نقض مقررات منع رفت و آمد هزینه کاهش یافته است اما معترضان شکایت باقی می ماند

در پایان صلح آمیز اعتراض سه هفته پیش پس از مدنی مرکز پارک شده بود پاک توسط پلیس 23 ساله سام Eagleburger پیوست دیگران در 14 و شرمن به شکل یک دایره در اطراف یک مرد بود که دچار حمله آسم در آورده با گاز اشک آور. درست قبل از نیمه شب در مه 31 گروه به نام خیابان پزشکان به مطمئن شوید که او همه حق است. پس از آن که معترضان ساخته شده راه خود را به کنگره آنها احاطه شده توسط پلیس از اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی.

Eagleburger و دوجین یا بیشتر مردم او را با تلاش برای فرار اما پلیس دستور داد آنها را به زمین جیغ ناسزاهای او به یاد می آورد. آنها تا به حال نقض 8 بعد از ظهر حکومت نظامی برقرار روز قبل توسط شهردار مایکل Hancock.

Eagleburger بود دست به دستبند و مجبور بر روی زمین به طور مستقیم به توده ای از آنچه به نظر می رسید به مدفوع انسانی. او به یاد می آورد یکی از افسران به او گفت:, “اوه, شما sh*t خودتان؟” یکی دیگر از راه می رفت و اظهار داشت: “این نامطلوبمان. این چیزی است که آنارشیست ها بوی, راست?”

او کشیده بود را به خیابان جستجو برای سلاح و سپس گفت: به او شلوار و کفش Eagleburger می گوید. او و دیگر معترضان قرار گرفتند در دنور اداره پلیس برنج wagon — وجود یک سوزن بر روی یک صندلی او به یاد می آورد اما یک معترض بود و مجبور به نشستن وجود دارد — و پس از آن ماموران شروع به کشیدن مردم را یکی یکی به گرفتن عکس های سلفی با آنها. یک کاپیتان در زمان یک عکس با دستگیری افسر و Eagleburger بر روی تلفن خود را و سپس دستگیری افسر می خواست یکی بر روی تلفن خود را به عنوان به خوبی.

معترضان گرفته شد چند بلوک دور به مرکز شهر بازداشتگاه جایی که آنها تا به حال به صبر در برگزاری منطقه برای چند ساعت بدون ماسک; نمایندگان گرفته شده بود آنها را دور Eagleburger می گوید. در انتظار او صاحب یک رستوران که می خواهم دستگیر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد در حالی که ارائه مانده غذا برای بی خانمان ها. این رستوران تا به حال چاقو در ماشین خود گفت: Eagleburger و پلیس در تلاش بودند به او اتهام با در اختیار داشتن سلاح های مرگبار.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پس از او منتقل شد به این منطقه مصرف حدود 6 a. m. 1 ژوئن Eagleburger شد و در نهایت با توجه به یک ماسک. وجود دارد هیچ صابون و حتی یک پرستار به او هشدار برای شستن دست های خود را به عنوان آنجا که ممکن است و نه به نزدیکی افراد دیگر برای جلوگیری از ابتلا به ویروس. “بنابراین ما موجود با هیچ توانایی به طور موثر ایجاد کنید که بهداشت,” او می گوید.

در طول زمان خود را در زندان Eagleburger احساس خود را در حال رشد جدا شده است. “من فقط نوع تعطیل,” او می گوید. “من احساس نمی ترسند. من سفید و نر بنابراین من احساس نمی کنم تهدید آنها [او افسران]. اما وجود این احساس ناتوانی. شما را به نوعی مجبور به رفتن بی حس برای دریافت از طریق.”

Eagleburger بود در زندان برای دو شب. او نمی فرصتی برای پیوند تا سی دقیقه پس از او بازداشت شده است; به قید وثیقه آزاد شد $500. خود را از همبندان که می خواهم دستگیر شده و در همان شب بود که هنوز هم در زندان زمانی که Eagleburger پیوند می خورند ، او در مواجهه اتهامات دیگر از نقض مقررات منع رفت و آمد.

