آسیا امروز: 4-بدترین ضربه هند می بیند روستایی ویروس موارد افزایش می یابد

دهلی نو (AP) — هند coronavirus caseload افزایش یافته است به 425,282 به عنوان عفونت افزایش می یابد در مناطق روستایی که کارگران مهاجر فرار شهرستانها عمده بازگشته اند در هفته های اخیر.

هند وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد 14,821 موارد جدید و حدود 300 جدید, مرگ و میر, آوردن تلفات و مرگ و میر به بیش از 13000. کشور ساحلی گوا گزارش اول خود را COVID-19 مرگ است.

هند چهارمین بیشتر متاثر کشور در سطح جهان پس از ایالات متحده, برزیل و روسیه است.

هند دولت برنامه ریزی بدن Niti Aayog می گوید عفونت در حال حاضر پدید آمده در 98 112 کشور فقیرترین مناطق.

دولت هند زد, قطار ویژه به هزاران نفر از کارگران مهاجر به روستاهای آبا و اجدادی خود را در هفته های اخیر.

هنوز حدود 60 درصد از هند به موارد گزارش شده در ایالات متحده در دهلی نو که شامل سرمایه های ملی از دهلی نو; ماهاراشترا خانه به هند سرمایه مالی بمبئی; و تامیل نادو که در آن تولید hub چنای واقع شده است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— رئیس زنجیره ای از داروخانه ها در پکن بوده است و محکوم به 15 سال زندان برای فروش بیش از 500000 تقلبی 3M Corp. ماسک در طول coronavirus اپیدمی, گزارش های خبری روز دوشنبه گفت:. دو نفر که با تبانی با لی دونگ رئیس کانگ Baixin داروخانه نیز محکوم به زندان و Chaoyang District Court, پکن, اخبار و رسانه های دیگر گزارش با استناد به منابع ناشناس. هیچ خبر از دادگاه و تلفن تماس به آن دفتر مطبوعاتی پاسخ داده بودند. لی و متهم Li Yuzhang و لو Hanyi محکوم شدند از خرید جعلی 3M ماسک و دوباره آنها را به فروش به داروخانه ها و یا افراد, گزارش های خبری گفت:. به آنها گفت: همه متهمان را رد اتهامات و گفتند که درخواست تجدید نظر خود را ندارند.

— چین گزارش 18 مورد جدید از coronavirus از جمله نه در پکن و دو همسایه در استان هبی. این اولین بار در بیش از یک هفته است که این تعداد کاهش یافت و به تک رقمی در یک شیوع در چین سرمایه است. قبلا این شهرستان گزارش شده بود بیش از 20 نفر در هر روز به مدت هشت روز مستقیم. تعداد کل موارد از اول تایید شد در ژوئن 11 افزایش به 236. سقوط در اعداد می آید پس از چین تقویت اقدامات برای از بین بردن ویروس در پکن از جمله لغو کلاس های مدرسه و رویدادهای عمومی.

— کره جنوبی گزارش کرده است 17 مورد جدید از COVID-19 اولین بار آن روزانه پرش پایین آمد به در نزدیک به یک ماه است. آن 40 تا 50 نفر در هر روز را افزایش می دهد بیش از دو هفته گذشته رخ داده است به عنوان مردم افزایش فعالیت های عمومی خود را در میان کاسته نگرش اجتماعی فاصله. افزایش وارداتی موارد باعث شده است تا مقامات به توقف ارائه جدید ویزا برای مسافران از پاکستان و بنگلادش است. دوازده از موارد جدید گزارش روز دوشنبه بودند از Seoul metropolitan area.

— مقامات فیلیپین می گویند عربستان سعودی خواسته است مانیل دولت را به خانه باقی مانده از 282 کارگران فیلیپینی, یک بازگشت با تاخیر به دلیل coronavirus محدودیت. کار, منشی, سیلوستر Bello سوم می گوید: پادشاه عربستان سعودی ساخته شده درخواست فوری خود را. کارگران درگذشت عمدتا از بیماری های مختلف از جمله COVID-19 در عربستان سعودی که در آن بیش از 800,000 فیلیپینی کار می کنند. فیلیپین خواسته است که سه روز مهلت تمدید شود و که اجساد حدود 50 فیلیپینی که درگذشت COVID-19 بیماری بود به خاک سپرده شد در عربستان سعودی, Bello گفت. او به آسوشیتدپرس گفت این درخواست به احتمال زیاد اعطا می شود.

— نیوزیلند گزارش دو مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه به عنوان قطره ای از افراد آلوده همچنان وارد در مرز. این کشور از 5 میلیون نفر در حال حاضر نه فعال موارد پس از هیچ در تمام اوایل این ماه. مقامات بهداشتی می گویند همه این موارد شامل افرادی که به تازگی وارد شده و در قرنطینه و هیچ مدرکی وجود ندارد که از جامعه انتقال است. هنوز هم بسیاری از باقی می ماند اضطراب جامعه انتقال می تواند بازگشت به ویژه پس از مقامات بهداشت بستری اشتباه اجازه می دهد مسافران دو به ترک قرنطینه قبل از آنها تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است. هر دو مثبت بودند و در حال حاضر در انزوا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>