مترو تنظیم سرویس اتوبوس برای ترویج اجتماعی فاصله

تعدادی از تغییرات به لس آنجلس حمل و نقل متروپولیتن خدمات اتوبوس در اثر یکشنبه به عنوان آژانس به دنبال ترویج اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

مترو اضافه شده سفر به 95 خطوط اتوبوس و افزایش فرکانس متوقف می شود و در برخی به شدت با استفاده از خطوط این سازمان گفت: در انتشار اخبار. آن را نیز تنظیم در حال اجرا زمان بر اساس سرعت سریع تر به دلیل کاهش ترافیک است. بزرگتر 60-پا بند بند اتوبوس ادامه خواهد داد به کار گرفته شود در برخی از خطوط “تا حد امکان” آژانس گفت.

دیگر خطوط اتوبوس را ادامه خواهد داد به اجرا در افزایش پنج شنبه برنامه. یک لیست کامل در دسترس است در مترو ،

این تغییرات به منظور کمک به سواران اجتماعی رعایت فاصله قوانین با اضافه کردن ظرفیت به اتوبوس.

تبلیغات

حمل و نقل آژانس در حال حاضر گرفته شده تعدادی از گام های دیگر از جمله نیاز به پوشش صورت برای همه سواران پله تا شستشو و تمیز کردن و داشتن مسافر در هیئت مدیره از طریق درب عقب تنها. آن را نیز نیاز اپراتورهای اتوبوس به جدا شده توسط یک محافظ شفاف مانع است.

آژانس تا به حال گزارش 109 مورد از coronavirus در میان کارکنان و پیمانکاران و فروشندگان از روز شنبه با توجه به صفحه وب خود را پیگیری موارد ویروس. دو نفر — یک راننده اتوبوس و یک گارد امنیتی بود که یک پیمانکار برای مترو فوت کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>