Eagleburger نظر حکومت نظامی-نقض دستگیری یک تاکتیک برای حفظ مردم قفل شده و به اگزوز برای فرونشاندن خشم است. “آن را همتراز برای دوره برای چه دولت آمریکا به مخالفان سیاسی” او می گوید.

فرانسیسکا لارنس 24 ساله دانشجوی دستگیر شد در حدود همان زمان به عنوان Eagleburger پس از 31 مه تظاهرات. او بیش از حد دیدم پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی او می گوید: و شاهد آزار و اذیت زنان, پزشکی غفلت و هدفمند خودداری از اطلاعات است.

لارنس وثیقه نیز در $500. او می گوید که یکی از دوستان رفت و به زندان سه بار در روز بعد از دستگیری برای نقض مقررات منع رفت و آمد اما گفته بود که او وجود نداشت و یا در حال حاضر منتشر شده است. در او اثر انگشت نداشته پردازش شده است. او در نهایت قادر به او را به قید وثیقه در 10 p. m. در ژوئن 1, و او آزاد شد ساعت 5 صبح روز بعد.

بر خلاف Eagleburger لارنس می گوید او را مورد آزار و اذیت توسط دنور افسران پلیس که او را دستگیر و برای نقض مقررات منع رفت و آمد اما توسط کلانتر معاون که آمد او را به زندان انداخته کیسه او و به نام او را “عقب مانده است.” که بهتر بود از آنچه که اتفاق افتاده به دو مرد سیاه ایستاده در کنار او بودند که جستجو توسط معاون. “هنگامی که این اشاره شد که آنها قبلا جستجو او گفت که احتمالا چیزی است که آنها پنهان شده بودند” او می گوید.

در برگزاری منطقه لارنس پیوست و حدود بیست نفر دیگر بسیاری پوشش داده شده با گاز اشک آور و سرفه; ماسک خود را نیز راه گرفته. لارنس می گوید که وقتی از او پرسیده شد که چرا بیشتر سلامت-پروتکل های ایمنی نیست در جای خود یک معاون به او گفت که آن را مشکل خود: “شما نباید دستگیر شده اند” او به یاد او گفت.

یک زن شده بود ضربه با باتوم و تحت پوشش در خون; مرد دیگری تا به حال خون چکیدن پایین صورت خود را. نه ارائه شد درمان های پزشکی لارنس می گوید. زن دیگری به او گفت که ماموران با رد کرده بود به او اجازه استفاده از حمام و به آنها می خندید وقتی که او می خواهم peed شلوار خود را. او تا به حال به نشستن در آن شلوار را برای دوازده ساعت.

لارنس با این نسخهها کار با جوانان و نوجوانان نظام عدالت و معتقد است که عدم مراقبت و ارتباطات در مرکز شهر بازداشتگاه بر خلاف قانون اساسی بود. او فکر می کند که معترضان می تواند دریافت مقاله استناد به جای اینکه دستگیر برگزار شد و در زندان برای روز. “مطمئن شوید که ما از گذشته مقررات منع رفت و آمد و این یک دلیل معتبر برای دستگیری ما,” او اذعان دارد. “اما ما را برای یک روز و نیم…و آنچه ما با تجربه به نظر نمی رسد درست است.”

هر دو لارنس و Eagleburger می گویند که آنها هرگز وکلا در اطراف پس از آنها دستگیر شدند و به آرامی فرآوری شده و حتی نشنیده اشاره از وکلای مدافع و حقوق خود و یا یک توضیح که چرا صبر دارد.

کریستین چوب, مدیر دنور دادگاه شهرستان می گوید که او آگاه از هر شکاف یا تاخیر برای دادگاه.

