پلیس اتحادیه های کارگری خود را ببینید نفوذ دهانه اعتراض اما برای چه مدت ؟

برای دهه اجرای قانون اتحادیه های کارگری در کالیفرنیا برگزار شد قدرتمند نوسان بیش محلی و ایالتی سیاستمداران دارای حق اعمال نقدی و نفوذ به مجازات کسانی که عبور از آنها و به پاداش کسانی که نمی.

آنها اغلب ستیزه گر سبک از سیاست شد بر روی صفحه نمایش در لس آنجلس به تازگی هنگامی که افسران از جمله یک عضو هیات مدیره اتحادیه berated Councilwoman مونیکا رودریگز بیش از طرح های پیشنهادی برای تغییر مسیر برخی از اجرای قانون بودجه و تهدید به خشم خود را به صندوق های رای است.

در سان فرانسیسکو رهبر اتحادیه پیشنهاد کرد که شهر رانندگان اتوبوس که تکیه بر پلیس زمانی که مسائل ایمنی بوجود می آیند “از دست دادن تعداد ما” پس از حمل و نقل آژانس گفت: این امر دیگر حمل افسران به تظاهرات علیه خشونت پلیس.

اما در برگشت که تا حد زیادی آغاز شد و در سال 2018 با مرگ یک مرد سیاه و سفید Stephon کلارک در دست ساکرامنتو پلیس و آمد به اوج در ماه مه با کشتن جورج فلوید در مینه سوتا قدرت کالیفرنیا پلیس اتحادیه های کارگری شده است به شدت کاهش یافته است.

تبلیغات

حتی یک بار-متحدان سرسخت هستند و فاصلهی خود را در زمانی که آینده حرفه ای است که reimagined توسط شوراهای شهر ناظر و تخته و دولت قوه مقننه.

“اجماع احساس است که شده است وجود دارد یک رها شده توسط اکثر ما مقامات منتخب و بسیاری از اعضای جامعه که پشتیبانی ما از سکوت در حال حاضر گفت:” برایان تعجب جمهور از افسران صلح تحقیقات Assn. از کالیفرنیا که لابی برای افسران در کنگره. “آنها می گویند ما سمی هستند و هیچ کس می خواهد به صحبت کردن با ما.”

این یک تغییر است که بسیاری می گویند دیر و حیاتی برای بازگرداندن اعتماد عمومی مسئولان با درجات مختلفی از قدرت بر اجرای قانون اما آن را ترک کرده است رهبران اتحادیه ترس آنها خواهد شد در سمت چپ از گفتگو در مورد آینده خود را.

برای سیاستمداران قصد عدالت کیفری اصلاحات آن را به یک پنجره فرصت برای حرکت رو به جلو در تغییرات که تنها چند ماه پیش شده اند که غیر قابل تصور است.

تبلیغات

“خلق و خوی تغییر کرده است” گفت: دولت, مجلس کوین مک کارتی (D-ساکرامنتو) که دارای دو پلیس اقدامات اصلاحات به دست آوردن کشش در این سال بعد از قبلی شکست — از جمله یکی که افزایش دادستان کل کشور مشارکت در تحقیقات از بازداشت و مرگ و میر. “حتی اجرای قانون می داند که آنها نیاز به خارج شدن از منطقه راحتی خود و فشار برخی از اصلاحات است.”

مبالغ زیادی از کمپین پول پلیس اتحادیه کمک نیز تحت افزایش یافت.

برخی از مقامات منتخب در حال هل دادن برای ممنوعیت مشارکت از اجرای قانون در برخی از نژادها و یا برای بازگشت سهم که قبلا ساخته شده بودند. از بین بردن قدرت مالی از پلیس به ویژه از انتخابات محلی را افزایش می دهد جامعه اعتماد آنها می گویند.

تبلیغات

Tori Verber سالازار خواه دادستان منطقه برای San Joaquin County, به تازگی عضو فعلی و سابق دموکراتیک وکلای منطقه در تماس در نوار ایالت کالیفرنیا به منع کسانی که به دنبال دادستان عمومی و انقلاب نقش از مصرف سیاسی و یا حمایت مالی از اجرای قانون اتحادیه زیرا آنها تعیین اگر افسران متهم هستند پس از نیروی کشنده استفاده می شود.

