او شده است در کنار او برای سال ها. در حال حاضر یک L. A. عضو شورای همسر ارقام در FBI پروب

برای سال Richelle Huizar ایستاده بود توسط شوهرش, خوزه Huizar به عنوان سیاسی خود را ستاره افزایش یافت.

او با گیر لس آنجلس عضو شورای شهر در سال 2013 زمانی که او اعتراف به داشتن رابطه خارج از ازدواج با یک مشاور. او بشاش در انتخاب مجدد حزب دو سال بعد. و او به عنوان یک مدعی قوی به جای او در شورای شهر هنگامی که او رسیده مدت خود را محدود می کند.

سپس ماموران اف بی آی فرود در خانه خود و برنامه های سیاسی در هم شکسته شد.

در حال حاضر به عنوان یک تحقیقات فدرال از شهر سالن فساد صفر در, عضو شورای, براده توسط دادستان بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا Richelle Huizar می تواند به نام شهادت در مورد هدف قرار دادن ،

تبلیغات

دادستان فدرال گذاشته اند یک ویرانگر سری از اتهامات علیه عضو شورای Huizar به تصویر کشیدن او را در دادگاه براده به عنوان رئیس یک طرح جنایی استفاده می شود که رشوه و دیگر تاکتیک های غیر قانونی به غنی سازی خود و حفظ قدرت را در دستان خود. Richelle Huizar به نظر می رسد بارها و بارها در آن براده اما آیا او می دانست که از هر گونه فعالیت های جنایی مشخص نیست.

چهار نفر توافق کرده اند که به اعتراف به گناه تا کنون در پرداخت-به-بازی بازی بررسی است. اگر چه دادستان نیست نام خوزه Huizar و یا همسر خود را در آن درخواست موافقت نامه های متعدد جزئیات در آن براده و همراه با اسناد و روشن است که این عضو شورای است که در قلب پرس و جو.

همان کسانی که براده نشان می دهد که محققان بوده است مستند Richelle Huizar فعالیت های از جمله او سپرده های بانکی و حضور در جلسه به بحث مشاوره توافق دادستان که بعدا مشخص می شود در مورد درخواست به عنوان یک “غیر مستقیم رشوه.”

بازرسان فدرال گفته اند که آیا آنها فکر می کنم Richelle Huizar می دانستند که ادعا تنظیم شد رشوه. بر خلاف خود او بوده است نه به عنوان یک عضو از “جنایی سازمانی” در توصیف خود براده.

تبلیغات

نه Huizar و نه همسر او دستگیر شده اند و یا عمومی متهم شده است. وکیل الهام بل که به نمایندگی از Richelle Huizar کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد این پرونده گفته خود مشتری است “نه راحت صحبت کردن علنی در این مرحله است.”

وکلای خوزه Huizar کاهش یافته است به نظر.

Richelle Huizar شناسایی شده است در براده تنها به عنوان “نسبی-1” — ناشناس نسبی عضو شورای که مشغول به کار برای یک شرکت حقوقی و به عنوان یک دبیرستان جمع آوری کمک که راه اندازی یک کمپین در ماه سپتامبر سال 2018 به موفقیت او است. کسانی که زندگینامه جزئیات همه مطابقت با Richelle Huizar.

Los Angeles City Council member Jose Huizar speaks during a council meeting on June 16, 2015.

لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar در حال سخنرانی در جلسه شورای ژوئن 16, 2015.

(کتی Falkenberg / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

محققان به تصویر کشیده نسبی-1 به عنوان درگیر شدن در بحث و گفتگو در مورد مشاوره توافق مربوط به L. A. مبتنی بر املاک و مستغلات مشاور و ناشناس از همکاران عضو شورای. در فدرال براده آنها مشخص مشاور پرداخت به عنوان یک “غیر مستقیم رشوه” از یک هتل دهنده به شورای ارائه شده در ازای کمک به افزایش بالا و پروژه.

مشاوره توافق منجر به پرداخت $11,000 هر ماه به ناشناس وابسته Huizar با توجه به یک معامله بین دادستان و جورج چیانگ یک مشاور املاک که موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به اتهام اخاذی با تهدید.

با توجه به براده Huizar گفت: چینگ که همسر خود را می تواند درگیر در تنظیم قرارداد. Richelle Huizar ملاقات با توسعه نسبی در پاسادنا کافه به بحث در مورد آرایش پیچیده ای با توجه به روایت گذاشته شده توسط دادستان.

تبلیغات

براده در این مورد نیز توصیف تکرار سفرهای توسط Richelle Huizar در سال 2016 به بانک که در آن او سپرده نقدی در مقدار تا 1000 $در حساب خود را. در چندین نمونه رسوبات آن ساخته شد در اطراف این زمان است که پرداخت ماهانه ساخته شد که در مشاوره معامله براده گفت.

