آتش سوزاندن در hazmat تسهیلات در آمریکا به پایگاه هوایی در اوکیناوا

توکیو (AP) — آتش سوزاندن دوشنبه در یک ساختمان ذخیره سازی مواد خطرناک در عمده ایالات متحده در پایگاه هوایی در ژاپن در جنوب جزیره اوکیناوا ارتش ایالات متحده گفت.

فروغ شروع صبح روز دوشنبه در ساختمان در مرکزی بخشی از پایگاه هوایی Kadena بود و هنوز در حال سوختن چند ساعت بعد اما آن را درون پایه محیط با توجه به نیروی هوایی ایالات متحده در بیانیه ای.

فیلم در تلویزیون نشان داد ضخیم خاکستری plumes از دود مواج از ساختمان به نام 18th بال مواد خطرناک داروخانه. این منطقه بسته شد و پرسنل در این منطقه شده اند تخلیه به عنوان آتش نشان, آتش گرفتن تحت کنترل بیانیه ای گفت:. آن گفت: بدون آسیب گزارش شده است.

علت آتش سوزی مشخص نیست ، Kadena است ایالات متحده بزرگترین پایگاه هوایی در شرق دور.

بیش از نیمی از حدود 50000 نیروهای آمریکایی در ژاپن مستقر هستند در اوکیناوا تحت یک پیمان امنیتی. بسیاری از ساکنان در اوکیناوا به مدت طولانی در مورد شکایت خطر زیست محیطی سر و صدا و جرم و جنایت مربوط به پایه.

اثرات زیست محیطی از آنچه اتفاق می افتد در پایگاه های آمریکا شده است و یک نگرانی عمده در اوکیناوا. در ماه آوریل بیش از 140 تن از آتش نشانی فوم اعتقاد بر این حاوی مواد سرطان زا بیرون درز دریایی هوایی ایستگاه Futenma در مرکز یک جابجایی اختلاف است. وزارت دفاع در ماه گذشته گفت: آن آب نمونه گیری نتایج نشان داد که هیچ مشکل عمده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>