آخرین: پاکستان به بازگشایی مرز با افغانستان

پکن — مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه در کشور همسایه استان هبی.

آنها می گویند 2.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر تا به حال کاسته کنترل در سفر و کسب و کار به عنوان موارد جدید کاهش یافت. اما مانیتورینگ و برخی محدودیت های دیگر شده اند reimposed پس از پرش های اخیر در عفونت.

پکن کمیسیون بهداشت به هیچ جزئیات که در آن آخرین موارد ممکن است سرچشمه گرفته است. چینی پایتخت بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار بسته شد 13 ژوئن پس از ده ها تن از افرادی که در آنجا کار می کرد آزمایش مثبت است.

آژانس مسئول مینگ مقبره یک سایت توریست غربی پکن گفت: مناطق داخلی بسته خواهد شد به عنوان یک احتیاط ایمنی. بازدید کنندگان مجاز در مناطق اما ملزم به پوشیدن ماسک و برای بررسی تب.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— تولسا آرنا میزبان هزاران نفر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان تجمع ویروس ترس

— مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ما آهسته ویروس تست برای جلوگیری از بد آمار

— داوطلب sleuths پیگیری کردن هاوایی قرنطینه scofflaws

— زیمبابوه وزیر بهداشت به نظر می رسد در دادگاه به صورت اتهامات غیر قانونی اعطای چند میلیون دلار قرارداد برای COVID-19 لوازم پزشکی به سایه شرکت به فروش می رسد که دولت $28 ماسک و مواد دیگر در قیمت های متورم.

— سروان. برت E. Crozier نمی تواند کار خود را به عنوان کاپیتان از ناو یو اس اس تئودور روزولت. نیروی دریایی شده است را تایید کرد شلیک از ناو هواپیمابر کاپیتان خواست که سریعتر اقدام به حفاظت از خدمه خود را از شیوع کروناویروس.

— پاپ فرانسیس به استقبال پزشکان و پرستاران از coronavirus زده منطقه لومباردی به واتیکان برای تشکر از آنها را برای خود کار فداکارانه و “قهرمانانه” قربانی.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

سئول کره جنوبی — کره جنوبی همچنان به مبارزه برای مهار یک تجدید حیات در coronavirus است که دیده می شود برخی از این کشور به سختی به دست همه گیر دستاوردهای پاک شده از اجتماعی فاصله قوانین کاسته شد در اواسط ماه آوریل است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 48 جدید COVID-19 موارد جمعه آوردن ملی caseload به 12,421 عفونت با 280 مرگ و میر.

آژانس می گوید: 24 از موارد جدید در سئول در منطقه است و مرکز این کشور شیوع از اواخر ماه مه. ده از موارد جدید حال از مرکزی شهرستان دأجئون نشان می دهد این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده تر.

برخی از کارشناسان می گویند این کشور باید reimpose قوی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل اما مقامات تمایلی به انجام این کار ترس از صدمه زدن به یک اقتصاد در حال حاضر شکننده.

___

TULSA, Okla. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است, پیشنهاد برای طرفداران که او گفته است که اعضای دولت به کاهش نرخ coronavirus تست در ایالات متحده است.

صحبت کردن در یک کمپین تجمع شنبه شب در اوکلاهما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر. او همچنین گفت: جمعیت که بیشتر تست منجر به پیدا کردن بیشتر موارد افرادی که تست مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا.”

___

TULSA, Okla.— تیم از مردم با پوشیدن عینک و ماسک و دستکش و لباس آبی بررسی درجه حرارت از کسانی که از ورود به منطقه ای که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به برگزاری یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما..

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال متعهد به انجام حرارت چک به عنوان تجمع را برانگیخت وارد شده و به ارائه ماسک صورت. برخی از مردم ورود عینک ماسک در حالی که خود را در درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت و با دستی دماسنج که به نظر می رسد به لمس پوست است.

اوکلاهما را در بخش بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد 331 جدید ویروس موارد را به کل تعداد موارد تایید شده به 10,037 با 368 مرگ و میر به علت COVID-19. تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست.

