اورنج کانتی گزارش یکی دیگر از روزانه coronavirus مورد بالا

اورنج کانتی روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین یک روز کل جدید کروناویروس موارد برای دومین روز در یک ردیف.

مقامات بهداشت عمومی ثبت 434 موارد جدید یکشنبه بود که قبل از 413 موارد شنبه. قبلا این شهرستان گزارش بالا از 297 موارد جدید در ژوئن 14.

با افزایش تعداد موارد گزارش شده توسط اورنج کانتی رسیده 10,422. دو مرگ و میر بیشتر گزارش شد یکشنبه آوردن مجموع به 269 countywide.

به عنوان تعدادی از موارد دارای علامت رو به بالا تست نیز افزایش یافته است با این شهرستان انجام به طور متوسط 3,800 در هر روز از پنج شنبه در مقایسه با 2,200 آزمون در روز در اوایل ممکن است.

تبلیغات

هنوز هفت روز به طور متوسط تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش به طور پیوسته از 202 در اوایل ماه مه به 319 روز جمعه. با توجه به لس آنجلس تایمز تحلیل اورنج کانتی نیز تجربه 76% پرش در ICU بستری شدن در بیمارستان در شش هفته.

یکشنبه, مجموع 332 COVID-19 بيمار در شهرستان و بیمارستان با 133 در بخش مراقبت های ویژه. که یک قطره از روز سه شنبه زمانی که county بیمارستان دیدم بالا از 345 COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>