کلرادو معماران و طراحان: ان Sabbah و نانسی Larned

هنرمند تجسمی ان Sabbah و مشاور کسب و کار نانسی Larned به اشتراک گذاشتن یک عشق عمیق برای دنور کلرادو و به عنوان نسل سوم بومی با تمرکز خاص بر جامعه هنر و چشم نسبت به اجرای زنده. به دنبال یک تو رفتگی در دیوار برای پر کردن در شهر ما آنها zeroed در حاشیه تئاتر unvetted, indie در, بازوی عملکرد که در آن خلاقیت اجرا می شود و هر چیزی می رود در یک مقیاس کوچک مرحله: تک گویی یک عمل کمدی shticks و دیگر وصف ناپذیر کار می کنند. نتیجه اولین سالانه دنور حاشیه جشنواره که تبدیل به یک قالب مجازی در زمان COVID-19 آغاز می شود و جریان در ژوئن 25.

چرا دنور نیاز به یک حاشیه در جشنواره? تخته سنگ یکی است فقط تا جاده. یادگیری همه چیز در مورد آن را به عنوان این دو پویا توضیح خود را با پاسخ دادن به کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Vancouver-based Kahlil Ashanti plays 23 different characters over the course of an hour in his award-winning one-man show, Basic Training.

ونکوور-بر اساس Kahlil Ashanti پخش 23 شخصیت های مختلف در طول دوره از یک ساعت خود را در برنده جایزه یک مرد نشان می دهد آموزش های پایه.

حسن نیت ارائه میدهد: Kahlil Ashanti

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

ان Sabbah و نانسی Larned: این فوق العاده الهام بخش برای ایجاد ارتباط با هنرمندان انجام انجام نوآورانه چیز است. که بهترین چیز در مورد دنور حاشیه جشنواره: هر سال دارای بی نهایت امکان. فقط در این سال برای اولین بار ما را به خود جلب طیف عظیمی از کار: اصلی تئاتر, موسیقی, تئاتر, خود ارضایی, عملکرد, تریک, کمدی, رقص, هنرهای سیرک فیزیکی تئاتر عروسکی و تعاملی عملکرد. و با امداد رسانی اولیه ما شنیده از هنرمندان سراسر کشور و در سراسر کشور حتی از کانادا. زیبایی از حاشیه های جشنواره, مفهوم است که آن را جذب هنرمندان انجام اصلی و شجاعانه کار پس از آن همیشه جدید و جالب است.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

سه نوابغ خلاق از دوره های زمانی مختلف. تصویر داشتن آبجو با آریستوفانس شکسپیر و تنسی ویلیامز. یا Michaelangelo پیکاسو و جرجیا اوکیف. گالیله انیشتین و استفان هاوکینگ. در حال حاضر ما می خواهم دعوت James Baldwin, Audre Lorde و آلیشیا Garza چون کار زیادی باید انجام شود.

Local comedy headliner Janae Burris promises laughs in her new solo show, From South Central With Love, which she will perform over Zoom.گسترش

محلی کمدی سرمقاله روزنامه Janae Burris وعده می خندد در انفرادی جدید نشان می دهد از جنوب مرکزی با عشقاست که او را به انجام بیش از زوم.

حسن نیت ارائه میدهد از Janae Burris

آنچه باعث می شود شما فکر می کنم دنور آماده است برای خود حاشیه جشنواره?

بسیاری از شهرستانها عمده در آمریکای شمالی و شهرستانها در بسیاری از کشورهای مختلف حاشیه جشنواره. دنور به سرعت در حال رشد و هنرهای صحنه به طور مداوم در حال تحول است. عملکرد نوآوری در ادامه به ظهور از pop-up theater حوادث به چرخش میکرو تئاتر و یا در مقیاس بزرگ همهجانبه تئاتر است. اخیر NEA مطالعه قرار گرفت دنور برای اولین بار در میان شهرهای ایالات متحده حضور در نرخ برای هر دو هنرهای نمایشی. RiNo و اطراف آن محله در دسترس هستند توسط راه آهن نور عابر پیاده-دوستانه و پر از پتانسیل خلاق سالن که مناسب برای حاشیه عملکرد. ما بدست یک پاسخ بسیار مثبت از همه ما صحبت در RiNo و در حال حاضر تاسیس بزرگ مشارکت با پتانسیل سالن. و قضاوت توسط این غلیان احساسات از برنامه های ما در سال اول هنرمندان محلی نیز آماده برای دنور به خود جنبی جشنواره است.

