مغلوب ساختن پیشی جستن outraised توسط بایدن در مه, اما دارای پول نقد در دست لبه

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود outraised توسط جو بایدن در, ممکن است در $74 میلیون گشتند اما او را یک مزیت قابل ملاحظه در پول نقد در دست presumptive دموکراتیک نامزد.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش است که شامل جمع آوری کمک های مردمی توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه در روز شنبه گزارش داد که کل روز پس از بایدن و دموکرات ها گفت: آنها تا به حال انباشته حدود 81 میلیون در ماه گذشته برای خود کاخ سفید را پیشنهاد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش داشتن $265 میلیون دلار در این بانک در پایان ممکن است. بایدن بخشی از گزارش با داشتن بیش از $82 میلیون در همان نقطه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین این هفته اعلام کرد که آن را مطرح 14 میلیون دلار یکشنبه گذشته بود که رئیس جمهور ،

بایدن روز دوشنبه در آورده 6 میلیون دلار در یک رویداد شامل ماساچوست ایالت الیزابت وارن یک زمانی رقیب برای نامزدی. او برنامه های جمع آوری کمک سهشنبه با رئیس جمهور باراک اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی را آغاز کرده است در مقیاس گسترده ای انتخابات عمومی تبلیغات صرف حدود 24 میلیون در تلویزیون و دیجیتال لکه های ماه گذشته, اما آمده است که رئیس جمهور در هر دو عمومی و خصوصی بررسی شده است و آمار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>