کلرادو سمفونی نقش “گریس شگفت انگیز” در دنور گیاهی باغ

حتی به عنوان کلرادو به آرامی بازگشایی, COVID-19 همچنان به loom بیش از دولت است. به منظور علامت این غم انگیز لحظه جشن موسیقی و رسیدن به یک کمی گریس, کلرادو سمفونی همکاری با دنور گیاهی باغ در موسیقی روز 21 ژوئن برای یک جسمی فاصله گرفته alphorn دو نفره از “گریس شگفت انگیز.”

آهنگ پخش شد توسط مدیر شاخ بازیکن Michael تورنتون و متی Eckenhoff در هنوز بسته مردخای باغ کودکان. این alphorn های چوبی شاخ از سوئیس رشته کوه های آلپ است که حدود چهارده فوت به نوازندگان این شانس را به بازی شش فوت از هم جدا در حالی که اجازه می دهد دستگاه های خود را به کنار. این ابزار در اصل مورد استفاده برای برقراری ارتباط در سراسر کوه ها.

“همانطور که ما با دقت و مسئولانه شروع به بازگشایی عمده SCFD سازمان آن را مانند سرگرم کننده برای استفاده از ‘اجتماعی فاصله’ ابزار…در روستایی دنور باغهای بوتانیک” توضیح می دهد که Thornton, در بیانیه ای. “بازی های معنوی موسیقی در این محیط زیبا بود شادی و افتخار.”

موسیقی است که هیچ چیز جدید به دنور باغهای بوتانیک که تا به حال به لغو آن سال 2020 summer concert series.

“در طول این زمان از COVID-19 قرنطینه و موقت دنور گیاهی باغ بسته شدن…ما می خواستم برای پیدا کردن خلاق و مشارکتی راه برای فعال کردن خالی باغ” یادداشت ارین پرنده, مدیر ارتباطات برای دنور باغهای بوتانیک در همان بیانیه.

“ما هیجان زده کلرادو سمفونی علاقه مند بود در آوردن دو نوازنده به مردخای باغ کودکان به انجام قدرتمند و امیدوار ‘Amazing Grace,’ پرنده می افزاید. “نه تنها این ویدئو عملکرد ارائه سرگرم کننده محتوا برای رسانه های اجتماعی ما مخاطبان, اما آن را نیز جشن حمایتی طبیعت SCFD سازمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>