محققان به تصویر کشیده Richelle Huizar کوتاه عمر شورای مبارزات انتخاباتی به عنوان یکی دیگر از مولفه های این طرح جنایی. با گرفتن Richelle Huizar منتخب های شورای و همکاران خود را امیدوار به حفظ قدرت سیاسی خود را بیش از املاک و مستغلات پروژه های حصول اطمینان از آنها ادامه خواهد داد, دریافت, نقدی, رشوه و دیگر مزایای مالی از توسعه دهندگان در این منطقه با توجه به براده.

دادستان ها ادعا می کنند که این عضو شورای و همکاران خود را بارها و بارها تحت فشار توسعه دهندگان را به یک عمل سیاسی کمیته حمایت از Richelle Huizar شورا پیشنهاد در ازای “مطلوب درمان” از پروژه های خود را در تالار شهر.

عضو شورای Huizar گفته به دنبال $تا 100000 سهم از یک توسعه دهنده املاک و مستغلات برای کمک به همسر خود را از نامزدی در ازای کمک به پروژه خود را با توجه به جزئیات در براده. او دستیار جورج اسپرزا گفت: در یک تماس تلفنی که عضو شورای رفتن به “strong-arm همه” با توجه به دادستان.

تبلیغات

این عضو شورای نیز تشویق توسعه دهندگان به استخدام شرکت حقوقی که در آن Richelle Huizar پرداخت شد حدود 5000 $در هر ماه محققان گفت.

در حال انجام تحقیقات فدرال در حال حاضر منجر به تقاضای معاملات از اسپرزا, چیانگ سیاسی, جمع آوری کمک های جاستین Jangwoo کیم سابق و عضو شورای شهر Mitchell انگلند. همه توافق کرده اند که به اعتراف به گناه و فدرال براده باید اشاره کرد که بیشتر به آمده است.

ماموران اف بی آی نیز دنبال شده است و به دیگر اعضای Huizar خانواده است. در یک سال 2018 جستجو در حکم آنها به دنبال سوابق بانکی برای Huizar مادر و برادر. نه بازداشت شده است یا علنا متهم با هر گونه جرایم است.

::

تبلیغات

خوزه Huizar همسرش را برجسته بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را برای سال. مبارزات انتخاباتی خود mailers باید عکس های این زوج در روز عروسی خود را با فرزندان خود در مقابل یک درخت کریسمس و نما با هم در یک کدو تنبل هالووین پچ. این زوج دارای چهار فرزند — دو دختر و یک پسر.

در سال 2017, شهردار اریک Garcetti انتخاب او برای خدمت در شهرستان های کمیسیون متمرکز در مسائل زنان. هنگامی که او منصوب شده بود Councilwoman Nury مارتینز ستایش خود را به عنوان یک “جنگنده یک قهرمان و یک جنگجو” به نمایندگی از کودکان خواستار یک “دوست خوب.”

“من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی که تا به حال گفت: هر چیزی بد در مورد Richelle گفت:” ساموئل Robles, مدیر سابق اسقف مرا Salesian دبیرستان که در آن Richelle Huizar کار کرده و از سال 2012 تا 2016. “بر خلاف همه چیز من تا کنون شنیده ام مثبت بود — او را به خوبی او هوشمند است. همه او را دوست داشت.”

Richelle Huizar به پایان رسید او شورای کمپین در ماه نوامبر 2018 هفته پس از ماموران FBI جستجو Huizars’ خانه و عضو شورای دفاتر.

تبلیغات

پس از آن از دستیاران سابق به شورای داشتند همچنین شکایت وی از سوی مامورین که کارکنان دستور داده شد به کار بر روی Richelle Huizar شورا پیشنهاد در شهر زمان. آنها همچنین گفته بودند وظیفه چیدن کودکان خود را از مدرسه جمع آوری پول برای این دبیرستان که در آن او به عنوان یک پرداخت می شود, جمع آوری کمک و حتی در حال حرکت ماشین خود را برای جلوگیری از بلیط پارکینگ در خیابان جارو روز.

این عضو شورای تکذیب اتهامات آنها. چند ادعا می کند در آن دسته از دعاوی از جمله اتهامات در مورد مبارزات انتخاباتی در شهرستان زمان شده اند را رد کرد و گفت: لیندا Savitt, Huizar وکیل. (Savitt نشان داده شده است این بار در نامربوط دادخواهی.)

فدرال فساد استعلام نما تنها آخرین آزمون Huizars’ ازدواج. در سال 2013 سابق Huizar دستیار شکایت عضو شورای ادعا او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و انتقام در برابر او برای امتناع خود را پیشرفت.

Huizar رد این اتهامات گفت: به جای آن که او درگیر در یک رضایت طرفین امر — که تا به حال او را مجبور به عذرخواهی از همسر خود. در مورد درخواست سابق Huizar دستیار ادعا شده که یک چینی توسعه دهنده کمک Huizar امن $570,000 پرداخت کارمند در سال 2014 — اجازه می دهد او را به حل و فصل در مورد راز است.

تبلیغات

در سال های اخیر سابق Huizar کارکنان اتهام در دادگاه براده که عضو شورای درگیر در رابطه با یکی دیگر از مشاور. Huizar بارها نام آن اتهامات نادرست است.

