COVID-19: دلایل کلرادو است که هنوز هم در یک وضعیت اضطراری

فرماندار Jared پلیس افزایش یافته کلرادو وضعیت اضطراری برای سی روز از ماه ژوئن 19 — یکی از بسیاری از اقدامات او را گرفته در روزهای اخیر به آدرس مداوم COVID-19 بحران است.

های مختلف حرکت می کند که ادامه این صبح 22 ژوئن هنگامی که پلیس است که برنامه ریزی شده به امضای چند به تازگی تصویب قطعه از قانون طراحی شده برای آدرس خرید اینترنتی از رمان coronavirus در حال وقوع در برابر پس زمینه از دولت آخرین پیش بینی مالی که پیش بینی یک 2020-2021 سال مالی و پس از بازگشت در حالی که ملاحظه قطعا سقوط کوتاه از سطح آمار قبل از همه گیر.

در اخیر بحث های پلیس هشدار داده است که در کلرادو موفقیت به تاریخ در تراز وسط قرار دارد COVID-19 منحنی می تواند به اثبات زودگذر به خصوص با توجه به افزایش مورد شمارش در کشورهایی مانند neighborhoring آریزونا — و در واقع سی ان ان نشان می دهد که اعداد در اینجا شده است به سمت بالا دست خوش پیشامد میشه در روز های اخیر. یک نگاه دقیق تر در کلرادو اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز سی ان ان منبع را نشان می دهد یک مورد دست انداز از 15 ژوئن تا ژوئن 18, به دنبال یک شیب دو روز آینده — اگر چه آخرین سطح از 212.67 موارد هر روز در ژوئن 20 هست بالاتر از 159.0 موارد در هر روز محاسبه شده در ژوئن 14.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پلیس اذعان کرد که “داده است که در حال حاضر شروع به نشان می دهد واژگونی برخی از دستاوردهای ما” در تاریخ 20 ژوئن در بیانیه ای در مورد گسترش اورژانس فرمان و همچنین سفارشات مربوط به عدالت کیفری, قوانین, تمدید تاریخ انقضای گواهینامه و دیگر اسناد و مدارک و افزایش “پزشکی خانه بهداشت نیروی کار و [حذف] هزینه های برای coronavirus تست و درمان پزشکی ثبت نام.” به عنوان او آن را “این اورژانس فرمت کمک می کند تا کلرادو حمایت بیشتر پاسخ ما تلاش باقی می ماند و آمادگی در برابر این جهانی و همه گیر.”

علاوه بر این پلیس ساخته شده یکی دیگر از زمین به صورت گسترده استفاده از ماسک و اشاره کرد در طول راه که Costco در حال حاضر حکم پوشیدن صورت پوشش توسط مشتریان. (در یک پست منتشر شده در اوایل امروز ما گزارش جهانی نزدیک ماسک استفاده را در میان کاربران در Costco شعبه در لیتلتون در ژوئن 19 — اما همچنین عدم محدودیت ظرفیت است که منجر به ازدحام بیش از حد نگران کننده.) یکی دیگر از اورژانس منظور گسترش می یابد در این زمان ماسک الزامات عنوان شده در این گزیده ای:

A. I مستقیم مدیر اجرایی CDPHE به موضوع بهداشت عمومی به منظور نیاز است که کارکنان و پیمانکاران و دیگران ارائه خدمات برای حمل و نقل انبوه عملیات و حیاتی کسب و کار که در آن کارکنان و پیمانکاران و یا دیگران که ارتباط برقرار کردن در مجاورت نزدیک با کارکنان دیگر و یا با عمومی باید:

1. پوشیدن پزشکی یا غیر پزشکی پارچه پوشش صورت است که پوشش بینی و دهان در حالی که کار به جز که در آن انجام می دهند تا مانع از آن فرد سلامت; و
2. پوشیدن دستکش به عنوان مناسب با استانداردهای صنعت زمانی که در تماس فیزیکی با مشتریان و یا کالاهای اگر دستکش های ارائه شده برای کارگران با کارفرمای خود.

