تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه برگ 1 کشته و 1 مجروح

سیاتل (AP) — قبل از سحر تیراندازی در یک پارک در سیاتل منطقه اعتراض به کشته شدن یک جوان 19 ساله و زخمی و یک نفر دیگر مقامات میگویند.

تیراندازی رخ داده و در حدود 2:30 صبح در منطقه ای در نزدیکی شهر مرکز شهر است که به عنوان شناخته شده ریز ریز کردن که مخفف “کاپیتول هیل اشغال اعتراض” به پلیس گفت:.

افسران در پاسخ به تیراندازی ابتدا تا به حال مشکل گرفتن به صحنه زیرا آنها “بودند ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” به پلیس گفت: در وبلاگ خود.

دو مرد با زخم گلوله وارد شده در یک وسیله نقلیه خصوصی در Harborview Medical Center در حدود ساعت 3 صبح گفت: بیمارستان سخنگوی سوزان گرگ. 19 ساله فوت کرد و فرد دیگری بود که در شرایط بحرانی در واحد مراقبت های ویژه.

مشکوک یا مظنون به فرار و محققان تا به حال هیچ شرح تیرانداز و یا بورس از صبح روز شنبه کشته شده است.

“قتل کارآگاهان پاسخ داده و در حال انجام یک تحقیق کامل با وجود چالش های ارائه شده توسط شرایط” پلیس گفت:.

محققان بودند بررسی عمومی-منبع تصویری و بدن-دوربین تصویری برای سرنخ پلیس سیاتل Sgt. لورن Truscott گفت سیاتل تایمز.

ریز ریز کردن منطقه است منطقه ای که در آن معترضان محاصره چند بلوک در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در سیاتل کاپیتول هیل محله پس تظاهرات علیه خشونت های پلیس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس چند هفته پیش.

پلیس سیاتل تا حد زیادی عقب نشینی از این منطقه پس از درگیری با معترضان به پایان رسید و با مردم پرتاب چیزهایی در پلیس و پلیس کشتار با گاز اشک آور مردم و با استفاده از دیگر کنترل جمعیت مهمات. معترضان و دیگران گفته اند پلیس overreacted. مقامات شهرستان را گفت: آنها هنوز هم در برقراری ارتباط با رهبران اعتراض که متعهد به حفظ صلح در منطقه است.

صحنه در اعتراض به منطقه آرام بود شنبه صبح ساعت پس از تیراندازی. مردم تحت فشار قرار دادند کالسکه و دیگر بازدید کنندگان آسیاب در مورد سرد ابری, آب و هوا, گرفتن عکس از خود با ریز ریز کردن نشانه. اعتراض سازمان برگزار شد جلسه به بحث در مورد صبح زود رفتند.

منطقه کشیده شده است ادامه داد: خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او توییتهایی دربارهی احتمالا ارسال در ارتش شده اند ملاقات با محکومیت از سیاتل شهردار جنی Durkan و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هر دو حزب دموکرات.

در مورد تیراندازی روز شنبه, Inslee گفت: “ما نیاز به یک راه برای جامعه به یک راه برای صحبت می کنند و برای پلیس و آتش خدمات ارائه می شود.”

Inslee افزود: “یک راه یا دیگری ما بدیهی است که نیاز به ارائه یک راه برای حفاظت از مردم و یک ضرورت است.”

___

AP عکاس تد وارن کمک از سیاتل.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de