چه یک چیز دنور (یا کلرادو) می توانید انجام دهید برای کمک به هنر است ؟

کمک های مالی. بیشتر کمک های مالی در دسترس برای هنرمندان مستقل و سازمان های کوچک انجام پروژه های نوآورانه. و فضا. ما باید بیشتر مبتنی بر جامعه فضاهای مشترک برای عملکرد. یک مثال عالی از این RiNo ArtPark در حال توسعه توسط RiNo هنر منطقه در همکاری با شهر دنور کرد که چند منظوره ساختمان برای جامعه استفاده و همچنین عملکرد.

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

ما هر دو دارای ریشه های عمیق در دنور کلرادو و و آن را سخت به تصور کنید که تماس هر جای دیگری “خانه است.” ایده ساخت یک مشارکت پایدار به دنور هنر به صحنه می آید که اتصال قوی به محل.

Denver actors Christopher Robin Donaldson and Maggy Stacy in Donaldson’s original musical Portland Rain.

دنور بازیگران کریستوفر رابین دونالدسون و Maggy استیسی در دونالدسون اصلی موسیقی پورتلند باران.

دانکن پالمر

چه پروژه رویایی خود را?

این است آن! در علاوه بر این به ارائه یک پلت فرم برای یک تن از عملکرد شگفت انگیز, هنر در حال اجرا دنور حاشیه جشنواره فرصتی است برای همکاری با دیگر سازمان های همفکر و ایجاد روابط درون جامعه است. به علاوه به اعتقاد ما همه مزایای از قرار گرفتن در معرض به هنر و جشنواره های سالانه کمک به ساخت جامعه است. ما امیدواریم دنور حاشیه می تواند کمک به این با ساخت این هنر در دسترس بسیاری از مردم و ارائه یک خروجی جدید هنری صداها و آوردن مردم با هم سال به سال به تجربه فکری اجرای زنده.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

ما باید احترام فوق العاده ای برای همه نوازندگان تئاتر, هنر, سازمان, نویسان, فیلم سازان و هنرمندان که در حال ادغام هنر با گفتمان عمومی. ما نیاز به هنر و عملکرد به چالش راه ما از تفکر پل شکاف بین ما ارائه بینش و شفا و ترویج وحدت است. در میان بسیاری از کسانی که در حال انجام این کار هستند کنجکاو کمپانی تئاتر و تئاتر محلی شرکت می باشد.

Rainbow Ruckus features thirteen unique acts and is a collaboration of local Colorado circus artists and musicians.گسترش

رنگین کمان هیاهو ویژگی های سیزده منحصر به فرد عمل می کند و همکاری محلی کلرادو سیرک هنرمندان و نوازندگان.

حسن نیت ارائه میدهد: رنگین کمان ارتش

آنچه را در دستور کار خود در حال حاضر و در سال آینده ؟

ما می خواهم به تولید اضافی هنر برنامه نویسی در طول سال و در حال کار بر روی برخی از ایده ها برای همکاری است. امیدوارم تابستان آینده ما خواهد بود قادر به نگه داشتن دنور حاشیه جشنواره زنده و در فرد است, اما ما همچنین می توانید تصور کنید که یک هیبرید جشنواره ترکیب هر دو در فرد و مجازی عملکرد.

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

با ضربه به هنر صنایع و عملکرد محدودیت با توجه به همه گیر خواهیم دید که بسیاری از نوآوری به مرزهای تئاتر-ساخت: همهجانبه عملکرد است که به خاص در فضای فیزیکی استفاده غیر سنتی عملکرد فضا یا زنده/مجازی ترکیبی عملکرد. نمونه اخیر شامل Catamounts’ خوراک: فرهنگ (مجازی) و کنترل گروه محصولات’ برنامه ریزی شده در-فرد/در-ماشین تجربه عملکرد Cavalcade (متاسفانه لغو شد) و خوش تیپ شیاطین کوچک’ “پروژه شادی بمب” هنر مبتنی بر فعالانه.

اولین سالانه دنور حاشیه جشنواره اجرا می شود آنلاین از 25 ژوئن تا ژوئن 28 توسط livestream عملکرد و/یا جریان فیلم. پذیرش در هر نشان می دهد که 10 دلار (9 دلار هر هزینه بلیط به طور مستقیم می رود به اجرا). کسب اطلاعات بیشتر, ببینید, برنامه کامل و خرید بلیط در denverfringe.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de