جنگ با تفنگ یا تپانچه در خارج ریورساید کلوپ شبانه برگ دو کشته یک مجروح

یک جنگ با تفنگ یا تپانچه فوران اوایل دوشنبه در خارج از ریورساید, کلوپ شبانه, خروج دو نفر کشته و یک مصدوم, مقامات گفت.

پس از او خارج شده است از ال Calentano کلوپ شبانه در 10300 بلوک از خیابان آرلینگتون او عقب نشینی به پارکینگ با یک زن و برداشت یک اسلحه گرم از داخل یک خودرو, پلیس گفت:. او و سپس سوار به مقابل کلوپ شبانه که در آن او به ضرب گلوله یک نگهبان امنیتی چندین بار با توجه به گزارش پلیس.

گارد امنیتی, که به ضرب گلوله کشته شد در اندام تحتانی بازگشت آتش قابل توجه هر دو از سرنشینان این خودرو کشته شده است. در طول جنگ تفنگ ماشین تکان سراسر خیابان و سقوط به یک ساختمان درست پس از نیمه شب, مقامات گفت.

“وقتی ماموران وارد آنها دریافتند یکی از ماموران امنیتی رنج می برند از حداقل دو زخم گلوله و یک مرد و یک زن متوفی در صحنه” ریورساید افسر پلیس Ryan Railsback گفت.

تبلیغات

“تفنگ بازیافت شد در صحنه” Railsback گفت.

گارد امنیتی منتقل شد به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات است. او انتظار دارد که برای زنده ماندن, مقامات گفت.

وجود دارد چند تن از شاهدان و یک تصویری از تیراندازی به گفته پلیس.

تبلیغات

آرلینگتون خیابان باقی می ماند بسته بین تایلر و خیابان و جونز خیابان به پلیس بررسی. این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه و کلانتر, دفتر پزشکی قانونی کمک خواهد کرد در تحقیقات.

“کارآگاه خواهد بود در خارج وجود دارد برای چند ساعت” Railsback گفت: حدود 7:30 صبح دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>