همه گیر آبجو نام که ترک نیست یک طعم و مزه بد در دهان خود

نامگذاری آبجو روی حیله و تزویر است. اولین کارخانه های لبنی باید مطمئن شوید که وجود ندارد در حال حاضر یکی دیگر از آبجو و یا محصول مشابه یا مشابه نام (چیزی است که آنها همیشه انجام دهید). پس از آن وجود دارد ملاحظات دیگر مانند بازار. و در نهایت وجود دارد که عقل سلیم آزمون: نام توهین آمیز و نامناسب و یا فقط ساده احمق ؟

وقایع کنونی اغلب آن را به آبجو نام به عنوان الگوهای رفتاری و پاپ-منابع فرهنگ. پس از آن جای تعجب نیست که ماشین منگنه شده اند با استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان منبع مواد است. در واقع یک کل جدید دسته از کلمات و مفاهیم در نوک هر کس زبان این روزها — که بسیاری از آنها نبودند بسیار رایج و یا حتی در وجود قبل از مارس: اجتماعی فاصله خود قرنطینه ماسک صورت تست مثبت زوم.

اما وجود داشته اند برخی از املاک stinkers وجود دارد. و COVID-19 نیست و بسیار سرگرم کننده است. در واقع بسیاری از افراد ترجیح می دهند نمی شود خاطر نشان کرد: در مورد وضعیت فعلی جهان در حالی که نوشیدن. گرجستان وحشی بهشت آبجو شرکت مثلا یک وین lager به نام نمی Stand So Close to Me که فقط سودا در حالی که آل پناهندگی در ویسکانسین لقب یکی از آن آبجو تا حدودی بیش از حد بالا FVCK COVID. بنابراین در آینده با همه گیر با مضمون نام تعادل ظریف است عمل می کنند.

کلرادو ماشین منگنه — برای بیشتر قسمت ها — تمایل به من متفکرانه تر از کسانی که در برخی از کشورهای دیگر و انواع بیماری همه گیر با مضمون نام اجرا حیطه. در اینجا برخی از نمونه:

بیرونی محدوده دم در فریسکو به نام تا حداقل دو آبجو هر دو مبهم و مه آلود IPAs برای همه گیر هستند و هر دو قطعا تند و تلخ. الهام بخش برای اولین بار من از دست با صدای بلند بزنید اتاق آمد و زمانی که مالک مشترک لی Cleghorn بود دم در اواخر یک شب در طول خاموش کردن و زده بود آرام. “او گفت که او استفاده می شود به صدای وزوز taproom در حالی که او دم که او زده بود سکوت” توضیح می دهد که امیلی Cleghorn, لی همسر و مالک. “او گفت که او در راه رفتن به خانه آن شب به او فکر کردم لعنت به من از دست با صدای بلند taprooms.'”

“چند هفته بعد از ما در خانه بودند و لی در آینده با یک جدید IPA دستور” او همچنان ادامه دارد. “او می خواستم به پرتاب خود بهترین هاپ بازی در یک آبجو به نگه داشتن vibes خوب رفتن و قرار داده ما بهترین خارج وجود دارد در طول این زمان. ما می خواستیم مربوطه آبجو نام به مثبت و امیدوار و ما به فکر این هنر و صنعت آبجو-محبت کلرادو جامعه و چگونه آنها همیشه پیدا کردن یک راه برای از آن لذت ببرید و آنها می دانند که چگونه به حزب. و ما می دانستیم که آینده پر بود از احزاب است.” و این داستان برای یک آبجو به همین نام است.

کنفرانس آنلاین تماس و همکاری و نیز تبدیل شدن به یک بخشی از زندگی روزمره برای بسیاری از مردم که در حال حاضر کار از خانه تا زوم, گوگل چت و ویدئو کنفرانس ابزارها را به خط مقدم می آیند.

که الهام بخش بود برای چند آبجو از جمله زوم گاه به گاه یک IPA از دنور Beer Co. که ریف کردن لباس-پیراهن-on-the-top jammies-on-the-bottom سبک است که فراگیر است در حال حاضر. پس از آن وجود دارد زوم به ماه IPA آمد که در مورد پس از مجازی همکاری بین Baere دم و مغزی دم. و در نهایت کیسی شما لال, در حالی که یک لقمه می گویند خنده دار را هرگز پایان دادن به سوزش است که کسی که همیشه فراموش به خود خاموش و بیصدا در حین زوم تماس بگیرید. آن را مبهم و مه آلود IPA از 4 بینی دم.

همه گیر شده و حتی به سرقت رفته در آغوش گرفتن و دست دادن از ما. ترجیح داده در فرد تبریک انتخاب, این روزها, آرنج دست انداز است-تماس با سلام در حال حاضر. Westbound و پایین دم و کج و چماق کشف و ضبط این ایده خود را برای همکاری IPA آرنج سپاس. بنابراین Westfax دم که دم آبجو جدید به نام آرنج ضربه بزنید.

در تصویر جدید دم در اروادا برخی از کارکنان شروع به آزمایش با mixology در حالی که صرف وقت در خانه — یک سرگرمی بود که منبع Quarantiki یک آبجو طراحی شده به مانند طعم محبوب رم-بر اساس کوکتل استوایی به Bahama Mama. آبجو/mead ترکیبی است که با همکاری چهار آتش سوزی Meadery. “پس از تکمیل ما در خانه Bahama Mama دستور العمل های ما نمیفهمد که در آن ما می خواستم به این collab. بنابراین ما اضافه شده آناناس, انار, نارگیل, نارنجی, مزه قهوه و البته تن عسل به ایجاد این 12 درصد ABV ترکیب مید و یک آبجو” آبجوسازی توضیح داد: در Facebook.

چند نمونه دیگر: رمان, رشته, دم کمتر از 10 است که بر اساس قوانین چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در داخل خانه و عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت در زمان های عجیب و غریب است که برای خود صحبت می کند. و اسکار بلوز دم تا به حال برای ثبت یک علامت تجاری برای مدت فاصله اجتماعی راه برگشت در 14 مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>