COVID-19: ایمنی لغزش در Costco, فروشگاه هدف

در بحث های اخیر در کلرادو مبارزه با COVID-19 فرماندار Jared پلیس هشدار داده است در مورد “پسرفت” وقتی که می آید به بهترین شیوه های ایمنی مانند پوشیدن ماسک در مکان فیزیکی و فاصله. اگر ساکنان و کسب و کار نیست “دو برابر کردن” از جمله اقدامات پلیس هشدار داد کلرادو مسطح منحنی می تواند شروع به چرخش به سمت بالا دوباره به عنوان اتفاق افتاده در کشور همسایه آریزونا در حال حاضر تجربه یک سنبله.

این سناریو محتمل به نظر می رسد بر اساس مشاهدات ما در برخی از عمده دنور-منطقه خرده فروشان بیش از آخر هفته: شرایط در Costco شعبه در لیتلتون و دو حومه جنوبی هدف رسانه های کاملی از این نوع رفتاری که دولت عمومی-مقامات بهداشتی شده اند هشدار برای ماه می باشد.

ما برای اولین بار نوشت: در مورد Costco در 7900 غرب کوئنسی خیابان در مارس 16, در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر پاسخ هنگامی که خرده فروشان مصرف شد اول خود را بی دست و پا را نسبت به اجرای سیاست های جدید و برخی از پیشرفت مشهود بود طی ما های اخیر در ژوئن 19. برای مثال یک عضو هیات بود پاشش همه از چرخ دستی های جمع آوری شده در مقابل فروشگاه با مواد ضد عفونی کننده و در حالی که ماسک خود نبود در واقع بیش از بینی و دهان خود را در یک نقطه حداقل او خارج بود. علاوه بر این اکثریت قریب به اتفاق مراجعان و کارکنان دیگر ما شاهد عینک صورت پوشش — یک بهبود بزرگ از سه ماه قبل است.

مشکل این بود که تعداد زیادی از مردم در فروشگاه. کسب و کار مانند Costco قرار است به محدود کردن ظرفیت به 50 درصد در سفارش به مردم اجازه می دهد برای حفظ شکاف شش پا و یا بیشتر از هر یک از دیگر. اما زمانی که ما متوقف شد, هیچ کس نظارت بر تعداد مشتریان ورود در نتیجه جمعیت به عنوان بزرگ به عنوان هر یک از ما می خواهم دیده می شود در بالا ترافیک روز در فروشگاه قبل از COVID-19 ورود در کلرادو.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مرکز منطقه ای نزدیک به گوشت و تولید بخش کاملا mobbed با بسیاری از مشتریان به معنای واقعی کلمه شانه به شانه. تشدید جم شد فقدان کامل از جهت طبقه نشانگر ایجاد یک راه راهرو. مراجعان جریان در هر نقطه و در همه جا به طور منظم ظاهر حباب از کسانی که در اطراف آنها نه از maliciousness اما چون هیچ انتخاب دیگری. ما نمی تواند خارج شدن از وجود دارد به اندازه کافی سریع.

The Target outlet at 11150 South Twenty Mile Road in Parker.

هدف خروجی در 11150 جنوبی بیست مایل در جاده پارکر.

نقشه های گوگل

سناریوی متفاوت بود در هدف قرار دادن شاخه ها در 11150 جنوبی بیست مایل در جاده پارکر و 1265 گروهبان جان Stiles رانندگی در ارتفاعات در مرتع پرورش احشام. در ژوئن 19, ظرفیت سطح در هر دو فروشگاه های قابل قبول بود و بنابراین استفاده از ماسک توسط کارکنان. اما به سختی بیش از نیمی از مشتریان بودند با پوشیدن ماسک — بطور قابل توجهی درصد پایین تر از ما مواجه می شوند در فروشگاه هدف در طول چند ماه گذشته.

هر دو پارکر و ارتفاعات در مرتع پرورش احشام انحراف محافظه کار و با توجه تاسف از سیاسی صورت پوشش این تغییر دقیقا نمی تکان دهنده است. اما با یک فرمان اجرایی را امضا کردند توسط پلیس در اوایل این ماه کسب و کار باید یک راست به رد خدمات به کسانی که با پوشیدن ماسک. که مدیریت در این دو هدف را انتخاب و به انجام این کار نشان می دهد که در صورت استفاده از پوشش وجود دارد می تواند در ادامه به خراب شدن به عنوان زمان می رود.

خبری نیست همه وخیم. در پاسخ به یک گزارش از خواننده مورد unmasked کارکنان و عدم نگرانی ناظران در خارج در 14000 شرق نمایشگاه در شفق قطبی که در آن شیوع متصل شد به سه مورد مرگ ما بازگشت به صحنه در شنبه, ژوئن 20 — و ما تجربیات بسیار متفاوت بودند. نه تنها ورود به این فروشگاه هنوز هم برگزار می شود به یک در, یک, کردن اساس, اما کارمند در جلو درب ارائه شد ماسک برای کسانی که بدون آنها. در داخل ما را نمی بیند یک کارمند با یک کشف و در حالی که برخی از مشتریان را کاهش داده بود ماسک خود را در زیر بینی خود را و دهان بیش از 90 درصد از آنها به تن آنها را به درستی. علاوه بر این ایمنی مشاوره هنوز در حال پخش به صورت منظم بر روی سیستم صوتی داخل و خارج فروشگاه — چیزی بسیار کمتر رایج در زنجیر اصلی در حال حاضر از آن فقط چند هفته پیش و جهت راهروی ارتبـاط اجتماعی فاصله بدون خرید سخت تر است.

اگر بیشتر فروشگاه ها نگه نمی روش های مانند این در جای خود برای مسافت های طولانی هر چند کلرادو وضعیت به عنوان یک COVID-19 داستان موفقیت ممکن است ساخته شده است به آخرین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>