با توجه به دنور کلانتر بخش سیستم غرق شد با نقض مقررات منع رفت و آمد در شب هنگامی که Eagleburger و لارنس دستگیر شدند. “در طول COVID-19 همه گیر آن شده است یک تمرین برای دنور Sheriff Department (DSD) برای افراد فراهم آمدن به مرکز شهر دنور بازداشتگاه (DDC) با پارچه پوشش صورت در این منطقه مصرف به عنوان آنها صبر کنید تا پردازش شود و” DSD می گوید در بیانیه ای به Westword. “در طول 31 مه-ژوئن 3 بار وجود دارد که در آن وجود دارد بی سابقه تعداد افراد به ارمغان آورد به مصرف که منجر به این بخش در حال اجرا از چهره پوشانده اند. DSD را مصرف کارکنان انجام بهترین خود را برای مدیریت تعداد زیادی از افراد و ارائه یک محیط که در آن هر کس پردازش شد و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

دیگر معترضان داستان شبیه به کسانی که از Eagleburger و لارنس: آنها به ضرب گلوله کشته شدند کمتر کشنده مهمات در فواصل کوتاه بود, افسران خود را به تصاویر ساخته شده بودند به ماسک خود را و برگزار شد برای ساعت ها گاهی اوقات روز برای اثر انگشت پردازش قبل از اینکه فرصت داده شده برای پیوند به بیرون.

بیست سال از اوت Knowles که او نیز دستگیر مه 31, می گوید که او و دیگران برگزار شد در یک کوچه مانند موش احاطه شده و گلوله از هر دو طرف توسط پلیس استفاده کمتر از سلاح های کشنده. او گزارش می دهد که “لگد اطراف” با دستگیری افسر داشتن عکس او را گرفته و مجبور بودن برای ماسک صورت برای بیش از او احساس راحت در مصرف. به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد او برگزار شد و به مدت 34 ساعت قبل از او می تواند اوراق قرضه از, او می گوید.

نوزده ساله Lee Ann Denard شگفت زده شد توسط تعدادی از افراد جوان او را دیدم در بازداشتگاه پس از دستگیری او در 31 ماه مه و همچنین عدم ارتباط از افسران که در مورد آنها ممکن است منتشر شود. او می گوید: او وحشت زده شد با بهداشت ضعیف در طول زمان در زندان است. نمایندگان را یک دستمال اسپری آن را چند بار و اجرای آن را در سراسر نرده و دیوار او به یاد می آورد که زنان منتشر شد, خود را در تختخواب نیست تمیز قبل از بازداشت شدگان آورده بودند.

Denard برگزار شد برای 61 ساعت قبل از او در نهایت فرصت داده شد تا اوراق قرضه از, او می گوید.

او هم شگفتی که چرا کسانی که برای متوقف نقض مقررات برگزار شد برای مدت طولانی به جای به سادگی دریافت جریمه. “من درک می کنم که چرا ما دستگیر شدند, اما من می خواهم بگویم که پلیس برای دستگیری افراد مناسب” Denard می گوید. “بازداشت آنهایی بودند که غارت شکستن ساختمان و تیراندازی است. دستگیری افرادی که انجام شد به این دلایل اشتباه.”

A protester holds his fists up in front of a burning dumpster on the night of May 31 on the corner of Corona and Colfax.گسترش

یک معترض دارای مشت خود را در مقابل سوزاندن زباله دانی در شب مه 31 در گوشه ای از تاج و Colfax.

لی ان Denard

در ژوئن 15, Denver, کاهش یافته است, حکومت نظامی-نقض اتهامات حدود 320 معترضان با توجه به رایان Luby, اطلاعات عمومی و افسر برای شهرستان دنور وکیل ، که در سمت چپ در حدود شصت موارد مربوط جدی تر هزینه — از حمله به تهدید تخریب اموال حمل یک سلاح خطرناک پرتاب سنگ یا موشک و انسداد خیابان.