B. I مستقیم است که بهتر است برای محافظت از کارکنان ادارات دولتی و امکانات عمومی است که آنها خدمت می کنند و برای جلوگیری از یک خطر بهداشت عمومی, دولت, دفاتر و امکانات باید نیاز و اجرا به عنوان شرط ورود و یا جنبش در چنین موقعیت است که همه کارکنان است که ارتباط برقرار کردن در مجاورت نزدیک با کارکنان دیگر و یا با مردم و همه اعضای عمومی باید پوشیدن پزشکی یا غیر پزشکی صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان به جز که در آن انجام می دهند تا مانع از آن فرد سلامت و یا که در آن اجرای قانون و یا فیزیکی شناسایی تأیید توابع خواهد بود مهار با پوشیدن ماسک.

جایگزین مراقبت های سایت نیز چوب در اطراف برای مدتی طولانی تر است. منظور اجرایی در مورد آنها تمدید شده است برای سی روز فراتر از ژوئن 18 “برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی و امکانات باید منابع کافی و برای اطمینان از ایمنی و رفاه COVID-19 بيمار که دیگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان بستری است اما هنوز هم نیاز به برخی از مراقبت های پزشکی و مشاهدات در حالی که دوره نقاهت بعد از COVID-19.”

پس از آن وجود دارد در سه ماهه اقتصادی فرمانداری از دولت برنامه ریزی و بودجه بندی که تصدیق میکند که “کلرادو به طور کلی فعالیت های اقتصادی همچنان به طور قابل توجهی در زیر مارس سطوح. دولت از دست داده و بیش از 300 ، 000 شغل در ماه مارس و آوریل و نرخ بیکاری رشد از پایین ترین رکورد از 2.5 درصد در ماه فوریه به رکورد بالا از 11.3 درصد در ماه آوریل است.”

این گزارش خلاصه ای ملا می سازند که “پس از تیز کاهش در ماه مارس و آوریل, نشانه های اولیه هستند که فعالیت های اقتصادی افزایش کمی در ماه مه و ژوئن. ایالات متحده اضافه شده بیش از 2.5 میلیون شغل در بزرگترین ماه افزایش ثبت شده, اما تنها اندکی بیش از 10 درصد از مشاغل که از دست داده بودند و در ماه های مارس و آوریل است. با وجود پیشرفت های اخیر اقتصاد همچنان در بحران است. در حالی که این رکود به احتمال زیاد در کوتاه ترین رکورد های آن نیز به احتمال زیاد به عمیق ترین. بهبود اقتصادی است که انتظار می رود آهسته و مشروط بر بهداشت عمومی شرایط است.”

همراه با گرافیک کمک flesh کردن داستان است. این صندوق به طور کلی محاسبات نشان می دهد کاهش برای سال مالی 2020-2021 در میلیاردها و پس از آن 2021-2022 هوا باید اینچ نزدیک به مقدار شمارش در 2019-2020.

COVID-19: Reasons Colorado Is Still in a State of Emergency

در اینجا نگاهی به هزینه های مصرف کننده در کشور است که plateaued این ماه در حدود 15 درصد کاهش نسبت به روز قبل از کلرادو اقامت در خانه سفارش دهید.

حتی واضح تر کاهش دیده می شد در کلرادو بازار مسکن از طریق ماه های مارس و آوریل است.

COVID-19: Reasons Colorado Is Still in a State of Emergency

دیگر شاخص های اقتصادی در حال متنوع تر از جمله کسانی که دست بر صنعت ماری جوانا. همانطور که می بینید در این نمودار مربوط به خرده فروشی در شهرستان است که با تکیه بر گردشگری به شدت کاهش یافت و در ماه مارس و آوریل — اما درصد شد و در واقع در بسیاری از منطقه مترو دنور.

COVID-19: Reasons Colorado Is Still in a State of Emergency

امید برای پیشرفت بیشتر در قلب چندین لوایح که پلیس را با ثبت نام در این صبح است. در بالای HB20-1360 به اصطلاح “بلند لایحه” در مورد 2020-2021 بودجه را نیز جوهر زیر است:

HB20-1197, 2-1-1 ایالتی خدمات انسانی نظام ارجاع
HB20-1410, COVID-19-مربوط به مسکن کمک
HB20-1411, COVID-19 تخصیص بودجه برای سلامت رفتاری
HB20-1412, COVID-19 قبض آب و برق پرداخت های مربوط به کمک های
HB20-1417 مراقبت Subfund در این صندوق به طور کلی
HB20-1422 غذا آشپزخانه اعطای کمک برنامه

اولین خریدهای خواهد بود جریان در پلیس را در Facebook صفحه در 9:30 صبح بلند امضای لایحه را می توان در همان آدرس در 11:45 صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de