Tulsa County هر دو بیشتر مورد تأیید و ویروس های مربوط به مرگ و میر در اوکلاهما. مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در یک 19,000-صندلی های داخل سالن آرنا در شهر تولسا.

Tulsa وزارت بهداشت مدیر بروس دارت گفته بود او را دوست دارند برای دیدن این تجمع به تعویق افتاد اشاره کرد که بزرگ داخل سالن اجتماعات هستند تا حدی مقصر اخیر گسترش ویروس در تولسا و Tulsa County است.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی اعلام کرده است نزدیک به 5000 جدید کروناویروس موارد جدید رکورد روزانه.

این کشور ثبت کرده است و در مجموع 92,000 تایید موارد به عنوان روز است که حدود 30 درصد از تمام موارد در سراسر قاره آفریقا است. بیش از نیمی از آفریقای جنوبی موارد در کیپ غربی استان و در مرکز شهر کیپ تاون.

اما بیش از یک پنجم در Gauteng استان به قطب اقتصادی ژوهانسبورگ و به آفریقای جنوبی پرتوریا پایتخت.

حتی به عنوان موارد افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa این هفته اعلام کرد یک شل شدن بیشتر از چیزی که بود یکی از دقیقترین مستندات.

قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران در میان آخرین کسب و کار به بالا و در حال اجرا دوباره به آفریقای جنوبی احساس درد همه گیر اقتصادی تاثیر است.

___

آتن — یونان گزارش یک مرگ از coronavirus در حالی که کوچک کشور همسایه از شمال مقدونیه رسیده جدید رکورد روزانه با 11 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

مرگ آورده شمال مقدونیه و میر در این بیماری همه گیر به 233 و تایید موارد به 5,005 از شنبه. عفونت شروع به صعود وجود دارد در اوایل این ماه پس از مقامات برداشته جنبش محدودیت به پایان رسید و یک حکومت نظامی.

وزیر بهداشت Venko Filipce گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که موارد در حال افزایش است چرا که ساکنان نادیده گرفته و توصیه هایی برای جلوگیری از جمع های خانوادگی به پوشیدن ماسک و برای حفظ فاصله اجتماعی.

در یونان, مقامات اعلام کرد 19 جدید تایید موارد جدید شنبه از یک روز پیش از آن. این کشور در مجموع تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 3,254 با 190 مرگ و میر.

مقامات یونانی گفت: متوسط سن هر کس که تست مثبت است 48 و 76 برای کسانی که درگذشت.

___

مادرید — اسپانیا از دولت این است که رها کردن این کشور در 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بازدید کنندگان که شهروندان کشورهایی که در اروپا و منطقه شنگن منطقه خواهد شد و اجازه داده شود تا آزادانه وارد کنید.

اسپانیایی وزیر خارجه Arancha گنزالز Laya گفته بی بی سی گفت: “ما در حال انجام این کار خارج از احترام به 400,000 شهروندان بریتانیا که یک دوم اقامت در اسپانیا است.”

گنزالز Laya می گوید او امیدوار است دولت بریتانیا را نیز رها قرنطینه مورد نیاز برای شهروندان اسپانیایی در سفر به U. K.. حدود 250000 اسپانیایی ها باید از خانه در انگلستان, او گفت:.

اسپانیا در سه ماه وضعیت اضطراری بیش از coronavirus است, پایان روز یکشنبه است که زمانی که مردم از منطقه شنگن کشور اجازه خواهد داشت به اسپانیا بدون نیاز به قرنطینه.

ماسک صورت با این حال هنوز هم اجباری همراه با برخی دیگر از قوانین تصمیم توسط مقامات منطقه ای است.

انگلیسی, مسافران ارائه بخش بزرگی از اسپانیا در بخش گردشگری است که به خصوص ضربه توسط COVID-19 بحران است. انگلستان نبود بخشی از منطقه شنگن حتی قبل از آن در سمت چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>