دبيرستان فشار پیش رو برای سقوط فوتبال در میان همه گیر

AUSTIN تگزاس (AP) — مدارس سراسر کشور در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه و هنگامی که دانش آموزان ممکن است بازگشت به کلاس های درس این سقوط. بسیاری از آنها نیز در ساخت مطمئن شوید که آنها ستاره quarterbacks و سایر ورزشکاران خواهد شد در شکل زمانی که آنها انجام می دهند.

در حالی که متحده شده اند, کاهش, اقتصادی و اجتماعی و مستندات خواسته با این بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از آنها در حال حاضر اجازه دبیرستان ورزشکاران بازگشت برای تابستان, تمرینات قبل از معلمان و حتی نمیفهمد که چگونه آنها می رویم به برگزاری کلاس های آموزش.

در مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا که در آن “Friday Night Lights” فرهنگ فوتبال دبیرستان اجرا می شود عمیق و قدرت و مطبوع جلسات آوردن هزاران نفر از ورزشکاران برای تمرین, حتی در حالی که آن دسته از کشورهای در حال دیدن رکورد تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان پس از روز یادبود.

برخی از مدارس در حال حاضر فرستاده شده تکاپوی هنگامی که یک بازیکن تست مثبت است.

در فوتبال نیروگاه آرلینگتون-مارتین دبیرستان در نزدیکی دالاس حدود 600 ورزشکاران با حضور در اولین روز از فصل تابستان مطبوع و برنامه های ژوئن 8. که بسیاری از کودکان و نوجوانان پس از دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل های پخش شده بودند بیش از چهار رشته ورزشی.

“این 13 هفته پس از ما تا به حال یک سازماندهی تمرین با تیم” مربی باب شروط گفت. “من فکر می کنم بچه ها هیجان زده بودند به خارج از خانه دریافت کنید.”

هشت روز بعد همان کسانی که زمینه خالی بود زمانی که مدرسه به حالت تعلیق در تمرینات بعد از یک دانش آموز آزمایش مثبت و شروط و کارکنان خود را آغاز کرد و این کار ردیابی تمام ورزشکاران و همه به قرنطینه. شروط برنامه یکی از چندین تگزاس مدارس یا مناطق به حالت تعلیق در تمرینات مدت کوتاهی پس از آنها آغاز شده است.

هنوز ده ها تن از کشورها شده است استقبال از بازگشت دبیرستان ورزشکاران برای قدرت و مطبوع برنامه های ملی فدراسیون دولتی دبیرستان انجمن. و این نه فقط فوتبال. دیگر ورزش ها مانند والیبال و بسکتبال و فوتبال شرکت می کنند و همچنین. راهپیمایی باند بیش از حد. آیووا حالت اول تبدیل شد به رزومه رقابتی دبیرستان ورزشی که بیس بال و سافت بال تیم شروع بازی 15 ژوئن.

در همه ده ها هزار نفر از دبیرستان ورزشکاران در حال کار کردن یا بازی کردن بازی ها. و با ویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش در نقاط بازگشت خود را بالا بردن سوال از اینکه آیا آن است که خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز است.

به جای تمرکز تنها در چگونه برای بازگشت به ورزش مدارس باید در نظر بگیرید حداقل نه در همه گفت: Kenneth Shropshire, استاد و رییس اجرایی ورزش جهانی موسسه در ایالت آریزونا.

“من واقعا در افراطی همه چیز را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است … فقط صبر کنید. آن است که مهم است. حتی در تگزاس” Shropshire گفت. “ما می تواند چشم پوشیدن از یک سال از دبیرستان فوتبال ؟ آیا جهان به پایان رسید؟”

اما ضربه طبل به بازگشت به قبل از همه گیر “عادی” است قوی از جوامع کشاورزی که بازی شش مرد فوتبال به حومه و شهرستان و مدارس که در قرعه کشی ده ها هزار نفر از طرفداران برای بازی.

“چه عادی تر از جوامع تجلیل و تشویق در حالی که تماشای پسران و دختران خود را بازی ورزشی است ؟ که به عنوان آمریکایی به عنوان آن می شود” گفت: کارن ویور یک دانشیار استاد بالینی در درخل مرکز مدیریت ورزشی و یک میدان سابق هاکی مربی در ایالت اوهایو و دستیار مدیر ورزشی در مینه سوتا است.

“ما همچنین می دانیم هیچ یک از این است که بیش از” ویور گفت. “ما می دانیم که ما نیاز به بازگشت به مدرسه. اما آن را به طور خودکار به معنی ما به عقب بر گردیم به ورزش ؟ … (فوتبال) مجبور است یک شتاب تصمیم به دلیل عشق ما فوتبال بسیار است.”