یکی دیگر از دادستان منطقه ساخت و تقاضای سان فرانسیسکو Chesa بودین مواجهه بیش از $600,000 در هزینه های خود را در برابر مبارزات انتخاباتی از اجرای قانون اتحادیه های کارگری که ترس خود را لیبرال سیاست از جمله وعده های بیشتر پلیس پاسخگویی در استفاده-از-نیروی موارد است.

Verber سالازار گفت: زمانی که او برای فرار اتاق در سال 2014 “اولین چیزی که هر کس گفت من شما را به اجرای قانون را تایید و پس دادم.”

اما پس از پیروزی او گفت: او به آرامی متوجه شدم “این است که حداقل یک درک تعارض و احتمالا واقعی جنگ است.”

تبلیغات

Verber سالازار که در تلاش است یک جنایت قتل نفس مورد در برابر استنیسلاس شهرستان کلانتر و معاون که به ضرب گلوله یک دو قطبی در ماشین خود را پس از یک سرعت چیس گفت: دادستان ها در حال حاضر در صورت فشار — و اغلب خشم — زمانی که تحقیق در مورد اجرای قانون محلی انجام, چرا که آنها از نزدیک با پلیس و کلانترها.

گرفتن پول اضافه بار غیر ضروری را که در ارتباط با او گفت: اما شارژ افسران باید در جدول زمانی که شرایط تقاضای آن است.

در حالی که ایده برگزاری افسران مسئول سوء ساده است واقعیت شده است. برای سال اتحادیه قرارداد برای افسران و معاون کلانتر را مستحکم قوانین داوری و موانع است که می تواند مانع اقدام انضباطی.

پلیس اتحادیه های کارگری “متفاوت از دیگر سازمان های کارگری گفت: دولت بهداشت ، هالی میچل (D-لس آنجلس) که sparred با پلیس اتحادیه های کارگری بیش از چند بار عدالت کیفری قانون. “کار خود را به حفاظت از منافع خود است و گاهی مقابله به [که] به طور کلی ،

تبلیغات

دعوا بر مشکل افسران اغلب کلید battlegrounds. زمانی که اصلاح طلبان از دست دادن کسانی که در میدان جنگ آن را می فرستد یک سیگنال است که رتبه-و-فایل ماموران پلیس جوابگو نیست.

“فرهنگ را بخورند سیاست برای ناهار هر روز” گفت: ریک Braziel سابق ساکرامنتو رئیس پلیس که در خدمت دولت کمیسیون آموزش برای اجرای قانون است.

برای طرفدار اصلاحات سران و دولت های محلی ناتوانی در حذف یا تنبیه افسران بدون طولانی و غیر قابل پیش بینی مبارزه با توانمند موانع.

تعجب رئیس دولت در لابی سازمان آن را می بیند به عنوان یک لازم است بررسی کنید. “ما نمی محافظت از بد پلیس; ما حفاظت از حقوق دادرسی,” او گفت:.

تبلیغات

کریس مگنوس سابق رئیس پلیس در ریچموند و در حال حاضر رئیس در توسان گفت که به عنوان یک اصلاح فکر رهبر او پیدا کرده است قرارداد قوانین آن را “مسخره سخت” به افسران نظم و انضباط.

اما در نهایت او گفت: “اتحادیه های کارگری “فقط باید به اندازه قدرت به عنوان انتخاب رهبران مختلف در بدن آنها بدهد.”

این نفوذ از پلیس اتحادیه های کارگری در کالیفرنیا شروع به کرک در دولت و کنگره از دو سال پیش به عنوان ناآرامی های مدنی در اطراف مرگ کلارک — به ضرب گلوله های پلیس که اشتباه روی تلفن همراه خود را برای یک تفنگ — شنود گذاشته به جمعی خشم بیش از سال از قتل توسط پلیس. رد ایده اصلاحات از گذشته قانونی جلسات به دست آورد پذیرش از نمایندگان مجلس به عنوان راهرو شلوغ با مهیجی فعالان.

