آونال اهل بیت است 19th کالیفرنیا زندانی به مرگ پس از عقد قرارداد coronavirus

یک زندانی در طبس, دولت, زندان درگذشت مشکوک COVID-19 عوارض بیش از آخر هفته تبدیل شدن 19 ایالتی کالیفرنیا زندانی به مرگ پس از ابتلا به کوروناویروس.

مرد درگذشت, شنبه در یک بیمارستان گفت: Dana Simas سخنگوی وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. هویت خود را منتشر شد. علت دقیق مرگ او مشخص نشده است هر چند به نظر می رسد مربوط به COVID-19, Simas گفت.

مرگ اولین coronavirus مرتبط با مرگ و میر ثبت شده در آونال زندان ایالتی است که گزارش 928 موارد این ویروس در میان جمعیت آن است. در مجموع 131 زندانیان در حال حاضر برگزار می شود وجود دارد که فعال مورد از این ویروس Simas گفت.

کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج و Chuckawalla دره زندان ایالتی هر گزارش یک زندانی مرگ مرتبط COVID-19. زنان, زندان, ثبت 163 مورد از این ویروس و Chuckawalla گزارش کرده است 1,012 ساخت این سایت از بزرگترین coronavirus شیوع بیماری در زندانها سیستم. حدود 44 درصد از زندانیان وجود دارد که تست مثبت برای ویروس.

تبلیغات

بخش عمده ای از COVID-19 مرگ و میر در زندانها گزارش شده توسط کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن 850 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و 16 فوت کرده اند. 16 مرد درگذشت چهارشنبه Simas گفت.

در مجموع 3,611 زندانیان در کالیفرنیا زندانها باید قرارداد coronavirus پس از همه گیر آغاز شد, با توجه به وزارت اصلاحات است. شیوع در Chuckawalla, طبس, مردان زندان در چین و به زندان زنان در تاج حساب برای نزدیک به 82 درصد از این موارد است.

شیوع بیماری نیز گزارش شده در زندان ایالتی سن کوئنتین که ثبت 240 مورد از این ویروس در زندانها در کالیفرنیا و لوس آنجلس که گزارش 155 و 128 موارد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de