تمام مقررات منع رفت و آمد هزینه رفت و از طریق دادستان شهرستان ، کارولین A. تایلر مدیر ارتباطات برای دنور دفتر دادستان منطقه گفت که از تاریخ 16 ژوئن دا را تا به حال دوازده باز موارد ناشی از تظاهرات. این اتهام در این موارد جدی تر از جمله همه چیز را از جنایی تلاش برای ارتکاب قتل در درجه اول به درجه اول حمله, جنایی, تجاوز, حمل پنهان سلاح درجه دوم سرقت و در اختیار داشتن سلاح قبلی مجرم.

اگر چه شهرستان دفتر دادستان می گوید که همه حکومت نظامی-تنها اتهام شده اند کاهش یافته است Eagleburger Lawrence, Knowles و Denard همه گزارش غافل است که خود را در موارد اخراج شده اند. لارنس می گوید که مردم با آنها او را دستگیر کرده و خواستار مختلف قضایی و اجرای قانون دفاتر اما شده اند قادر به رسیدن به هر کسی. “من فکر می کنم وضعیت ما اتهامات شده اند باید ابلاغ به هر کسی که دستگیر شد در یک راه یا دیگری” او نشان می دهد. “و یا حداقل در دسترس ساخته شده که در آن ما باید تماس بگیرید.”

از 320 حکومت نظامی-نقض دستگیری ساخته شده قبل از حکومت نظامی برداشته شد در ژوئن 12, 16 ساخته شد و در مارس 30; 99 on May 31; 126 در ژوئن 1; 63 در ژوئن 2 و 16 در ژوئن 3.

در بیانیه ای به WestwordDPD سخنگوی داگ Schepman اشاره می کند که این دستگیری ها در 31 ماه مه به دنبال خشونت و اقدامات مخرب برخی از معترضان در روز قبل. “این اقدامات غیر قانونی از درصد بسیار کمی از معترضان منجر به مداخله پلیس و دستگیری/تقدیر نامه برای انواع تخلفات از جمله آتش سوزی, حمله, سلاح نقض عمومی مبارزه با دزدی و تخریب اموال عمومی نقض اضطراری و مقررات منع رفت و آمد و بیشتر,” او می گوید.

“DPD نه تنها بازداشت هر کسی که نقض مقررات منع رفت و آمد سفارش,” او توضیح می دهد. “DPD بازداشت معترضان بودند که خشونت پس از ساعت منع رفت و آمد و داده های متعدد advisements هر دو از طریق پخش پیام های ضبط شده و توسط افسران به ترک منطقه قبل از دستگیری ساخته شد.”

اما نه مطابق با آنچه 24 ساله راشل Haltom با تجربه هنگامی که او دستگیر شده است ،

در تاریخ 1 ژوئن Haltom بود پس از حکومت نظامی, داوطلب به عنوان یک خیابان طبیب با بیش از یک دوجین دیگر که در تلاش بودند به صلح: قرار دادن آگهی شکستن دعوا و توقف آن بودند که تیر اندازی آتش بازی در کنگره.

پس از گرفتن یک تماس از دیگر گیاهان دارویی که گفت: یک زن افتاده بود پایین پشت پلیس خط Haltom می گوید از او خواسته افسران اگر او می تواند به او کمک کند. آنها خودداری کرد اما تلاش او برای رسیدن به زن به هر حال. او به عنوان عبور از خط او می گوید: افسران متهم به دام انداختن او و پنج نفر دیگر پزشکان در یک ساختمان آلاچیق و سپس تیراندازی فلفل را دور. پس از او و دیگران به زمین کاهش یافته است ماموران ادامه داد: عکسبرداری از محدوده نزدیک به او گزارش, پرتاب دو قوطی از هر طرف که آنها مسدود شده و آنها را در پس از آن یکی دیگر از زمانی که آنها به دام افتاده بودند. “تنها دلیل من چشم من است چون من با پوشیدن عینک محافظ,” او می گوید.