در تگزاس دانشگاه Interscholastic لیگ در حال آماده سازی خود برای آن 100 فصل از فوتبال به عنوان دولت حاکم بدن از ورزش دبیرستان. این نظارت بیش از 1300 مدارس با حدود 170,000 بازیکنان فوتبال هر سقوط.

تگزاس مدارس فوتبال در طول جنگ جهانی اول به سال 1918 اسپانیایی شیوع آنفولانزای جنگ جهانی دوم, آخر هفته پس از ترور رئیس جمهور جان اف کندی و هفت. 11 حملات تروریستی گفت: Charles Breithaupt, کرده, مدیر اجرایی.

“که ساختار اجتماعی از آن بازی زمانی که مردم با هم می آیند, آن تقریبا یک درمان برای آنها — که آنها می توانند با هم با همسایگان و دوستان خود و ذهن خود را خاموش مشکلات جامعه آنها در زندگی و جنوبی” Breithaupt گفت.

فوتبال یک پول ساز برای این کرده که می تواند از دست دادن بیش از 1.5 میلیون دلار در فروش بلیط اگر آن را نمی توانید نگه دارید بازی حذفی و قهرمانی با توجه به تجزیه و تحلیل اخبار صبح دالاس.

این نیز حیاتی برای گروههای برنامه های جانبی مانند پخت فروش است که پشتیبانی های مختلف باشگاه مدرسه. از بین بردن کسانی Breithaupt گفت و شما با قرار دادن فشار زیادی در مدرسه و باشگاه بودجه که در حال حاضر تحت فشار با کلی رکود اقتصادی.

متحده اجازه می دهد تابستان تمرینات نیاز به اجتماعی فاصله اقدامات و سلامت چک. که شامل به طور منظم و مطابق با اصول بهداشتی از تجهیزات محدودیت فضای بین ورزشکاران و علامت و متوسط چک قبل از ورود. تماس با دریل محدود و ورزشکاران گفت: برای جلوگیری از دست دادن و بالا دادن سپاس.

متحده به نظر نمی رسد نیاز به تست از ورزشکاران دبیرستان با استناد به هزینه ها و دشواری مدیریت چنین اعداد بزرگ است. 16-صفحه: کتابچه راهنمایی توزیع شده توسط ملی فدراسیون را شامل نمی شود توصیه هایی برای منظم تست از ورزشکاران است.

ظرف دو روز از شروع تابستان مطبوع کرده مقامات گفتند که بلافاصله حذف برخی از محدودیت و سرعت فاز از دیگران است. نیروی انسانی مورد نیاز از یک مربی برای هر 20 دانش آموزان برای اطمینان اجتماعی فاصله کاهش یافته بود. شروع ژوئن 22, ورزشکاران می تواند جمع آوری در گروه های بزرگتر و اتاق تمرین ظرفیت افزایش خواهد یافت و از 25 درصد به 50 درصد است.

آرامش بخش ورزش دبیرستان محدودیت شرح زیر است گسترده تر تدریجی قوانین کسب و کار و مکان های عمومی مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی. فراتر از مدارس ورزشی جوانان لیگ شده اند و مجاز به رزومه در تگزاس و کشورهای دیگر.

هنوز هم رو به بالا در مدارس است سوال چگونه به بازی بازی های واقعی به خصوص فوتبال که بدن به یکدیگر سقوط در هر بازی و اینکه آیا آنها می توانند میزبان تعداد زیادی از طرفداران. تصدیق کرد که جمعیت ممکن است کوچک و یا حتی مجاز کرده به تازگی برداشته ممنوعیت آن در پخش برنامه های زنده از جمعه شب بازی برای فصل آینده.

تگزاس این هفته اعلام کرد که مدارس باز خواهد شد برای در کلاس آموزش این سقوط با جزئیات به بعد.

شروط آرلینگتون-مارتین دبیرستان مربی گفت: تعلیق تمرینات در مدرسه خود را روشن لجستیکی مشکلات مدارس در سراسر کشور است. او امیدوار است وجود خواهد داشت یک فصل به بازی.

“تیم تدافعی عمیق اغلب عمر طولانی در ارتباط است که من فکر می کنم بسیار مهم است” شروط گفت. “من نمی یاد که در کلاس زیست شناسی, و من دوست دارم در کلاس زیست شناسی اما من یاد گرفتم که در یک huddle. من فکر می کنم ما نیاز تیم است. شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>