::

Richelle Huizar در اصل شناخته شده به عنوان Richelle ریوس رشد در داونی و در ادامه به کسب درجه at UC San Diego و UCLA مدرسه حقوق, با توجه به, بیوگرافی, با ثبت شهرستان. او شروع به دوستیابی خوزه Huizar در حالی که هر دو حقوق دانش آموزان با توجه به سال 2011 در مصاحبه با “سیاسی Sazón با سیلویا Robledo.”

پس از آنها یک زن و شوهر از آنها نقل مکان کرد و به یک “کوچک آپارتمان کوچک” با futon در اتاق نشیمن, عضو شورای گفت Robledo.

تبلیغات

Richelle Huizar شد استخدام برای کار در L. A. کمیسیون در کودکان و جوانان و خانواده های آنها در سال 1996 در نهایت افزایش برای تبدیل شدن به آن دستیار اجرایی مدیر. سال بعد در حالی که ظاهر می شود قبل از اینکه یک شورای کمیته او گفت: تجربیات شخصی خود را — از جمله اینکه به تصویب رسید به عنوان یک کودک رو او را به استفاده از قانون مدرک برای حمایت از کودکان است.

“من بالا بردن سه دختر در اینجا در لس آنجلس پس از من مراقبت عمیقا در مورد وضعیت زنان و دختران” او گفت:. “من در مورد مراقبت از آینده دختران من و دیگر دختران که در خارج وجود دارد در لس آنجلس است.”

Former L.A. City Councilman Mitchell Englander.

سابق L. A. عضو شورای شهر Mitchell انگلند که حاضر به اعتراف به گناه در جریان فدرال فساد بررسی است.

(لس آنجلس تایمز)

سال 2006 خوزه Huizar بود در شورا و خانواده خود زندگی می در بازسازی تقریبا از 3000 فوت مربع استعماری اسپانیا در بیل هایقتس. او را ترک پست خود در این کمیسیون که در آن سال و در سال 2007 امن کار با Vanderford & Ruiz, که در آن او ادامه داد: کار برای بیش از یک دهه است.

تبلیغات

مدیریت همکاران در Vanderford & Ruiz نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در Richelle Huizar که توصیف کرده است خودش را به عنوان یک مشاور برای شرکت حقوقی.

در فدرال فساد درخواست دادستان ها گفته اند که Huizar بارها و بارها تنظیم جلسات به فشار توسعه دهندگان با پروژه های خود را در منطقه به استخدام خود شرکت حقوقی با توجه به جزئیات در پرونده.

یکی از شهرستان سالن لابی است که درگیر در FBI مورد گفت: بار است که خوزه Huizar از او خواست در نشست صبحانه به مراجعه مشتریان بالقوه به Vanderford & Ruiz. در طول این گفتگو Huizar روشن ساخته است که همسر خود را مشغول به کار برای شرکت و بهره مندی از کسب و کار اضافی گفت: لابی که کاهش یافته است به نام به خاطر او مجاز است به بحث نشست.

“من گفت:,” بله, البته من انجام خواهد داد که” این لابی گفت. “وجود دارد هیچ دیگر جواب شما را می دهد یک عضو شورای زمانی که او می پرسد:” آیا می توانم شما ارسال کسب و کار برای من همسر?'”

تبلیغات

این لابی گفت که او در نهایت مراجعه هر کسب و کار به شرکت.

توسط 2012, Richelle Huizar مشغول به کار بود به عنوان یک پرداخت می شود, جمع آوری کمک برای اسقف مرا Salesian دبیرستان مدرسه کاتولیک در بیل هایقتس که شوهرش alma mater. تایمز گزارش داد در سال 2018 است که شرکت با کسب و کار قبل از Huizar بسیاری از آنها را به توسعه دهندگان املاک و مستغلات اهدا بارها و بارها به Salesian در طول چهار سال است که همسرش شاغل بوده و توسط مدرسه.

Huizar بارها و بارها بینی کمک های مالی با توجه به اسناد و مدارک و سابق کارکنان.

تبلیغات

Salesian بالا تبدیل به یک نقطه چسبیده با برخی از Huizar دستیاران. در یک طرح دعوی در دادگاه یکی از دستیاران سابق متهم عضو شورای نادرست از تخصیص کارکنان به کار بر روی Salesian را سالانه جمع آوری کمک.

حقوقی و کارشناسان دولت گفت: این امر می تواند سوال برانگیز برای یک انتخاب رسمی به استفاده از کارکنان دفتر برای جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه است که به کار خود به عنوان یک جمع آوری کمک.

خوزه Huizar رد بسیاری از اتهامات در پرونده های حقوقی و گفت: در سال 2018 است که آنها بخشی از یک حمله هماهنگ توسط کارمندان سابق که همان وکیل. ترنس جونز یک وکیل برای هر دو دستیاران گفت: مذاکره یک پیشنهاد از $200,000 حل و فصل در آن موارد.

بار نویسنده کارکنان جوئل روبین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>