تبلیغات

دو صورتحساب آمد به خط مقدم و در نهایت تصویب شد, با وجود اجرای قانون و مخالفت با نسخه اصلی خود است.

یک مجمع لایحه 392 روز دولت قوانین برای زمانی که نیروی کشنده استفاده می شود. پلیس در نهایت مخالفتی نکرد که اندازه گیری پس از آن زبان نرم. اندازه گیری دوم مجلس سنا لایحه 1421 که باز یک تکه کوچک از پلیس سوء سوابق به یک موضوع متفاوت با اجرای قانون قاطعانه مبارزه با آن است.

به عنوان فشار برای اصلاحات رشد کرده است که شامل ایده های کنونی مانند defunding پلیس رهبران اتحادیه — که بسیاری از آنها می گویند آنها در برابر بهبود سیاست — به دنبال تغییر موقعیت خود را برای یک صندلی در یک جدول آنها یک بار تحت سلطه.

Braziel گفت که او می بیند یک تقسیم در کالیفرنیا پلیس اتحادیه بین کسانی که در حال گرفتن بیشتر مترقی کسب و کار گرا از بحران کنونی و کسانی که در گیر روش های قدیمی. او می بیند برخی از اتحادیه ها با استفاده از لحظه به آغوش رهایی صفوف سخت افسران.

تبلیغات

“مترقی آنهایی که اساسا گفت: این یک کسب و کار و ما نمی خواهیم بد پلیس در کسب و کار” Braziel گفت.

هفته گذشته اتحادیه های کارگری به نمایندگی از افسران در لس آنجلس و سن خوزه و سان فرانسیسکو در زمان کامل-صفحه آگهی های روزنامه از جمله در زمان تماس برای اصلاحات. یکی نیاز به تکمیل تمام امور داخلی و تحقیقات و حتی اگر یک افسر استعفا داد — یک حرکت است که می تواند اجازه می دهد برای ردیابی بهتر از مشکل پرسنل که حرکت از یک بخش به بخش.

رهبران اتحادیه همچنین اشاره می کنند که زمان ایده داشتن کسی که علاوه بر یک افسر پاسخ به تماس های از قبیل سلامت روان چک است که یکی برای آنها حمایت کرده اند با موفقیت کمی.

“من تحت فشار بوده اند که برای 10 سال به علاوه” مارول گفت.

تبلیغات

اما تام Saggau سخنگوی پلیس لس آنجلس محافظ لیگ و دیگر پلیس های کارگری گفت که سازماندهی سریع اصلاحات بدون پلیس ورودی می تواند عواقب ناخواسته. وی با اشاره به مناطق مانند خشونت خانگی که در آن برخی از فعالان اصلاحات پیشنهاد کرده اند که یک پلیس مسلح پاسخ غیر ضروری است. Saggau و کارشناسان دیگر گفت: آن دسته از تماس های برخی از غیر قابل پیش بینی ترین و فرار.

“بنابراین شما در حال رفتن به ارسال کسی که با یک تخته و یک کت سفید می گویند ‘من اینجا هستم برای کمک به?'” او پرسید. “این دستور غذا برای فاجعه است.”

برخی از رهبران اتحادیه نشان داده اند که بسیاری از آنها برای مقاومت مواجه و در آینده نزدیک به احتمال زیاد خواهد شد در اطراف حفاظت از شغل یک واقعیت است که تجدید نظر به سیاستمداران که ترس است که کمتر پلیس به این معنی بیشتر جرم و جنایت است.

چند مهم پلیس اقدامات اصلاحات معرفی شده در مجلس تا کنون این سال, در بخشی به دلیل خرابی های ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. جک Glaser یک سیاست عمومی استاد در دانشگاه برکلی گفت: او معتقد است دولت های محلی است “که در آن عمل است برای رفتن به.”

تبلیغات

Rodriguez, the L. A. councilwoman گفت: او نه صحبت با اتحادیه پس از اینکه مورد توسط افسران. اما او معتقد است که اصلاحات نیاز هر کس که در جدول.

“اگر من نمی خواهم مردم به داد من,” او گفت: “من مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی گرفته اند یک حرفه ای در سیاست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>