شهردار نوادا شهر در شمال کالیفرنیا ضربه شلاق در صورت پوشش قانون

شهردار شمال کالیفرنیا شدت انتقاد کرد روز شنبه در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منظور نیاز به پوشش صورت.

“همانطور که شما رفتن در مورد روز خود را امروز می دانم که هیچ قانون وجود دارد که سفارشات شما به پوشیدن یک ماسک” Reinette Senum شهردار, نوادا, شهرستان, نوشت: در Facebook post. “ما فرماندار ندارد که یک جانبه قدرت را از جمله سفارشات. در حالی که من می دانم این عناوین بیش از چند روز گذشته اعلام کرده اند چیزی کاملا متفاوت است چرا که روزنامه نگاری مرده است.”

Newsom در روز پنج شنبه دستور داد همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات. تحت قانون دولت ساکنان که نقض نظم می تواند به اتهام بزه و بالقوه صورت خوب, با توجه به Newsom دولت.

هنوز بسیاری از سازمان های اجرای قانون باید گفت که آنها نمی خواهد اجرای سفارش.

Orange County Sheriff همین بارنز روز پنجشنبه گفت به اعتقاد او این مسئولیت اجرای قانون برای اطمینان از انطباق با دولت ماسک سفارش. در عوض, او گفت:, “این است که هر فرد مسئولیت به پوشیدن چهره و پوشش و به دنبال توصیه دیگر تدابیر به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19.”

تبلیغات

ساکرامنتو کلانتر گفت که آن را توصیه می شود که هر کس به دنبال فرماندار سفارش. “با توجه به جزئی از ماهیت جرم بالقوه برای نتایج منفی در طول اجرای برخورد و پیش بینی راه های مختلف که در آن نظم ممکن است نقض آن خواهد بود نامناسب برای نمایندگان به عنوان جرم جنایی اجرای فرماندار دستور” کلانتر اسکات جونز در بیانیه ای گفت. “بر این اساس کلانتر را نمی خواهد انجام این کار است.”

Fresno County Sheriff مارگارت میمس گفت: Fresno Bee که آژانس او را نمی خواهد اجرای اقدامات علیه کسانی که با پوشیدن پوشش صورت به دلیل آن “از منابع را به طور مستقیم به سمت این نوع از اجرای قانون است.”

اجرای قانون مقامات در شهرستان تولار, Modoc و پلاسر شهرستان ساخته شده اند اظهارات مشابه.

نوادا, شهرستان که دارای جمعیت کمتر از 100000 نفر بوده است کمتر سخت-آمار coronavirus از برخی مناطق دیگر کشور گزارش فقط 75 مورد و یک مورد مرگ به از این هفته.

تبلیغات

هنوز نرخ که در آن موارد جدید شناسایی شده اند شتاب در چند هفته گذشته مقامات گفت. ده مورد جدید گزارش شده است چهار شنبه, بالاترین یک روز افزایش در مورد جدید از این بیماری همه گیر شروع این شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

“بسیاری از موارد جدید هستند در نتیجه از مردم فکر آن را بی خطر است برای گردهمایی های اجتماعی و یا استراحت اجتماعی فاصله احتیاطی” شهرستان گفت. “این منجر شده است در موارد متعدد در نوادا پلاسر و در سراسر خطوط دولت است.”

حتی قبل از این فرماندار ایالت سفارش چند شهرستان از جمله لس آنجلس در حال حاضر مورد نیاز است که ساکنان سایش پوشش صورت در بسیاری از اماکن عمومی.

برخی از قاب مورد نیاز به عنوان یک مسئله سیاسی باعث گرم می کرد.

تبلیغات

گروهی از معترضان که شامل ضد واکسن فعالان اخیرا نشان داده در برابر این ماسک سفارشات خارج از خانه از در شهرستان کنترا کوستا ایالت سلامت عمومی افسر.

در اوایل این ماه اورنج کانتی ارشد بهداشت افسر استعفا میان مقاومت مواجه شدید علیه او countywide ماسک نظم و تهدیدات علیه او است که باعث امنیت جزئیات. سلف او سپس لغو سفارش.

هفته گذشته یک گروه از اورنج کانتی رهبران اتحادیه که جمع آوری شده به تماس مقامات بهداشت برای بازگرداندن نظم فریاد بود توسط گروهی از معترضان که بنا به گزارش ها تحت فشار قرار دادند سخنرانان و سعی کردم به آنها را در سر رسید با علائم.

Newsom روز جمعه گفت که هر دو دولت های محلی و سازمان های نظارتی می تواند بر اساس نام به “ورزش کمی اجبار” در مردم را به پیروی از پوشش صورت سفارش. در سطح دولت است که می تواند شامل بخش ایمنی و بهداشت شغلی که در اجرای ایمنی مورد نیاز و وزارت نوشیدنی الکلی کنترل, که مقررات مربوط به فروش الکل در کافه ها و رستوران ها.

تبلیغات

“ما به دنبال خوب مردم است. ما به دنبال به آموزش مردم و تشویق مردم” Newsom گفت. “و به حدی که مردم جولان دادن و سوء استفاده که ممکن است استثنا پس ما باید بسیاری از ابزار در جعبه ابزار.”

بار کارکنان نویسندگان فیل Willon هانا سرخ و ملودی گوتیرز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>