هنوز او قادر به دیدن زمانی که او دستگیر شد و با ان دماغ در حال اجرا بینی ماموران در زمان عکس از او. “آنها لاف زدن در مورد چگونه بد کردن ما نگاه,” او می گوید.

Haltom, Eagleburger, Denard و Knowles همه می گویند آنها یا طرح شکایت خود را درمان کنند یا شهادت برای دیگران شکایت. لارنس می گوید که او ارائه شکایت به دنور کلانتر بخش یک یا دو روز پس از او منتشر شد اما شنیده نشده از هر کسی در این بخش است.

شکایت در مورد دنور اجرای قانون رفتار ها عادی بررسی توسط دفتر مستقل نظارت و کسانی که سقوط تحت OIM را در حوزه قضایی در حال هدایت به امور داخلی اداره یا دنور اداره پلیس یا دنور کلانتر بخش برای نقد و بررسی. شکایت یافت معتبر توسط OIM هستند و پس از ارائه به دنور دا ،

“دنور دادستان منطقه بث McCann متعهد به برگزاری مأموران اجرای قانون پاسخگو اعمال خود (از جمله تشکیل پرونده اتهامات جنایی) در طول جورج فلوید اعتراض. اما در این زمان این موارد در حال بررسی توسط کمیسیون مستقل نظارت و ما شده اند ارائه شده با آنها” تایلر می گوید.

مستقل نظارت بر نیک میچل می گوید که دفتر خود را دریافت کرده است صدها شکایت در مورد اجرای قانون رفتار در طول و پس از تظاهرات. “ما در حال همکاری با امور داخلی به تریاژ و بررسی شکایات از تظاهرات” او توضیح می دهد. “زمانی که شواهد بیشتری شده است جمع آوری شده ما باید آن گفتگو” با دا ،

آن را به چالش کشیدن برای شناسایی ماموران که در حال تمرکز شکایت او یادداشت پس از بیش از یک دوجین محلی مقامات اجرای قانون کمک DPD. آن را نیز دشوار است به تعیین که در آن یک فلفل توپ از آمد و یا استفاده می شود که یک نوع خاص از زور در وسط یک هرج و مرج جنگ.

در ژوئن 8, Denver, شورای شهر با ارسال نامه ای به میچل پرسیدن که دفتر خود را فراموش گسترده ای در تحقیقات مربوط به رویکرد کلی گرفته شده توسط DPD در طول تظاهرات به دنبال تجهیزات نظامی در خیابان استفاده از زور و بیشتر. میچل می گوید که تیم های کوچک در حال حاضر در تلاش برای سازماندهی هزاران ساعت فیلم. “سیستم تحت مقدار زیادی از استرس در حال حاضر با توجه به حجم” او می گوید. “واقعیت این است که مردم در حال کار بسیار سخت به از طریق همه چیز و جمع آوری شواهد.”

Haltom می گوید که او تجربه کرده PTSD پس از دستگیری او. “من در یک پادشاه Soopers پارکینگ و دیدم اگزوز هم آن بود که از یک ماشین به دلیل آن شناور بود پایین. من فکر کردم آن بود گاز اشک آور و من freaked خارج و فرار و مخفی” او می گوید. “عمده ماندگار اثرات روانی واقعا بودن در نظر گرفته شود.”

Haltom می دانستند که DPD شده بود ساخت دستگیری در تظاهرات قبل از او تصمیم به کار به عنوان یک پزشک. اما او آماده نیست برای میزان خشونت او شاهد و شخصا تجربه کرده او می گوید.

“من واقعا فرض بر این است که کسانی که بازداشت شدند افرادی که متلک پلیس پرتاب چیزهایی در پلیس و شورش” او توضیح می دهد. “من فکر کردم من امن بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de