ورود صربستان منتقدان هشدار می دهند که آزادی های دموکراتیک را فرسوده پس از حزب خود به قدرت رسید در سال 2012.

به استبدادی از سوی رئیس جمهوری هواداران خود برای رای دادن در تعداد زیادی به قوی دستور به صورت بین المللی به واسطه مذاکرات صلح در آینده صربستان مبارکه سابق استان کوزوو.

ایالات متحده-میانجیگری کوزوو با صربستان اجلاس به او برگزار شد در واشنگتن در ژوئن 27, در حالی که مقامات اتحادیه اروپا اعلام کرده اند برنامه ای برای راه اندازی مجدد بروکسل واسطه مذاکرات است.

صربستان خودداری کرده است به رسمیت شناختن و حمایت غرب از استقلال کوزوو و حمایت روسیه و چین در اختلاف است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>